Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biyopsi ve leep ameliyatı öncesi yapılan kan testi

Durum
    Mojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Biyopsi ve leep ameliyatı öncesi yapılan kan testi

Yaa durdum durdum 5 ay sonra kafama takıldı kaldı. Çünkü psikolojimi bozcak daha önemli konularım yok sanki biyopsi ve leep operasyonundan önce yapılan kan testlerinde hiv hepatit fln bilmem ne bakıyorlar mı? Bu arada hpv annemde de çıktı sanırsam babamda da varmış gibi gibi. leep olalı 6 ay olcak smear baktırcam inş iyi bişeyler olmuştur. 6 ay olurken benim psikolojik dalgalanmalarım da artmaya başladı yeniden.

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Biyopsi ve leep ameliyatı öncesi yapılan kan testi

Bakmaları gerekiyor ama bakmamış olabilirler seninle aynı endişeleri yaşıyorum benimde kontrol zamanım yaklatı yazın yaşadıklarımız dejavu olmaya ya kötü çıkarsa fikri içimi kemirmeye başladı ama pozitif düşünmemiz lazım kötüyü çağırmıyoruz sevgili mojo aryanın da dediği gibi herşey güzel olacak bugün değil ama mutlaka birgün olacak ailen için de çok geçmiş olsun sağlıkla kal inşallah ��

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Melekkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakmaları gerekiyor ama bakmamış olabilirler seninle aynı endişeleri yaşıyorum benimde kontrol zamanım yaklatı yazın yaşadıklarımız dejavu olmaya ya kötü çıkarsa fikri içimi kemirmeye başladı ama pozitif düşünmemiz lazım kötüyü çağırmıyoruz sevgili mojo aryanın da dediği gibi herşey güzel olacak bugün değil ama mutlaka birgün olacak ailen için de çok geçmiş olsun sağlıkla kal inşallah ��
    Birturlu annemi hpv testi olmaya ikna edemiyorum cunku zamaninda baya kadin dogumla ugrasmis ,smear bile yaptirmiyor .eskiden bakilmisti sanki diyor hatirlamiyor tabiki .varsa da bilmiyor olabilir suan kotu bi durum

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Uzuun zamandir burda yoktum.
    Aslinda unutmaya calisiyorum uzaktan takip ediyorum
    Benim de cin3 ve leepten 6 ay sonra yarin ilk doktor kontrolum var. Bu geceden itibaren sonuclarim cikana kadar gunler nasil gececek bilmiyorum gercekten buyuk bi psikolojik tramva yasadim son 1 senedir. İnsallah sonuclarim guzel gelir (pek umudum yok ama insallah diyelim)
    Ben de anneme doktora git bile diyemeyenlerdinim. Sanki kendimi ifsa etmis gibi olucam diye korkuyorum.
    Herkes hpvsiz guzel gunler gorsun insallah en kisa zamanda...🙏

Durum
    Sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Neden annelerinizde de hpv olduğunu düşünüyorsunuz sizlerden geçti düşüncesimi

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet boyle seyler cok nadir ve zor gibi gozukuyor ama mumkun degil de diyemeyiz herhalde..

Durum
    Moderatör

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok ben pek oyle dusunmuyorum.kendisi doktor yara gormustu dondurmustum gibi seyler solemisti bana bende bu konuda baya bilgim oldugundan bunlara yoruyorum ama kotu bisey olsa doktorlar soylerdi diye dusunuyorum onemli bisey degil diyor annem ..bilemiyorum doktora da gitmiyor iste.

Durum
    Moderatör

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzuun zamandir burda yoktum.
    Aslinda unutmaya calisiyorum uzaktan takip ediyorum
    Benim de cin3 ve leepten 6 ay sonra yarin ilk doktor kontrolum var. Bu geceden itibaren sonuclarim cikana kadar gunler nasil gececek bilmiyorum gercekten buyuk bi psikolojik tramva yasadim son 1 senedir. İnsallah sonuclarim guzel gelir (pek umudum yok ama insallah diyelim)
    Ben de anneme doktora git bile diyemeyenlerdinim. Sanki kendimi ifsa etmis gibi olucam diye korkuyorum.
    Herkes hpvsiz guzel gunler gorsun insallah en kisa zamanda...🙏
    Evet gercekten de yoktun umatrim hersey yolunda gider insallah

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gercekten de yoktun umatrim hersey yolunda gider insallah
    Doktoruma gittim. Kolposkopik muayne de yapti. Anormal bisey goremedim.insallah smearin de oyle gelcek dedi 🙏
    10’gun sonra sonuclarim alicam. Umarim onda da bisey yoktur. Tekrar bir husrana ugramak istemiyorum hepinize cok gecmis olsun

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktoruma gittim. Kolposkopik muayne de yapti. Anormal bisey goremedim.insallah smearin de oyle gelcek dedi ��
    10’gun sonra sonuclarim alicam. Umarim onda da bisey yoktur. Tekrar bir husrana ugramak istemiyorum hepinize cok gecmis olsun
    umarım atlatmışsındır ve bi daha bu illetle uğraşmazsın. güzel haberlerini bekliyoruz çok geçmiş olsun.

Bu Konu için Etiketler