Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Buda benım yöntemım

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Buda benım yöntemım

Arkadaşlar oncelıkle selam kımseye bu yaptığımı onerdıgım yok ılk olarak sozlerıme bole başlayım benım sıgıllerım oldukca kucuk ve koter yapılamıcak sekılde durumda ıdı yanı cok kucuk sız tahmın edın yabancı kaynaklarda gezınırken tca ısmını sıkça duydum bu asıtı doktorlar önceden kullanırmıs ama yöntemler gelıstıkce suan yabancı hanımlar ve beyler evde uygulamaya başlamış bu labratuarlarda uretılen bır asıt madesı genelde bir guzellık merkezlerındr yüze kullanılıyor ve oranları degısıyor bende evde %30 luk olanını denedım ve sonuç olarak düştü arkadaşlar ama ben kımseye marka yada bısey vermek ıstemem ha onermemde doktoruma gıttımde anlattım sonucu gordu ıse yaramış dedı

Durum
    Bu son olsun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Buda benım yöntemım

Alıntı Sudesunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar oncelıkle selam kımseye bu yaptığımı onerdıgım yok ılk olarak sozlerıme bole başlayım benım sıgıllerım oldukca kucuk ve koter yapılamıcak sekılde durumda ıdı yanı cok kucuk sız tahmın edın yabancı kaynaklarda gezınırken tca ısmını sıkça duydum bu asıtı doktorlar önceden kullanırmıs ama yöntemler gelıstıkce suan yabancı hanımlar ve beyler evde uygulamaya başlamış bu labratuarlarda uretılen bır asıt madesı genelde bir guzellık merkezlerındr yüze kullanılıyor ve oranları degısıyor bende evde %30 luk olanını denedım ve sonuç olarak düştü arkadaşlar ama ben kımseye marka yada bısey vermek ıstemem ha onermemde doktoruma gıttımde anlattım sonucu gordu ıse yaramış dedı
    Nasil uyguluyosun tam olarak anlatir misiniz?nereden temin ettiniz

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

doktorunuza danışmadan hiç kimsenin tavsiyesi ile bu tarz ürünler kullanmayın.

her zaman söylediğim gibi bu tarz bölgesel uygulamaları bence tercih etmeyin, bu işin yöntemi koter/kriyodur. Heyecan aramaya gerek yok açıkçası.

Küçük siğillerine de kriyo uygulanabilir.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Sudesunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandıgın sey ciddi bi madde asit yani kendini tahrş edebilirsin feci bi şekilde ,verrutolü bile asit oldugu için kullanmaya korkanlar var aramızda ki oda tahriş ediyor beni de etmişti .tca yı doktor kontrolünde uygulanıyor benim bildiğim ki işe yarayan birşey ,,kriyo kadar acısız birşey degil ama ,,kriyo varken böyle ciddi seylere girmeyin derim .geçmiş olsun

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

mis gibi kriyo varken asit niye?

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kesinlikle, çok agresifse koter mantıklı onun dışında kriyo’dan şaşılmamalı neredeyse lokal uygulanan herşey bölgeyi tahriş ettiği için bir yeri toplarken diğer bölgede sorun doğuruyor. Gerek yok heyecan aramaya..

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mis gibi kriyo varken asit niye?

Bu Konu için Etiketler