Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nasil kurtuldular?

Durum
    Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Nasil kurtuldular?

Daha önceleri hpv nedir hicbirimiz bilmiyorduk sonrasinda ise ofrenmem ile cevrede yaptigim arastirma neticesinde bir arkadasimizda dokuz yil önce cikmiş ve iki taneymiş dondurmuş geçmiş diğer arkadaşimiz ise ayni şekilde bir daha cikmadi onunda bir iki yil önce olmuş bahsettigim kişiler bide evli insanlar biz neden bu kadar ugrasiyoz ve gecmiyor sorun bizdemi cok takiyoruz diyemi

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Cevap: Nasil kurtuldular?

Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önceleri hpv nedir hicbirimiz bilmiyorduk sonrasinda ise ofrenmem ile cevrede yaptigim arastirma neticesinde bir arkadasimizda dokuz yil önce cikmiş ve iki taneymiş dondurmuş geçmiş diğer arkadaşimiz ise ayni şekilde bir daha cikmadi onunda bir iki yil önce olmuş bahsettigim kişiler bide evli insanlar biz neden bu kadar ugrasiyoz ve gecmiyor sorun bizdemi cok takiyoruz diyemi
    Hem kafaniza cok takip stres oldugunuz icin, hem de lezyonlar ilk ciktiginda agresif olabiliyolar siz 5 yaktirdikca o 10 tane cikabiliyor. Benim erkek arkadasimin basta 3-5 tane olan lezyonu 30a kadar cikmisti. Koterle belli periodlarla tedavi ola ola bitti. Bu siteye de sorulariniz varsa elbet sorun yazin okuyun. Ama bi panikle her gun girmeyin dusunmemeye calisin. Ben de eski uyelerdenim. O panik bi sure sonra geciyor merak etmeyin. Gecmis olsun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Belli bir noktadan sonra virüsün viral yükü azalıyor, benim 1.seneden sonra azalmıstı sen düşün.

Yani kendine bir sure vermek en dogrusu olur. Bu surecte hpv konusunda sigil cıkabilecegini göze almıs olup her sıgıl cıktıgında da yıkılmazsın. Ben kendıme 1 sene vermiştim. 1 sene 7 ayın sonunda negatif oldugumu ogrendım, öyle bir şey işte

Durum
    Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bazennhic kurtulamicagimizi düşünüyorum dogru degil o zaman mucadele edecez zamani geldikce Allahin izniyle kurtulacagiz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazennhic kurtulamicagimizi düşünüyorum dogru degil o zaman mucadele edecez zamani geldikce Allahin izniyle kurtulacagiz
    Tabii ki de dogru degil.

Bak ben bu donemlerı tek basıma, ilmek ilmek arastırarak, ne bu forum gibi yardımcı olabilecek, paylasabilecegim kimse yokken bas ettim. Benim forumda en ufacık seyı bıle google'a bakmayıp buraya sormalarının zaman zaman dıger uyelerımıze de ''arastırın yahu!'' gınasını getıren sey de bu. Biraz güclü olmak gerek ki ben emin ol o kadar guclu bırı olmadıgımı zannedıyordum, cok hassas bir insanım hala. Çok ağladım ettim, evlenecegim insana nasıl acıklarım, cocugum nasıl olcak yahu fılan bu dusuncelerden ben de gectım. Ama esas önemli nokta şu: ''şu an''

Bu an'ı düşün, sen cıksn sıgıllerınde gıdıp dondurursan, yaktırırsan, ıyı beslenirsen, ki bununla ilgili yiyecek tuyolarını cok verdim, ahcc olması tabii ki cok guzel olurdu ama yok fakat besinlerle bunu alabilirsin, bu ve bu tip seyleri yapıp belli bir dönemini buna heba edersen ve savasırsan emın ol kurtulacaksın.

mesela hayatında bırı var mı bılmıyorum ama yoksa 1 sene alma kımseyı flort bıle etme. kafanda net seyler belırleyınce daha kolay oluyor. ne zaman bitecek diye dusunme kendıne bir son çiz. mesela 1bucuk sene ayıracagım bu olaya de ve 1 bucuk sene ıcınde olanlar yıne uzebılır senı ama daha guclu yapacaktır, cunku kafanda 1 bucuk sene ayıracagını kodladın bıle.. gibi.

eger kımse kurtulamasaydı eskı forumlardaki insanlar hala yazıyor olurdu di mi? bak eski hpvsitesi forumuna kımse yok ama kımse, eskilerden...

mucadeleye devam et kurtulacaksın zaten %90 vucut 2 senede temızlıyor. sen o %10 temizlenemeyen kesımden olmamak ıcın elınden geleni yap. zafer senın olacak.

Durum
    Pescador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben %10dayim ne aci ama belki daha kolay temizlerim bellki 6ay bile surmez

Durum
    hpvend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben bu hpvnİn atlatılabilen bişey olduğunu eski forum kullanıcıların ortadan kaybolmasıyla anladım. Bi kaç tane forum var orda 2007lerde falan bi patlama yaşanmış ama onlardan günümüzde kimse yok kurtulmasalardı ilerleseydi elbet yazarlardı.ama kurtulan unutmuş bir daha da uğramamış.üstelik türkiyedeki doktorlar bu virüs asla geçmez diyorlar.ve maalesef en büyük sorun da bu.sadece para odaklı araştırmayan insan psikolojisini ve sağlığını hiçe sayan binlerce doktor.neyse sonuçta bu forumla tanıştık ahcc ile de şimdilik negatifiz

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı hpvend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu hpvnİn atlatılabilen bişey olduğunu eski forum kullanıcıların ortadan kaybolmasıyla anladım. Bi kaç tane forum var orda 2007lerde falan bi patlama yaşanmış ama onlardan günümüzde kimse yok kurtulmasalardı ilerleseydi elbet yazarlardı.ama kurtulan unutmuş bir daha da uğramamış.üstelik türkiyedeki doktorlar bu virüs asla geçmez diyorlar.ve maalesef en büyük sorun da bu.sadece para odaklı araştırmayan insan psikolojisini ve sağlığını hiçe sayan binlerce doktor.neyse sonuçta bu forumla tanıştık ahcc ile de şimdilik negatifiz
    Ben ebe arkadasımla konustum bu konuyu kendisi saglık ocagında calısıyor ve bu testi yapıyorlar smear vs,tip 16 , 18 cıkmadıkca dpktorlar kontrole cagırmıyormus bunların dısındaki tiplere önemsiz gözüyle bakıyorlar yani ..bundan sacma sey olamaz ,, bu hastalıkta doktorların tutumu cok yanlıs,,insanlar bırakın test olmayı hpvden habersiz yasıyor bu ortaya cıkıncada kontrole cagırılmıyor düşünün yani

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Hpv %10 hastada malesef 2 yıldan uzun sürebiliyor. Bunun nedeni bağışıklık sisteminin düşük olması veya virüsün etkinliğinin bağışıklık sisteminin üstünde olmasıdır. Yapılabilecek arasında yeşil çay içmek b glukan kullanımı, ahcc kullanımı sık tekrarlayan yerlere aldara sürmek yapılabilir
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

ahcc yi de bunlara ekleyelım
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Bu Konu için Etiketler