Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ara kanama

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ara kanama

merhaba arkadaşlar, bende hpv ile beraber geçmeyen bir akıntı ve pelvik ağrı da vardı. smear yaptırdım, hücre değişikliği çıkmadı ama bakteriyel enfeksiyon çıktı. doktorum fitil verdi ama geçmedi. sonra adet oldum, adetimden bir hafta sonra da kanamam başladı tekrar. hayatımnda ilk defa oluyor bu ara kanama, pelvik ağrım da var. çok korkuyorum ciddi bir şey çıkacak diye, rahmimi alabilirler diye. ben,m gibi sorunlar yaşayan başka arkadaşlar da var mı? doktora gitmeye korkar oldum ciddi bir şey çıkacak ve de muayenede çok canım yanacak diye

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Cevap: ara kanama

Fazla beklemeden kadın doğuma gitmelisin . Pelvik enfeksiyon olabilir.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fazla beklemeden kadın doğuma gitmelisin . Pelvik enfeksiyon olabilir.
    ben de öyle düşünüyorum hocam, kanamamın bitmesini bekliyorum, bitince hemen gidicem. umarım ameliyat falan demez

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Yok şu andaki şikayetlerin hpv ye bağlı gibi görünmüyor. Cervisit veya benzeri bir enfeksiyon olabilir. Genelde ilaç tedavisi verilir. Kanamanın bitmesini beklemene de gerek yok bence
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, bende hpv ile beraber geçmeyen bir akıntı ve pelvik ağrı da vardı. smear yaptırdım, hücre değişikliği çıkmadı ama bakteriyel enfeksiyon çıktı. doktorum fitil verdi ama geçmedi. sonra adet oldum, adetimden bir hafta sonra da kanamam başladı tekrar. hayatımnda ilk defa oluyor bu ara kanama, pelvik ağrım da var. çok korkuyorum ciddi bir şey çıkacak diye, rahmimi alabilirler diye. ben,m gibi sorunlar yaşayan başka arkadaşlar da var mı? doktora gitmeye korkar oldum ciddi bir şey çıkacak ve de muayenede çok canım yanacak diye
    Kistik bir durum olabilir ultrasonda bakılmadımı hiç doktor kontrolündeyken?arkadasımın annesinde kist patlayınca kanama olmustu ordan biliyorum.ama bi doktora gitmemiz gerekir tekrar kanamanın gecmesini neden bekliyosunuz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

pap smear bazen yanıltıcı olabiliyor, hatta bence cogu zaman. ben pap smear'de class 2(enfeksıyon sadece) cıkıp patolojide cin3 çıkmış insanım. Herhalde kanser olunca pap smear testi görecekti orayı saka gibi

doktorun rahım agzında yara var mı bı baksın, sen sor hattai yara var mı bi degişiklik vs diye.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pap smear bazen yanıltıcı olabiliyor, hatta bence cogu zaman. ben pap smear'de class 2(enfeksıyon sadece) cıkıp patolojide cin3 çıkmış insanım. Herhalde kanser olunca pap smear testi görecekti orayı saka gibi

doktorun rahım agzında yara var mı bı baksın, sen sor hattai yara var mı bi degişiklik vs diye.
    yani umarım kansersin demezler... kanamamın bitmesini bekliyorum ki tam bir muayene yapılabilsin, hakan topalismailoğluna gitmeyi düşünüyorum zaten. bana yara var gibi geliyor, beyinsiz doktorumun fark edemediği... bakalım...

Bu Konu için Etiketler