Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigil görüntü degısıklıgı

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sigil görüntü degısıklıgı

Arkadaşlar hepınıze merhaba merak ettıgım bır konu var ben bakıre bır hpv sahıbıyım ıkı tane Vajına ıle anal bölge arasında vardı sıyah ve kucuktu doktor düşürdü fakat son ıkı haftadır vajınamın ıcınde ıncecık etler goruyorum renklerı pembe ama bunlar normal lıpom denıyor sanırım normal lıpommu yoksa sıgılmı anlam veremıyorum ctesı hpv uzmanına gıdıcem o zamana kadar aklıma takıldığı ıcın sormak ıstedım aranızda ıc dudak vajına delıgı cevresınde hpv olan varmı krıyo mu kotermı yaptırdınız yanıtlar ıcın tesekkurler

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Sigil görüntü degısıklıgı

çıkıntılı et şeklindeyse popilloma olma ihtimali yüksek. yine de görme ihtimalimiz olmadığı için en iyisi doktora göstermeniz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

doktora göstermenı tavsıye ederim.
    o dedigin kısıma genelde lokal ya da genel anestezi ile koter yapılıyor dıye bılıyorum. iç taraflar hep koter, dış taraf için kriyoterapi daha uygun.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doktora göstermenı tavsıye ederim.
    o dedigin kısıma genelde lokal ya da genel anestezi ile koter yapılıyor dıye bılıyorum. iç taraflar hep koter, dış taraf için kriyoterapi daha uygun.

Arya genel anestezıde ne kadar baygın kalıyorsun acaba aılemın haberı yok genel anestezılı bır ıse kalkısabılırmıyım bılmıyorum suan korktum

Durum
    Deniz ylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benim vulva da yani vajinanin tam girisindeydi. Beyazlil seklindeydi. Mantarim oldugu icin once onu tedavi edelim sonra onu cikaralim dedi. 1 ay sonraya gun verdi. Tabi bu surec kasimda basladi subatta ise kontrole gittigimde zaten kendiliginden yok olmustu. Isleme gerek kalmadi. Benimki beyaz karnabaharimsiydi.

Durum
    Tecrübeli Üye

Eger genel anesteniz olursa ve eger istanbuldaysaniz ve cevrenIden kimse bilmiyorsa ben sizinle gelebilirim yaninizda kalirim islem oncesi ve sonrasi destek olcak birinin olmasi cok onemli..
    Bide bunu sorun yapmayin

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Deniz ylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger genel anesteniz olursa ve eger istanbuldaysaniz ve cevrenIden kimse bilmiyorsa ben sizinle gelebilirim yaninizda kalirim islem oncesi ve sonrasi destek olcak birinin olmasi cok onemli..
    Bide bunu sorun yapmayin
    Maalesef Adana’da yasıyorum suan cok kötü oldum genel anestezıyı falan duyunca acaba sıze özelden yazabılırmıyım

Durum
    Tecrübeli Üye

Yazabilirsiniz

Durum
    Admin

Alıntı Sudesunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya genel anestezıde ne kadar baygın kalıyorsun acaba aılemın haberı yok genel anestezılı bır ıse kalkısabılırmıyım bılmıyorum suan korktum
    cok kısa sure. benım de ailemin haberi yoktu, zaten öyle cok yogun bır anestezi verilmiyor. ben bi kere koter oldum onda da aksam 4te girmiştim 4bucukta ayılmıştım.

Durum
    Admin

Ha evet bu arada yanınızda biri olursa gerçekten iyi olur cunku kendinizi cok savunmasız ve bok gibi hissediyorsunuz. benım arkadasım gelecektı ama ben operasyon uzun surer diye biraz daha gec bi saat vermıstım, uyandıgımda tek basıma yatakta olmak vs cok kötü hissetmiştim zaten agladım. yanınızda birinin olması iyi olur.

Bu Konu için Etiketler