Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve evlilik

Durum
    Tigin222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv ve evlilik

Lütfen yardım edin. kız arkadasıma söyliyemiyorum evlenmek istediģim birisi. Nasıl söyliyeceğim ne yapmam gerekiyor hiç bir fikrim yok. lutfen bana bir fikir verin.

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv ve evlilik

Bak arkadasım ılk once şakın ol korkma hem neye korkuyorsunkı herseyın bır caresı vardır bunu unutma ılk olarak hpv,kondılom,sıgıl artık sen ne dıyorsan her ınsanın basına hayatı boyunca bır kerede olsa gelen bısey bazıları farkına varıyor bazıları bunun farkında olmadan yaşamaya devam edıyor sen sanslısın kı farkındasın e tedbırını almıssın eee daha ne neyden korkuyorsun kız arkadaşına sole eğer aktör cınsel hayatınız varsa bır kontoole gıtsın hayatınıza devam edın

Durum
    Deniz ylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Caresiz bi hastalik degil bu. Sitede negatif olan cok kisi var. Ben sevgilimle konustum o gun sabaha kadar ikimizde uyumadik.. cok etkilendi. Fakat ondan sonra hep yanimda durdu.hep destek oldu. Korunarak bile iliskiye girmiyorz ben ona bulas yapma riskini goze almak istemiyorum. Negatif olana kadar bekleyecegiz sonra evlenecegiz insallah
    Evlenmeden oncede ona aşı yaptiracagiz. Sende ona aciklayip sonra bu siteyi gosterip okumasini saglayabilirsin. Biz ikimizde takip ediyoruz burayi. Moral gercekten cok onemli.

Durum
    Tigin222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

teşekkür ederim cevap verip destek olduğunuz için cinsel birlikteliğimiz olmadı öpmeye bile korkuyororum.8 aydır farkındayım bütün herseyi denedim 3 ay aradan sonra 1 ay önce tekrarladı şükür bir aydır hiç birşey yok aşırı alkol ve sigara kullanmama raÄ£men.Sanırım yüzüne söyliyemeyeceÄ£im. tüm site halkına çok teşekkür ediyorum bu site sayesinde toparladım kendimi

Bu Konu için Etiketler