Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv den kurtuldummmm

Durum
    byasar6983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv den kurtuldummmm

Melekk umutsuzluk bastan kaybetmektir. Hayallerin icin mucadele etmelisin. Basta sigarayı birakarak.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı byasar6983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepeve cok gereksiz bir ayrintiya takiliyorsun. Ben bunlari yaparken her ay doktora gidip tahlillerimi yaptirdim yesilcay zarar verse ilk basta karacigere zarar verir sen sıkıntı yapma ve herkes kendi bunyesine gore neyi ne kadar kullanacagina karar verir.
    Sana göre gereksiz bana göre gerekli bir durum burda yazılanları birçok kişi okuyor ve ben uyarmak istedim baskalarıda bu sekilde yapmasın diye sen zaten bu sekilde yapmıssın sana zararı olsa yapmazdın eminim . herkes karar verme özelligine sahiptir . Doktorumuz da 3 bardak yeterli demişti eger okursan ,yapıp yapmamak sana kalmıs ben sadece saglık için söyleme geregi hissettim sıkıntı yapılacak durum yok

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben en cok okunan bolumlere yazdim. Peki yazinin yeri neresi ben bulamadim. Boyle onemli bir konuyu herkes okumalı.
    Bu forumda en cok okunan bolum birincisi burası değil hpv sitesinde insanlar en cok sohbet muhabbet kısmını okumazlar ikincisi konu ne ile alakalı ıse o bolume yazılmalı. Kendı konunun onemlı oldugunu bittabi dusunebılırsın ama bu forumda onceki üyeler ve bizler tarafından cok cok daha onemlı acılmıs bır cok baslık vardır zaten.

Durum
    byasar6983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Evet bu sitenin adi hpv ama ahcc'yle hpv yi yenenler sitesi degil. Sende yazımı almıssin ahcc yle yenenler tarafına taşımıssın. Ahcc yle yenmedim burdaki insanlar da bilgelensin diye yazdım. HPV yi yenmek onemli bir konu bunu sende iyi biliyorsun. Sadece konu kendimce onemli bir konu degil. Bi sitenim amacı bu degil mi yoksa Ahcc pazarlama yeri mi? Bilemedimm !!! Neyse burda bircok kisi yazimi okudu kendilerine faydam olur insallah. HPV yi yendime gore bu sitede işim yok. Burda ki herkese acil şifalar diliyorum.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Evet bu sitenin adi hpv ama ahcc'yle hpv yi yenenler sitesi degil. Sende yazımı almıssin ahcc yle yenenler tarafına taşımıssın. Ahcc yle yenmedim burdaki insanlar da bilgelensin diye yazdım. HPV yi yenmek onemli bir konu bunu sende iyi biliyorsun. Sadece konu kendimce onemli bir konu degil. Bi sitenim amacı bu degil mi yoksa Ahcc pazarlama yeri mi? Bilemedimm !!! Neyse burda bircok kisi yazimi okudu kendilerine faydam olur insallah. HPV yi yendime gore bu sitede işim yok. Burda ki herkese acil şifalar diliyorum.
    Bende hpvyi yenmiş olabilirim suan ama hala bu sitedeyim yardım edebil mek için siz sizinde dediginiz gibi evet bu sitede işiniz yok bencede.bu site ahcc pazarlama yeri degil bu arda bilginiz olsun bende kullanmadım ahccyi zaten bilginize.

Durum
    Azproduct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Yeşilçayı günde ne kadar içmek gerekiyor? Hpv olduğu halde gardasil aşısı olur mu?

Bu Konu için Etiketler