Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv geçmişim

Durum
    sel-mira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv geçmişim

Arkadaşlar merhaba;39 yaşındayım ben 13 yıl önce koterle tedavi oldum tedaviden sonra hiç nüksüm olmadı ilk smear temiz hpv dna negatif geldi ben bazen 3 bazen 6 ayda bır kontrol amaclı hep gittim kolposkopide yaptırdım temiz aradan 2 yıl geçti tekrar smear temiz hpv dna negatif ti .3 yıl sonra gittim negatif hersey bir daha gitmedim. Bu arada evelendim Şimdi gidicem ama doktorum başka bi yerdeydi dönmesini bekliyorum şuan içimi korku sardı çünkü eşim bebek istiyor ya hamilelikte çıkarsa naparım acaba gebelik öncesi siğili olamayan hamileyken siğili çıkan veya çıkmayan arkadaşalar varmı aranız da bana da yardımcı olurmusunuz

Durum
    Ragnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Hpv geçmişim

Bu kadar süre siğil çıkmamış, bu sürede hiç mi bağışıklığınız düşmedi, dolayısıyla içiniz rahat olsun siz hpv yi vücuttan atmışsınız yeniden başka bir tip kapmazsanız sorun olmaz.

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

13 yil gecmis aradan bu surecte tekrar nuks etse ederdi eminim bagisikliginizin dustugu yada streslendiginiz bi donem de mutlaka olmustur. Ona ragmen temizse ne mutlu size. Kafanizdan atin ve dusunup kafanizi buna yormayin

Durum
    Tecrübeli Üye

Merhaba evet çok stresli zamanlarım oldu ameliyat gecirdim beyaz kan hücreleri 1 e düştü yalnış tedaviden dolayı şükür bunla bi sorun nuksetme yaşamadım ama işte psikolojik olarak aklıma düştü bebek düşünce ister istemez aklına geliyo insanın

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

O yaşadıkların bağışıklığı baskılar çıkarsaydin çıkarırdın bence hiç takılma buna boşuna canını sıkıp üzme Allah gönlüne göre verir inşallah sağlıklı bir bebeğin olur.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı sel-mira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba evet çok stresli zamanlarım oldu ameliyat gecirdim beyaz kan hücreleri 1 e düştü yalnış tedaviden dolayı şükür bunla bi sorun nuksetme yaşamadım ama işte psikolojik olarak aklıma düştü bebek düşünce ister istemez aklına geliyo insanın
    Eşinizde yoksa hpv hiç sorun etmeyin bu olayı tekrar hpv testi yapmayı düşünün bence eger böyle bir şüpheniz varsa ..geçmiş olsun ,yazdıgınız için tesekkürler bu arada 13 yıldır nüksetmemesi bizede iyi haber oldu

Durum
    Tecrübeli Üye

doktor sitesi prof.süleyman engin akhan 20,11,2017 tarihli videolarını izlemenizi tavsiye ederim hpv nin vucuttan temizlenmesi ile ilgili

Durum
    Jazabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı sel-mira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doktor sitesi prof.süleyman engin akhan 20,11,2017 tarihli videolarını izlemenizi tavsiye ederim hpv nin vucuttan temizlenmesi ile ilgili
    Link atabilir misiniz bulamadım videoyu.Gecmis olsun ve bir daha hiç gelmesin.hic birimize.Paylasim için teşekkürler bize de umut oldu.Nevra Topalİsmailoğlu bir videosunda bazı tiplerin tamamen atıldığını söylemişti.sizde hangi tip vardı.tipleme yaptırmış miydiniz?

Durum
    Tecrübeli Üye

bende sadece siğil olmuştu koterle yakıldı ardından aldara kullanmıştım.hpv dna lar negatif geldi tipleme negatif geldiği için yok .ben siğil görüntüsünü bile bilmiyorum kasıgımda bişey var çıban gibi ama içimde şüphe oluştu kıl dönmesimi bilemedim.etrafı kırmızı ucu beyaz.link göndermeyi becerebilirsem göndercem birazdan

Bu Konu için Etiketler