Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bogazimda sigil çikti

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Bogazimda sigil çikti

Evet doğru diyorum çünkü bende 2 kez ufak cerrahi gecirdim ağız içi ilk sonuç skuamoz popilloma geldi google yazdım araştırdım direk hpv ile ilgili şeyler çıktı hemen paranoya oldum korktum çünkü birsürü bana anormal gelen yapı vardı ve ben 26 yaşımda ağzımı inceliyordum ilk defa sonrasında patoloji dr.na kadar ulaştım mesleğinde zirve yapmış bi patalog uzaktan taniyodum konuştuk sordum hpv kaynaklimıdır diye ( hatta ameliyatta plastik cerrahı keserken bak se... bunlar normal yapilar sen istediğin için aliyorum diyodu ) sorduğumda hayır baktığımda hpv kaynaklı olsaydı o kağıda werru-ka, kondilom vs. Yazardım skuamoz popilloma iyi huylu deri yada mukoza kabartisi alakası yok hpv ile ilgili ve ilave etti belki normal yapı bunlar ameliyatinda görmedim kesilip gönderildiği için bisey yazmamız gerekiyor dedi o zaman plastik cerrahın dediği geldi aklıma. Bir kaç gün sonra sonucu cildiye uzmanına gösterdiğimde birşey yokmuş bunda normalse her boka skuamoz papillom yazıyorlar demisti o da. Geçmiş olsun bbur rahatla artık

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

evet skuamoz papillom nonspesifik bir tanı. hpv ye bağlı olması için koılosıt denen hücrelerin alınan örnekte gorunmesı gerek. o zaman verrü ya da kondılom yazılıyor sonuca
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bbur çok geçmiş olsun. umarım en kısa zamanda atlatırsın buradaki tecrübeli arkadaşlara ve doktorumuza güvenebilirsin. kalsağlıcakla.

Durum
    Tecrübeli Üye

Hatta patolojiye gidecek kağıdı bile ben yazdırmıştım plastik dr.u kağıda
    Verrü ?
    Kondilom? Yazmıştı bende altına şuursuzca
    Hpv? Yazıp parçaları ve kağıdı kendim götürdüm patolojiye
    Pataloji dr.u Direk hpv yönünden arastirsin diye.
    Seni anliyorum Bbur ben gibi takıntılı ,psikolojisi kötü bir bireysin keşke psikiyatri ile randevu alsaydim ilaç başlardı rahatlardim diyorum sanada
    Öneririm çünkü o 2 haftalık sürede saçlarım inanılmaz beyazladı bu genç yaşımda önceden 2 tel beyaz vardı iki haftada yüzlerce beyazım oldu. ama şuan çok iyiyim o zamana göre sana tavsiyem psikiyatriye git 😁

Durum
    Bbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benimde saçim bembayaz oldu 1 2 ayda

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

saçlar çok hızlı beyazladıysa b12 nize bi baktırın derim bağırsak problemim olduğundan dolayı b12 düşüyor sürekli ve benimde saçlar kırlaştı. ondan da olabilir. tekrar tekrar geçmiş olsun arkadaşlar.

Durum
    hpvend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Doktor mu hpv dedi sizin yorumunuz mu.skuamoz demek hpv demek değilki

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı dagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçlar çok hızlı beyazladıysa b12 nize bi baktırın derim bağırsak problemim olduğundan dolayı b12 düşüyor sürekli ve benimde saçlar kırlaştı. ondan da olabilir. tekrar tekrar geçmiş olsun arkadaşlar.
    B12 m normal kan tahlillerimin hepsi normaldi hastalıktan önce. suanda normalin üzerinde bile olabilir iyi besleniyorum çünkü. Tamamen psikolojik beyazlama nedeni takıntılı olunca ☺

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Arkadaşlar bu kadar takmayın kafanızı, yaşıyorsak hala her şey için umut vardır. Ne hastalıklar var yapmayın etmeyin.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Bbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bugün doktora gittim sorun yok dedi bir kac tane daha vardi onlari almadi baska bir doktora gitsemmi yoksa

Bu Konu için Etiketler