Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kanda cikarmi

Durum
    Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kanda cikarmi

Özel bir hastanede parmagim igneyle kanatilip cama kan sürüldü ve genel tarama yapilacakmis kanda hpv cikmaz dedim cikar dediler ve alerjileriniz yediginiz seylerden dokunanlar hepsini cikaracaz dediler biorezonans öncesi yapilan test bu bilgisi olan varmi

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Kanda cikarmi

biorezonansta hesapta çıkıyor. bazısı buluyor bazısı bulamıyor.

misal ben başka rahatsızlığım için gidiyordum, o dönem bende siğil yoktu kanım alındı ve bişey çıkmadı fakat daha sonra siğil varken kan alındı onda çıktı. siğil çıkmadan önce de vardı sonuçta bu virüs vücudumdaydı yani, söz yine dönüp dolaşıp "ne desem boş" lafına geliyor bu durumda.

ayrıca deride sürüntü yolu ile -o da doğru alınır ya da virüs denk gelirse- anca tespit edilebilen şey kanda elbette görülemez. sizin "kan testi" dediğiniz şey makineye konulan örnek kanınızla, ellerindeki virüs, bakteri ve alerjen madde tüplerinin tenzör yardımıyla ölçüm yapan arkadaşın "frekans" a göre sizin kanınızda o titreşimin var olup olmadığına bakılmasıdır. bunun neticesinde bi kağıda virüsleri, bakterileri ve alerjilerinizi yazıp vücudunuzdaki yanlış frekansları nötrlemek için biorezonans çalışmlaarı yapacaklar ve daha sonra yeniden ölçümle atlatıp atlatmadığınıza bakacaklar.

umarım hpv virüsü taşıdığınızı söylememişsinizdir. en azından bu sistemin çalışıp çalışmadığını iyi kötü bi denemiş olurdunuz. benim bu yöntem konusunda fikrim net değil açıkçası ama çaresizlikten gidiyorum hala. dediğim gibi ben başka şeyler içinde gidiyorum ama bir arpa boyu yol almış da değilim. fakat bu yöntemle sigarayı bırakanlar astımı yenenler alerjilerinden kurtulanlar vb. bi sürü insanla tanıştım. umarım virüste de işe yarar ve kurtulursunuz tamamen. deneyimlerinizi burada bizimle paylaşırsanız da çok sevinirim. görüşmek üzere hoşçakalın. çok geçmiş olsun.

Durum
    Tecrübeli Üye

Dogan sizde mi giriyorsunuz biorezonansa

Durum
    Özel Üye

Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogan sizde mi giriyorsunuz biorezonansa
    evet yazdığım gibi bende giriyorum fakat ben hpv den dolayı girmiyorum biorezonansa. hpv ile ilgili neyi başarır başaramaz bilemem ama ben canımın derdine düştüğümden dolayı çaresizlikten hala deniyorum bu yöntemi. umarım sizde işe yarar.

Durum
    Tecrübeli Üye

Siz hpv icin girmiyorsunuz demekki peki hpv yi tedavi ederki diye bisey soyledilermi bu arada cok gecmis olsun

Durum
    Özel Üye

güya hpv yi de tedavi ettiler. şu an makine ölçümüne göre "hpv negatif"mişim. ben cihaza girmeden önce siğilim yoktu diye biliyorum koter, kriyo halledilmişti o nedenle işe yarayıp yaramadığını anlayamıyorum. biorezonans yöntemini kullanan kişiler bütün hastalıkları yok ettiklerini söylüyorlar zaten. benim gördüğüm kiminde işe yarıyor kiminde yaramıyor. bende hpv için işe yarayıp yaradığını bilmiyorum ama asıl rahatsızlığım için pek bi fayda gördüğüm söylenemez. ama çaresizlik insana her yolu denetiyor. size de çok geçmiş olsun.

Durum
    Tecrübeli Üye

Siz ne kadar suredir giriyorsunuz ve her hafta giriyormusunuz kac seans oldu ucret ne kadar

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Arkadaşlar hpv kanda çıkmaz. Napıyorsunuz.? Buradan uyarayım ben sizi
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Özel Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hpv kanda çıkmaz. Napıyorsunuz.? Buradan uyarayım ben sizi
    bende ona şaşırıyorum zaten hocam. Güya bunu kanımızdaki virüsün titreşiminden tespit ediyorlarmış.
    Ben tekrar ediyorum hpv için biorezonans tedavisine başlamadım hatta virüs bana bulaşmadan önce de gidiyordum ve gitmeyi düşünen arkadaşlara ne gidin ne gitmeyin diyemem. ha tedavi olduğunu iddia edenler de var bu yöntemle, hiç bi işe yaramadı diyenler de. o nedenle bende hocama katılıyorum kanda tespit edilemez fakat tedavi eder mi etmez mi bu konu hakkında gerçekten net bir fikrim yok. saygılar.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz ne kadar suredir giriyorsunuz ve her hafta giriyormusunuz kac seans oldu ucret ne kadar
    dostum, benim neredeyse toplamda bi yıl oldu. dediğim gibi bi ton rahatsızlıkla uğraşıyorum hpv tuzu biberi oldu. haftada 3 seans alıyordum ama artık bıraktım zira ne kullandığım takviyeler ne de uygulanan yöntemler benim bağışıklık sistemimi arttırmadı o nedenle bende işe yaramadı diyebilirim. ama kız arkadaşım sigarayı bu yöntemle bıraktı. dediğim gibi hpv için işe yarar mı yaramaz mı orasını bilmiyorum ben hpv için gitmedim ama onun da negatif olduğunu söylediler. tabi ben negatif olduğumu düşünmüyorum zira tip 16 taşıyorum ekstra olarak siğil yapan bi türü daha var ve natural killer hücrelerim yok denilebilecek kadar az. ben sadece fikir sunmak açısından tecrübemi paylaştım. işe yarar ya da yaramaz diye bişey demem, diyemem. fiyat konusuna gelince 270 verdiğim de oldu 150 verdiğim de çok değişken ücretler (isime göre) ama bildiğim kadarıyla Türkiye'nin en pahalısı tabi ki İstanbul'da ve seansı 400 tl. ben bıraktım artık takviyeleri tedavi yöntemlerini onu bunu vücudun kendisinin atmasını beklicem artık tabi bu kadar berbat bi immün sistemle bu mümkün olabilirse. size bol şanlar tekrar size ve herkese çok geçmiş olsun.

Bu Konu için Etiketler