Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv psikolojisi

Durum
    Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv psikolojisi

Hpv hayatimi maf etti psikolojikmen toparlayamiyorum kendimi nasil kurtulacaz bu hpv den

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Cevap: Hpv psikolojisi

Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv hayatimi maf etti psikolojikmen toparlayamiyorum kendimi nasil kurtulacaz bu hpv den
    Anladigim kadariyla tek basiniza halledemiyosunuz bi Psikiyatriye gitmenizi oneririm.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hpv psikolojisi yoktur siğil psikolojisi vardır. Siğil yokken hpv olduğunuzu bile unutursunuz o sebeple önce siğilleri halletmeye bakın derim ben.

Eğer yüksek tipliyse ve siğil yoksa, yılda 1 kez smear aldırmanız yeterli olacaktır(herhangi bir anomali yoksa), sürekli düşünerek bağışıklığınızı düşürmeyin.

Durum
    Bu son olsun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv psikolojisi yoktur siğil psikolojisi vardır. Siğil yokken hpv olduğunuzu bile unutursunuz o sebeple önce siğilleri halletmeye bakın derim ben.

Eğer yüksek tipliyse ve siğil yoksa, yılda 1 kez smear aldırmanız yeterli olacaktır(herhangi bir anomali yoksa), sürekli düşünerek bağışıklığınızı düşürmeyin.
    Çok haklısın küçücük et benleri bizimle dalga gecıyor sanki ve çoğu zaman ona mağlup oluyoruz.moral önemli

Durum
    Sevgiesintisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv 16 Benimde çok psikolojimi bozulmuştu artık daha iyiyim Aralık ayında parça aldirmıştım sonuçlar temiz geldi ama hpv hala pozitif olduğu için ekimde tekrar parça aldılar oldum oldum dirildim sonuçlar çıkana kadar şükür gene temiz dedi doktor .özellikle Doç.doktora ve araştırma hastanesinde yaptırdım bana dediği kendini hasta olarak görme yüksek riskli olduğu ve 30 yaş üstü olduğu için onemsiyoruz öteki tipler olsa hiç umursamazdik bunu vücudun bi uçuk cikariyormus gibi farzet stres olma dedi.bende sigil de yok 1 senesonra tekrar gel dedi çocukça yapabilirmişim biraz içim rahatladi arkadaşım da da hpv 16 var o hiç umursamıyorum sen çok takıyorsun benim içim rahat dedi. Şimdi oda smear verdi bakalım sonuca göre ne olcak onunda geçen sene parça temiz çıkmışti o yüzden çok üZülmeyin elinizden geleni yapın gerisi takdiri ilahi ne yazdıysa görürüz Allah başka dertle sinamasin rahatlayin bol dua edin.

Durum
    Sevgiesintisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bide doktor asla sigara içme bunu tetikledigi kanıtlandi dedi ben hiç kullanmadığım için dahada umutluyum

Durum
    Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Amin inş şifa buluruz

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Hpv ile ilk karşılaşıldığında panik yapılır genelde . zamanla hastalık hasta tarafından kanıksanır. ancak bazen bu psikolojiyi kaldıramayan hastalarımız oluyor. bir de obsesyon yapılır genelde. Vücudundaki her şeyi siğil zannetmek gibi. böyle bir durumda mutlaka psikiyatri ve gerekırse psikoterapi gerekır.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Bu Konu için Etiketler