Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Penis ucu siğil

Durum
    hpvend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Penis ucu siğil

Hepsinin tavrı aynı değil.özelde 2 ayrı devlette 4 ayrı cildiyeciye gittim.özelin birine benim göremediğim siğil olabilir büyüteç gibi bişeyle bakabilir misiniz dediğimde buna bakmıyor bile çoğu doktor ben yine kabul ettim bakıyorum işte normal dedi.yani fazla şansını zorlama dedi.devlette genelde iyiydi sonra devlette bi doktora denk geldim ve hep ona gittim.adam anüs etrafına falan ayrıntılı olarak baktı çok ta yardımcı oldu.başka başlıklarda da yazdım doktorların çok ama çok büyük çoğunluğu hpv hakkında bilgi sahibi değiller bu forumda daha bilgili olanlar var ve evet doktorun tavrına göre seçerim hekimimi

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Penis ucu siğil

Alıntı hpvend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsinin tavrı aynı değil.özelde 2 ayrı devlette 4 ayrı cildiyeciye gittim.özelin birine benim göremediğim siğil olabilir büyüteç gibi bişeyle bakabilir misiniz dediğimde buna bakmıyor bile çoğu doktor ben yine kabul ettim bakıyorum işte normal dedi.yani fazla şansını zorlama dedi.devlette genelde iyiydi sonra devlette bi doktora denk geldim ve hep ona gittim.adam anüs etrafına falan ayrıntılı olarak baktı çok ta yardımcı oldu.başka başlıklarda da yazdım doktorların çok ama çok büyük çoğunluğu hpv hakkında bilgi sahibi değiller bu forumda daha bilgili olanlar var ve evet doktorun tavrına göre seçerim hekimimi
    Cok altarnatifli bir yerse evet dogru tabikide fakat herkes istanbulda ankarada yasamıyor maalesef bir senedir gördügüm bu yani demek istedigim anlasılmıstır umarım ,tavrı kötüde olsa yinede gidilmek zorunda kalınıyor ve genelde tavırları aynı bana göre o sizin düşünceniz iyi günler

Bu Konu için Etiketler