Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konuyu kapatmalımıyım artık ?

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Konuyu kapatmalımıyım artık ?

Hepınıze merhaba ve gecmıs olsun arkadaşlar sıze mecaremı anlatarak başkayayım işe ben temmuz ayında senıde gıtmek ıcın hazırlık yaparken vajına cevresınde ıkı adet sıyah mınık lezyon gordum ve umursamadım sureklı jılet agda devam ettım erkek arkımle ılıskıye devam ettım yalnız ben bakıreyım bunu belırtıyım cinsel bırlıktelıgımız kısıtlıydı anlayacağınız eylul 10 gıvı erkek arkım bende taa 2016 kasımdan berı bır et benı var demesıyle arastırdım bendekılerle karsılastırdım ve sonuç aynı yanı hpv ! Dünya basıma yıkıldı o zamana kadar haberım yoktu onda bır tane bende ıkı tanr ıdı artmadı hıc o doktora gottı ve donduruldu bende ılk once coldıyeye gıttım dondurdu ve dustu daha sonra ıkı jınekolok gordu ıkısıde lezyon yok dedı ben en son araşık ayının 19 unda tekrar jınekologa gıttım oda baktı ve yok dedı bu sure ıcınde ısrar Etsemde hepsıne smear olmaz dedı hpv tiplemede yaptırmadım cok pahalıydı malesef ımkan yoktu o kadar pıskolojım bozuldukı hıv testı bıle yaptırdım negatıf tabı mart ın 10 undan sonra 6 ay bıtmıs olacak şükürler olsun sımdıye kadar tekrarlamadı yesıl cay sarı kantaron şurubu çörek otu tohumu yedım bı ıkı ay alkol sıgara ıle hayatım boyunca da ısım olmadı en sonuncu doktor artıı parana yazık YÖK bıdaha gelme dedı sızce 6 ayı tamamladıktan sonra konuyu kapatmalımıyım??

Durum
    sensation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Konuyu kapatmalımıyım artık ?

Hpv nin negatife dönmesi için 6 ay çok kisa bir sure.senede 2 defa smear testi yaptır.gözle görülemeyen çok küçük lezyon olması açısından uzman bi doktora düzenli muayene ol.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Hic bir doktor bakire birine smear yapmayi goze almaz konu bekaret olunca evli olmadiginiz icin bunu goze almiyor kimse benim arkadasima kolkoskopi yapilmiyor mesela evli olmadigi icin ve bu ozel devlet farketmiyor cok sacma (konumu istanbul vs degil).suan iyi durumdasiniz bence konuyu kapaymaya calisin hpvyi unutmaya calisin buda saglijli beslenmeyle saglanabilir.sigil varken iliskiye devam etseydiniz zaten sigiller yayilirdi buna dikkat ettiginizi dusunuyorum .dondurmussunuz zaten.sigil yoksa evlenene kadar hpvyi umursamayin derim cunju kendim bu sekilde yapiyorum.evlenince zaten rutin kontroller yapilir

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Aynen ole yapacam sanırım baska çare yok (hepeve) korkmuyorum artık ayrıca bılınclendım

Sensation- hpv uzamanına gıttım yok dedı artık gelme dedı sureklı pıskolojımı bozamam barmı varmı dıye cok kucukte varmıdır acaba dıye hayatımı hpv odaklı yasayamam artık saldım

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

evet bu bilince ulaşmışsınız. artık hayatınıza geri dönmenin zamanı geldi
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    byasar6983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sensation hpv 6 ayda da negatife donebilir ben 7 ayda yendim.

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Umarım herkes en kısa zamanda iyileşir ya.eylülde leep oldum 6.ayımda Smear kontorlü yaptırıcam inşallah herşey temiz çıkacak ama çok korkunç bi yaz geçirdim çok üzüldüm psikolojimi çökerttim bununla yeni tanışanlar kendinize bunu yapmayın bağışıklığınızı desteklediğinizde düzenli kontrollerinizi yaptırdığınızda bundan kurtuluyorsunuz ya çaresiz bi dert değil bu içindeyken sağlıklı düşünemiyor insan bugün kendimi bu kadar yıprattığım için kendime çok kızıyorum. Sağlıkla kalın

Bu Konu için Etiketler