Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil mi değil mi anlayamıyorum

Durum
    tamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Siğil mi değil mi anlayamıyorum

Alıntı menfis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neden test yaptırmıyorsunuz ? garanti çözüm değil mi öğrenmek için merak ettim neden yaptırmadığınızı belkide (umarım) bu illetten kurtulmuşsunuzdur çoktan. ben sizin yeriniz de olsam (9 aydır ahcc kullansam) kesinlikle meraktan çatlar gider test yaptırırdım
    en son ekim ayında yaktırdım. yani 4 değil, 3 aydır çıkmıyormuş bende. bu süreç 6 ay olmadan test yaptırmak biraz mantıksız. 3 ayda çabucak biteceğine inanmıyorum. 6-12 ay arasında çıkmazsa daha garanti. bu yüzden hem 6. ayda hem de 1. sene dolunca yaptıracağım. ikisi de negatif çıkarsa virüsü vücudumdan attığıma ya da uyku moduna geçirdiğime emin olurum anca.

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Aynı sorunu bende vajınada yasıyorum vajına yapısı dil üstünden farksız bır sürü normal papılla var zararsız karıstırıyorum kaç kere bu sebebten doktora gottım

Durum
    menfis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı tamas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en son ekim ayında yaktırdım. yani 4 değil, 3 aydır çıkmıyormuş bende. bu süreç 6 ay olmadan test yaptırmak biraz mantıksız. 3 ayda çabucak biteceğine inanmıyorum. 6-12 ay arasında çıkmazsa daha garanti. bu yüzden hem 6. ayda hem de 1. sene dolunca yaptıracağım. ikisi de negatif çıkarsa virüsü vücudumdan attığıma ya da uyku moduna geçirdiğime emin olurum anca.
    evet mantıklı.güzel haberlerinizi alırız inşallah

Bu Konu için Etiketler