Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul Anadolu - Özel Muayene Önerileri

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: İstanbul Anadolu - Özel Muayene Önerileri

Evet arkadaşlar bu süreçleri beraber yaşıyoruz lütfen önerilerinizi bizimle paylaşın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Özel muayane önerim yok ama benim sigilim de yok ve hpv negatifim ancak bir kadın olarak düzenli pap smear testi yaptırıyorum artık senede 1 kez, ki her kadının yaptırması lazım aslında. Gittiğim doktor Tolga Taşçı. Bence alanında iyi biri. Ben ona zamanında hpv oldugumdan ve leep oldugumdan bahsettiğim için geçiştirmedi raporlarımı vb sonuclarımı falan da istedi, eski hastanemden aldım ve gönderdim ilgili biri, koterizasyon yapıyordur çünkü jinekolog. Bu da benden bir tavsiye olsun.

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel muayane önerim yok ama benim sigilim de yok ve hpv negatifim ancak bir kadın olarak düzenli pap smear testi yaptırıyorum artık senede 1 kez, ki her kadının yaptırması lazım aslında. Gittiğim doktor Tolga Taşçı. Bence alanında iyi biri. Ben ona zamanında hpv oldugumdan ve leep oldugumdan bahsettiğim için geçiştirmedi raporlarımı vb sonuclarımı falan da istedi, eski hastanemden aldım ve gönderdim ilgili biri, koterizasyon yapıyordur çünkü jinekolog. Bu da benden bir tavsiye olsun.
    Teşekkürler e nabız sistemine geçtiği için özel hastanelere gidemiyorum keşke tolga beyin muayenehanesi olsaydı

Durum
    troya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler e nabız sistemine geçtiği için özel hastanelere gidemiyorum keşke tolga beyin muayenehanesi olsaydı
    e-nabız sistemine geçmiş olmak özel hastaneye gitmeye engel mi oluşturuyor?

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı troya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e-nabız sistemine geçmiş olmak özel hastaneye gitmeye engel mi oluşturuyor?
    Yaptirdiginiz tum islemler ayan beyan e nabizda cikiyor. Sizden baska kimse giremez ama bana defalarca olmuştur doktora gidiyorum daha once sunu yaptirmissiniz sunu da gecirmissiniz diye söze başlıyor. Tabi ki hasta mahremiyeti konusunda hassas olmayanlari kastediyorum her doktorumuz böyle degil. Bunu ben de goze almak istemem. Ayrica ileriyi düşünün e nabiz bilgilerinizi aile fertlerinizle paylasmak zorunda da kalabilirsiniz istemediginiz durumlar olusabilir.

Bu Konu için Etiketler