Arkadaslar selam 22 yasindayim.. 1 senedir beraber oldugum nisanlim var. Yilbasinda sevgilimin agzindan benim vajinama gecen herpes kaptim.. ilk atak oldugu icin cok agir gecirdim ilac falan kullandim ucuk icin takviyeler falan derken akinti problemi oldu mikrop kapmisim smear verdim ancak iltihap nedeniyle degerlendirilemedi tedavi sonrasi tekrarlıyalim dedi doktor.. sali gunu makata yakin bolgemde iki minik kahverengimsi sigil ve vajinamin icinde minik sigiller farkettim.. hemen anladim hpv oldugunu doktora gittim. Doktor sigil oldugunu ilerde rahim ağzı kanserine yakalanma riskim oldugunu isimin sansa kaldigini herkesle beraber olmamam gerektiğini söyledi. Aglayarak ve sokla ama benim hayatimda sadece bir kisi var desemde cok kotu davrandi.. yakalim dedi ciktim odadan ağlayarak herkes bana bakiyo.. acil aradim nisanlimi ankarada prof dr dursun polati bulduk randevu aldik yarin gidecegim.. kendimi cok kotu hissediyorum okudum buralari atlatan lar var icime umut doğdu 😢 ins yarin cin 2 3 gibi sonuclarla karsilasmam hpv tipim riskli degildir umarim cok kotuyum