Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyo ile her siğil mutlaka düşer mi?

Durum
    Sssssshpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kriyo ile her siğil mutlaka düşer mi?

Arkadaşlar ilk çıkan siğillerime yaktırma işlemi yaptırdım sonrakinlere ise kriyo yaptırdım ama özellikle 2 ufak siğile benzer bir yapı var ikinci kez dün kriyo yaptırdım ama hala düşme eğiliminde değiller cildiyede doktor siğil diyor ama fazlada incelemedi bir genitalde digeri 4 adet çatal bölgesinde eger siğilse mutlaka kriyo ile düşer diyebilir miyiz emin olmadım doktora sordum net yanıt alamadım?

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Kriyo ile her siğil mutlaka düşer mi?

Kriyoyla iyi dondurulmamissa düşmez tabi ya da altta kalan nuksediyor olmalı . Ben hep kriyo yaptırdım düştüler kriyoyuda işi bilen onemseyen iyi hekim e yaptırmak lazım

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

umarım en kısa zamanda düşer ama ben kriyodan memnun kalmayanlardanım zira daha az iz bırakması gereken yöntem güya bu ama bi ton koter izi geçti kriyo izleri yanık izleri gibi kaldı.

düşme kısmına gelince ben bi kere yaptırdım kabuk oldu, kabuk olarak düştü siğil olarak düşmedi. doktor zaten siğil olup olmadığını anlayamadığından kriyo için sevk etti. müdahale doktoru da kıl kökü iltihabından yağ bezesine kadar ne bulduysa hepsine bol bulmuş gibi sıktı kriyoyu, kabuk oldu her yer ondan sonra kabuklar düştü siğil olup olmadığını anlamadığımız şey öyle kararıp düşmedi.

sizi bilmem ama nüks ederse bi daha kriyo yaptırmam koterden şaşmam iz bırakmasın diye millet kriyo yaptırıyor bizi dalmaçyalıya çevirdi.

size de çok geçmiş olsun kriyo yaptırdığım doktor 3 hafta içinde düşmezse bi daha gel demişti öyle 2-3 günde düşer dememişti. belki de biraz daha beklemeniz gerekiyordur ya da doktorunuza danışabiliyorsanız tekrar ondan bilgi almaya çalışın en doğrusu bu olur gibi geliyor. tekrar geçmiş olsun.

Durum
    Sssssshpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Daha öncede aybı noktalara yaptırmıstım düşmedi diye 2. Kez gittim işin garip tarafı kabukta baglamıyor daha öncekinde kesin sigil bildigim 1 tane vardı o hemen yok oldu ama digerleri kabuk da baglamadı etki göstermedi yani hiç okadar inatcı olabilirler mi diye düşündüm yada farklı bi deri rahatsızlıgı doktor beni geçiştirdi sanırım

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

"dün" yaptırdım demişsin 1 günde siğil düşmez kriyo'nun etki süresi zaten 10 gün. düşecekse de 10-15 gün arasında düşecektir.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

İyi dondurulmussa %80 duser. Bu arada ulke dısındayım bır sure sureklı foruma bakamıyorum affedin.

Bu Konu için Etiketler