Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 sene içinde vucuttan atmak

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

2 sene içinde vucuttan atmak

Merhaba arkadaşlar bugün 5. kriyomu olmaya gittim (inşallah bu son olur) doktorum bana kesinlikle virusun atilamayacagini her defasında söylüyordu bende inatla her gittiğimde soruyodum neyse bugün de sordum
    Hocam son gelişmelerden haberiniz var mı vs.
    Dedi ki ; evet geçen hafta kongredeydim dedi vücuttan atılıyormuş biz e atilamayacagi söylenirdi hep' (moralim nasıl düzeldi anlatamam biliyordum ama insanın tedavisini yapan hekim bunu deyince çok sevindim anlatamam)
    konuştuk biraz bana kendisini gerdigimi, gördüğünde stres olduğunu vs. Hatta senin sigillerin bir garip yok başkasında öyle falan filan dedi güldük
    SİZLERE SORMAK ISTEDİĞİM KONUŞMANIN Bİ BÖLÜMÜ
    Doktor bana dedi ki ;
    -2 senede attın attın atamadın vücutta kalıyor :s
    ee
    nasıl yani ..virüs ne zaman bulaştı belli değil kimbilir kaç yıl oldu dedim
    -Hayır belirti verdikten sonra 2 yıl
    4 aylik hpvliyim 2 yıl sürse bidaha hiç atamayacak mıyım
    - evet atmaz . Iyi değerlendir 1,5 seneni Şanss..dedi )
    Ya adam bi moral veriyo bi bozuyor bence kongrede uyumuş gibi..
    Sizlerin fikirlerini almak istedim ne düşünüyorsunuz??

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: 2 sene içinde vucuttan atmak

Alıntı Eskidendi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün 5. kriyomu olmaya gittim (inşallah bu son olur) doktorum bana kesinlikle virusun atilamayacagini her defasında söylüyordu bende inatla her gittiğimde soruyodum neyse bugün de sordum
    Hocam son gelişmelerden haberiniz var mı vs.
    Dedi ki ; evet geçen hafta kongredeydim dedi vücuttan atılıyormuş biz e atilamayacagi söylenirdi hep' (moralim nasıl düzeldi anlatamam biliyordum ama insanın tedavisini yapan hekim bunu deyince çok sevindim anlatamam)
    konuştuk biraz bana kendisini gerdigimi, gördüğünde stres olduğunu vs. Hatta senin sigillerin bir garip yok başkasında öyle falan filan dedi güldük
    SİZLERE SORMAK ISTEDİĞİM KONUŞMANIN Bİ BÖLÜMÜ
    Doktor bana dedi ki ;
    -2 senede attın attın atamadın vücutta kalıyor :s
    ee
    nasıl yani ..virüs ne zaman bulaştı belli değil kimbilir kaç yıl oldu dedim
    -Hayır belirti verdikten sonra 2 yıl
    4 aylik hpvliyim 2 yıl sürse bidaha hiç atamayacak mıyım
    - evet atmaz . Iyi değerlendir 1,5 seneni Şanss..dedi )
    Ya adam bi moral veriyo bi bozuyor bence kongrede uyumuş gibi..
    Sizlerin fikirlerini almak istedim ne düşünüyorsunuz??
    Ya saçma sapan konuşmasın ayrıca bir insana ''kendisini gerdiğini, senin sigillerinin baskasında olmadıgı'' gibi abuk subuk, benim karsımda öyle bir herif olsa iki tane çakacağım tavırlar sergilemesi... normal degil o insan. Bu doktoru bırakırsan senin hayrına olur.

Durum
    hpvend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Vücuttan atılacağını daha yeni öğrenmiş doktor saçmalığı.şu adamlara para kazandırıyorsunuz.

Durum
    Deniz ylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ne yani simdi 3 sene olduysa bi daha atamicam mi demek bu ���� boyle kesin ve emin neden konusurlar ki doktorlar. Hic bisey bilmedikleri ve onemsemedokleri konu iken hemde hpv

Durum
    Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hayatimi maf etti butun yasama sevincim gitti insallah kurtuluruz hepimiz

Durum
    Kültür Mantarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Arkadaşlar hpv yi araştıran bilgi sahibi olan hekimlerimiz var.. açıkcası her hekimin ne dediği değilde son gelişmeleri takip eden bu hastalığın tedavisi ve gidişatı hakkında araştırma yapan kendini yenileyen hekimleri takip edip dinlemek gerek.. yoksa bu muammadan sittin sene çıkamayız..prof. Dr süleyman akhan’ın videoları izleyin mutlaka doktorum sitesindeki YouTube kanalında..
    Yaşadığım yerdeki jinokologa ahcc sorduğumda yüzüme şuursuzca baktı uzun uzun.. ama daha sonra İstanbul’a hakan topalismailoğlu’na gittiğimde önce hastalığı anlattı sonra beslenme şeklinden sürecin uzunluğuna kadar izah etti. Kafamızı çokta bilgi kirliliği ile doldurmaya gerek yok.

Durum
    Tecrübeli Üye

Yani er yada geç kurtulacaz mi

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

neye göre kime göre 2 sene? lezyon çıktıktan sonra 2 sene diyelim. mesela bende şüpheli ilişkimden tam 2,5 sene sonra lezyon çıktı. nisandan beri de hpv'li olduğumu biliyorum. düzenli bir şekilde kriyoya gitmedim, gitseydim çok daha çabuk biteceğinden eminim. son bir kaç aydır düzenli kriyo oldum ve takviye aldım. şimdi çok şükür lezyon yok, umarım çıkmaz ve 1 seneyi tamamlayıp vücudumdan attığıma inanırım.

kısaca, düzenli kriyo + takviye = hpv'den kurtulmak. basit bir formül. sevgiler...

Durum
    Tecrübeli Üye

Takviye dediginiz neler acaba

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

@Arya , @hpvend bundan başka doktor bulamadım maalesef tedavisi gayet iyi o soğuk şeyi sıkıyor işi biliyor ama gelişmeleri takip etmiyor. Özel bi hastanese uzman muayene ücreti 40 tl ama benim indirim kartım var 15 tl gibi az bir ücret veriyorum memnunum seviyorum doktorumu. Ki ben gitmesem yüzlerce hastası var randevu için arıyorum 1 hafta sonrasına anca alabiliyorum enfeksiyon kronikleşmesinden bahsetti biraz o yüzden öyle sacmaladi sanırım ama 'atılıyormuş' demesi bile moral oldu bana bildiğim halde.
    hpvliyim.com a bakan araştıran her türlü bilgiyi bulup öğreniyor ve uygulamaya geçiyor.
    Atacak herkes er yada geç bunun bilincindeyiz. Önceden Ayık gezmeyen ben ne bulsam içerdim suan bilincindeyim vücudumu koruyup kolluyorum.
    Başka bir cildiye uzm. gittmiştim -Hoca bu ne zaman geçecek bitecek diye sorduğumda
    'Gececek, bitecek buna İNAN en başta' demişti o yüzden @serseri
    INAN + SABIR

Bu Konu için Etiketler