Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 sene içinde vucuttan atmak

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 2 sene içinde vucuttan atmak

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bide bunu düşünemiycem aq virüsü bugünde mü degiştirdin kendini bugün nasılsın diye kdkfkfkg
    jhdsjhdv "yav sen geçen tip 6'ydın hangi ara 16 oldun bilader?" ve elbette virüsümüz büyüdüğü için doğum günü pastaları yapılır, mumlar üflenir...

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jhdsjhdv "yav sen geçen tip 6'ydın hangi ara 16 oldun bilader?" ve elbette virüsümüz büyüdüğü için doğum günü pastaları yapılır, mumlar üflenir...
    Yada sivilceler sigile dönüşüyormus düşünsene 😭😂

Durum
    meme95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

"Doktorun 2 senede attın attın, atmadın bir daha asla" demesi kadar saçma birşey görmedim =) İlk sene sonunda %70, ikinci sene sonunda %100'lere varan atılma oranları okudum. Virüs ilk girdiğinde virüs güçlü, metabolizma ise güçsüz kalıyor. Süre ilerledikçe metabolizma ondan daha güçlü bir hale geliyor. Tabi zamanla vücudun da savaşma gücü düşüyor, ilk sene gösterdiği performansı ikinci sene gösteremiyor. Güçlü tutmak için de herkesin binlerce defa yazdığı gıda takviyeleri şart.
    Sigillerden ise hiç korkulmaması gerektiğini düşünüyorum. Tip 6, 11 en zayıf virüsler. Sadece sirke ile kurtulanları biliyorum. Ayrıca sigil kanser yapmıyor.

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

kanser yapsada önemli değil zaten ölmek için yaşıyordeğilmiyiz. Bunun psikolojisi insanı yiyip bitiriyor . Takıntılı insanlarız burada olan formu takip edenlerde %90 ben gibi takıntılı sanıyorum. Siğil olmasa bi bakıma daha rahat olur insan ama bitmiyor siğiller nüks üstü ne nüks biktiriyor insanı bu. Ama sabırla bekliyorum 3 aydır mücadele ediyorum büyük kısmı iyileşti

Bu Konu için Etiketler