Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Caresizlik

Durum
    Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Caresizlik

Artik biktim surekli cogaliyor intihar etmekten baska carem kalmadi yaktirdikca tekrar cikiyor

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Caresizlik

Sen bence bır psikoloğa gıt buradaki herkrs bu dertle bogusuyor. Yeter bızımde çanımızı sıkıyorsun bu kacıncı başlığın bu kadarda olmaz ya dr.medusa doktor adam bıle sana anlattı elbet bıter dıye hala başlık acıyorsun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Sudesunay hayırdır,

YETER BİZİM DE CANIMIZI SIKIYORSUN, ne demek. Daha güzel, daha kelimeleri seçerek ifade edebilirsin. Forumun sahibi misin canın sıkılıyor, hadi benim gereksiz açılan baslıklara canım sıkılıyor da senin burdaki olayın veya üzüntü kaynağın nedir? Girip çıkıyorsun. Girip çıkarken insanları bu sekılde rencide edemezsin. Sinirlenmiş olabilirsin, bazen ben de cok sinirleniyorum ama tartısma yasadıgın ınsana sinirlen, intihar edicem diyen bir insana degil...!

@ Serseri, sana gelince bak bu bir süreç. Kafanda bu sürecin bir süre süreceğini kodla, her dk ne zaman bitecek diye beklersen zor olur. İntihar falan yok, 1 sene sonra intihar dusuncen icin gulup gececeksin kendine. İnan bana bak. Söz veriyorum ya, inan bana. Aynı donemlerden gectim, geçtik, foruma cok kişi üye oldu, yazdı, geldi, gitti. Neden gittiler biliyor musun? bitti cunku. Bir gün bitiyor ve bu gün cok uzak bir gün değil.
    Kendine ve cıkan sıgıllere 1 sene ver, moralini bozmadan güzel güzel sigil cıktıgında git yaptır kriyoterapini, koterini. önceligin bu olsun. iç güzelce imutorunu saglıklı beslen bol bol, bir sürü yeme icme taktigi verdim onları oku blogtaki.

İnan bana geçecek bak, söz veriyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Formun sahıbı degılım arya sadece bır pıskolog şart kavga etmek amaçlı söylemiyorum bunun farkında olmanızı ısterım kendısı erkek bır nebzede olsa bızlerden sanslı neler yaşadın sende bılıyoruz okuduk hepbırlıkte benım anlatmak ıstedıgım sey bır oncekı baslıgında zaten bu konuyu acmıstı dr.medusa yazmıstı konuşma yapmıslardı ama hala aynı konusma ıcın konu açmış hem sayfaya yenı gırenler ıcın sıkıntı oluyor hemde aynı konular konuşulmuş oluyor bızde yazılanlarla tam motıve olmuşken gerı düşüyoruz mod olarak

Durum
    Tecrübeli Üye

Tamam herkesten özür dilerim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Sudesunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Formun sahıbı degılım arya sadece bır pıskolog şart kavga etmek amaçlı söylemiyorum bunun farkında olmanızı ısterım kendısı erkek bır nebzede olsa bızlerden sanslı neler yaşadın sende bılıyoruz okuduk hepbırlıkte benım anlatmak ıstedıgım sey bır oncekı baslıgında zaten bu konuyu acmıstı dr.medusa yazmıstı konuşma yapmıslardı ama hala aynı konusma ıcın konu açmış hem sayfaya yenı gırenler ıcın sıkıntı oluyor hemde aynı konular konuşulmuş oluyor bızde yazılanlarla tam motıve olmuşken gerı düşüyoruz mod olarak
    Senin motivasyonun ile @serseri'nin motivasyonu bir mi? Ya da göbeğiniz bir mi kesildi? Sen kendi yoluna bak yani, yollarınız farklı.

Evet haklı olabılırsın ama endişelerini yenemeyen bir insan var karsımızda, hatta intihar filan demiş. Burda hayıflanma konusunda en son kişi olmalısın ne forumda yetkinliğin var ne de seni irdeleyen bir şey, o yuzden cumlelerimize dikkat edelim.

psikolog şarttır değildir, senin vereceğin tepki hoş değil.

@serseri, özür dilenecek bir şey yok. Sen dediklerimi yap düzelecek her şey.

Durum
    Tecrübeli Üye

Cok tsk ederim arya Allah razi olsun

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok tsk ederim arya Allah razi olsun
    Senı kırdıysam ben özür dilerim

Bu Konu için Etiketler