Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geçmeyen enfeksiyon

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Geçmeyen enfeksiyon

Benimde akinti sorunum var.Fitil kullandim gecmedi.Guclu bi antibiyotik kullandim.Epey azaldi.Ama yine geliyor ara ara.Hic mi gelmemesi gerekiyor bilemiyorum.sizin genelde gun icinde akintiniz geliyor mu? Ben de duj jeliyle hep yikardim.O da yapiyor olabilir.Duzenli cinsel iliskim oldugunda da ben sik mantar oluyordum.Doktor zorlanmayla ilgili olabilir kayganlastirici demisti.Ama zorlanma gibi durum olmasada sik mantar oluyordum yani.Ve genel cinsel iliskiden sonra idrarda az da olsa yanma oluyor genelde.Yani benim vajina yapim mi cok hassas , yanlis bir sey mi yapiyorum anlamiyorum

Durum
    boni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

arkadaslar merhaba benim de akıntım vardı rengi sarımsı olanlardan smear olurken doktorum enfeksiyonun var önce onu halledelim diyip fitil vermişti ama sonrasında akıntım devam etti. ama deflagyn jel kullanıyorum 2 aydır ve akıntıya baktirilere mantara iyi geldiğini okumustum ben de bunu hissediyorum. 3.kutum bittikten sonra nasıl olur bilmiyorum gözlemleyip yazarım ama artık akıntım normal beyaz sekilde geliyor. tam anlamıyla mücizevi bir şey bana göre. işinize yararsa diye yazdım.

Durum
    trntuba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende hpv tip6 var, iki kez koter oldum, görünürde lezyon yok. Benim sıkıntım rahim ağzımdaki enfeksiyonun geçmemesi, yine gittim başka bir doktora bana fitil ve ornisol verdi ve yine geçmedi. Özellikle sol kasık kısmımda ve pelvik bölgemde ağrı ve acı var, tuvaletimi yaparken de acı çekiyorum.sanki bir de sol kasık kısmında gland bezi şişmesi var, boynumdaki lenf bezi de hafif şiş ve sarı bir akıntım. Sinirlerim çok bozuk artık psikolojim dağıldı. Korkumdan iki kere hiv bir kere de hsv2 testi yaptırdm. Ne olur bana iyi ama gerçekten iyi bir jinekolog önerin, fikir verin, ne yapmalıyım??? Hayatımdan bezdim artık...
    Hpv ile beraber başka cinsel yolla bulaşan hastalık kapmıs olabilirsin. Clamidya gonore gibi. Bunlar kültür testinde cıkmayabiliyor özel testleri varmıs benim de durumum sennkyle aynı. Test yaptrcam bnde

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

sanırım çoğu kişinin benzer belirtileri var aynı şekilde benim de. 1.5 aydır özellikle iyice çoğaldı sarı akıntı da, alt karın kısmında ağrılar da. Ben de haziran ayında bir tane fitil kullandım doktor ağır mantarın var bu sadece cinsellikle olan bir şey değil vücudun da yapabilir dedi ki çok mantıklı çünkü uzuuun süredir cinsellik yok hayatımda. Arya'nın dediğine katılıyorum beynimiz çok güçlü nereye yoğunlaşırsak sanki ağrı daha da artıyor gibi. 1.5 ay alt karın ağrısı yumurtalık ağrısı çektim artık kanser oldum diyordum sonra baktım elimden ne gelir şu an? vitamin, balık yağı, iyi beslenme, bol su, ayaklarımı üşütmemek için kalın çorap giymek şu an bunları yapabilirim dedim ve inanın ayaklarımızı üşütünce ağrı ikiye katlanıyor bu yüzden bunlara dikkat etmeye başladım ve şimdi ağrım yok denecek kadar azaldı. Her şey elimizden geleni yapıp yokmuş gibi davranmaya kalıyor... zor biliyorum arada bana da sancı giriyor ama düşünüp durmamaya çalışıyorum.

Durum
    trntuba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Helpp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım çoğu kişinin benzer belirtileri var aynı şekilde benim de. 1.5 aydır özellikle iyice çoğaldı sarı akıntı da, alt karın kısmında ağrılar da. Ben de haziran ayında bir tane fitil kullandım doktor ağır mantarın var bu sadece cinsellikle olan bir şey değil vücudun da yapabilir dedi ki çok mantıklı çünkü uzuuun süredir cinsellik yok hayatımda. Arya'nın dediğine katılıyorum beynimiz çok güçlü nereye yoğunlaşırsak sanki ağrı daha da artıyor gibi. 1.5 ay alt karın ağrısı yumurtalık ağrısı çektim artık kanser oldum diyordum sonra baktım elimden ne gelir şu an? vitamin, balık yağı, iyi beslenme, bol su, ayaklarımı üşütmemek için kalın çorap giymek şu an bunları yapabilirim dedim ve inanın ayaklarımızı üşütünce ağrı ikiye katlanıyor bu yüzden bunlara dikkat etmeye başladım ve şimdi ağrım yok denecek kadar azaldı. Her şey elimizden geleni yapıp yokmuş gibi davranmaya kalıyor... zor biliyorum arada bana da sancı giriyor ama düşünüp durmamaya çalışıyorum.
    Evet üşütünce ikiye katlıyor. Kendimizi sıcak tutmalıyız. Ben pcr testi yaptrcam bu klamdiya gonore tricomanas ureaplasma falan özel testleri varmıs biraz tuzluymus ama kurtulmak için yaptıracağım artık. Sarı akıntıdan bıktım cunku iç çamaşırımı kirletiyor. Kasık ağrısını hiç söylemiyorum bile. Bir anda sancı giriyor böyle değişik bişey. Takmamak önemli evet ama yapı meselesi en ufak belirtiyi kötü seylere yoruyorum ben 😬

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Helpp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tip aşırı yogunlaştığınız anlarda ve paranoya yaptığınızda şunu düşünün; ''ben şu an en kötü senaryoları düşünüyorum, ve bu gerçekdışı''
    yani o an kendinizi mantıklı düşünmeye teşvik edin arkadaşlar.

Bu Konu için Etiketler