Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc propolis vs tedavisi sonrasi negatiflik testi

Durum
    Pescador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc propolis vs tedavisi sonrasi negatiflik testi

Merhaba Arkadaslar
    son zamanlarda negatif haberleri alamiyoruz malesef varmi yakinda test yaptirmayi dusunen?
    Bi elturco vardi baktim onun 7ay falan olmus ahhc'ye basliyali.
    Ahcc kesintisi yuzunden cogu insanin yarimda kaldi tedavisi bide boyle biside var ama. Ben biraz gaza geldim 4ayimda test yaptircam valla suan 2aydayim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc propolis vs tedavisi sonrasi negatiflik testi

Merhaba,

son zamanlarda negatif haberi alamamanızın 2 sebebi var. (ben alıyorum, cunku ıletısım ıcındeyım maıl yoluyla) Birincisi su an sıte uye alımına kapalı sahte ahcc satıcıları vs ahcc satmak ıstedıgı ıcın bunu uygun gordum, kimsenin siteyi lekelemesiyle ugrasamam. Zaten cok kapsamlı bir forumumuz var kim ne arasa okuyup ulasabılıyor. Bir sure bu tip insanlarla ugrasmaya ara verdım dıyebılırım, biz bizeyiz o nedenle baslık acılmıyor.

ikincisi ise, su an ahcc temini sıkıntılı, sadece onceden beri kullananlardan haber alınıyor, cogu negatif zaten. dedigim gibi %80 negatıf oluyorsuna ma %20 risk her zaman var. onu goz onune almalı kullanan kişi. Bence 5. ayında ya da 6. ayında yaptır test

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc propolis vs tedavisi sonrasi negatiflik testi

Sigillerle yaklaşık 4 aydır mucadele ediyorum. Ilk çıktıklarında ağustos ayı sonlariydı yoldum 5-6 kadarlardi. 2-3 hafta sonra aynı yerlerden ve farklı yerlerden çıktılar . sıkıntılı gördüm panik stres bi google araştırması eyvahh dedim sictik ertesi gün gittim dermatoloğa 10-12 kadar donduruldu neyse arastirmalar başladı o günden sonra psikoloji allak bullak bi sekilde -spora yazildim vücut için yararlı birkaç sublament aldım(glutamin, aminoasit, karbonhidrat) . Aktara gidip bitki çayları ( ekinezya, sinir otu ve ısırgan otu eczaneden imunex ve birkacta vitamin aldım aynı gün içinde 1 aylıktı herşey , 1-2 hafta sonra gümbür gümbür geldiler 15-20 kadarlardi gittim yine dondurdum. 1 ay sonra kullanğım propolis bitti imunexte öyle tabi bu kullandığım süre de sigillerde hiç değişim olmadı çıkıyorlar donduruyorum 1 hafta sonra yine çıkıyor mucadelemin 1. Ay sonunda okadar şey kullandığım halde hala çıkıyorlardı 10 tane kadar yine çıktı. vücut direncim çok düşüktü hala uçuklar- ağız yaraları başka sıkıntılar herşey üstüste geliyordu. Küstüm ve bıraktım ne varsa 1 ay birşey kullanmadım düzenli yemek-uyku- spor ve arada yeşil çay haricinde hala cikiyodu ama siğiller .sonra sitede bi doktor arkadaşın propolisle mucadele yazısını okudum tekrarr atağa geçmeye karar verdim. Köyün birinden ham propolis alıp alkole yatırmıştım o arada imutere başladım bir kaç hafta sonra propolis olmustu kullanmaya gectim 1 aydır falan kullaniyorum tabi bu süre içinde hastalığı kabullenip tedavilerimi oldum çıktıkça gittim dondurttum her hafta gittim neredeyse 2-3 dondurdu hep. Siğiller azaldı gözle görülemeyecek kadar küçüldü telefonun flash ı ile arayıp bulur oldum o kadar küçükler son 1 ayda 2-3 tane çıktı ve 2 hafta arayla dondurttum. Gelişme çok var ama hala negatif değilim bu gelişme propolisten midir ımutorden mi yada bitki caylarindan mi bilmem vücutta savaşmayı öğrendi belki o da olabilir . alkolik olanbenn n artık ayda bir iciyorum sigarayadevam günde 1 paket. Düzenli beslenme ve uykuya devam ediyorum sporada devam bu yüzden 2,5 aylık bisurede 7 kilo aldım ama spor için herhangi bir sublament kullanmiyorum 2 aydır . Şu an sigilim yok dün dondurdum çıkarsada gider ezerim başını kriyoyla Negatif olmaya adım adım ilerliyorum inşallah bitecek bi gün inanıyorum. Ahcc kullanamadim hic temin sıkıntısı malum. Yazdıklarımın konuyla ilgisi var mi onuda bilmiyorum paylaşmak istedim sanırım Geçmiş olsun herkese

Bu Konu için Etiketler