Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yine yeniden LSIL

Durum
    glstn91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Yine yeniden LSIL

Alıntı Melekkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereken herşeyi yapmışsın aslında ama bünyen virüslere karşı dayanıksız sanırım ben gibi bence doğru doktoru bulup sil baştan tedavine başlaman lazım gerileme oranın yüksek tabiki moral olarak sağlam dur yeneceğiz bunları düşmanımızı tanıyoruz AHCC kullanmışmıydın
    Yok ahcc kullanmadım artık başlamam lazım sanırım olucak gibi değil başka türlü. Valla dert sigarası yaka yaka ciğerim soldu sabahtan beri kurtulamdık şu beladan mutlu sonu inşallah biz de görürüz

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı glstn91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım pozitifti başka bir açıklama yapamıyorum. Baya dikkatli,kendime bakarak yaşadım çünkü.(spor,yemekler,vitaminler herşeye dikkat ettim) Cinsel perhiz de yaptım sonuçları etkiler diye ama hepsi boşuna çıktı. Ben de iyi bir doktor bulmaya çalışıyorum şuan . 6 Ay için de gerileme yapar mı acaba .Komple aldırıp kurtulmak istiyorum yıldım artık.
    Lsil gerileme yapiyor burda yapmisligi olan bi arkadasimiz vardi @elise diye. Bnce leepini doktor bosuna yapmis baska hic bi aciklamasi olamaz.. sinirlarda birakmis yani.
    Hic kendini sikma uzulmemeye calis cin1 hic bisey. Ben cin3 tum de leep oldum. İnsallah hersey gecicek..

Durum
    l0laden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

hsil bile kendi kendine gerileyebilir. Önemli olan bunu takip etmektedir.

HPV olmasanız bile LSIL olabilirsiniz. Yoldan 10 kişiyi çevirseniz en az 4'ü kesin LSIL olup geçirmiştir. Özellikle sigara kullanıyorsa. CIN1 - CIN2 6 ay aralıklarla screen edilir, CIN3 de doktor takip etmeyi de tercih edebilir, direkt operasyon da yapabilir.

Yapmayın gözünüzü seveyim, piyasa doktorlarının hali ortada... Siz de haklısınız ama LSIL takip edilmeli.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı l0laden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hsil bile kendi kendine gerileyebilir. Önemli olan bunu takip etmektedir.

HPV olmasanız bile LSIL olabilirsiniz. Yoldan 10 kişiyi çevirseniz en az 4'ü kesin LSIL olup geçirmiştir. Özellikle sigara kullanıyorsa. CIN1 - CIN2 6 ay aralıklarla screen edilir, CIN3 de doktor takip etmeyi de tercih edebilir, direkt operasyon da yapabilir.

Yapmayın gözünüzü seveyim, piyasa doktorlarının hali ortada... Siz de haklısınız ama LSIL takip edilmeli.
    İlk smear de LSIL gelmisti hemen kolposkopi yapti sonuç HSIL geldi. Simdi ki smearda LSIL 6 ay beklemesi beni şaşırttı sadece.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lsil gerileme yapiyor burda yapmisligi olan bi arkadasimiz vardi @elise diye. Bnce leepini doktor bosuna yapmis baska hic bi aciklamasi olamaz.. sinirlarda birakmis yani.

Hic kendini sikma uzulmemeye calis cin1 hic bisey. Ben cin3 tum de leep oldum. İnsallah hersey gecicek..
    Bencede bana kiyamamış sanırım azcık ucundan almış ikinci Leep olucam buyuk ihtimal tabi inşallah geriler. Şimdi başka doktor araştırıyorum. Hpv den değil de bu stresten ölücem valla.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Bencede bana kiyamamış sanırım azcık ucundan almış ikinci Leep olucam buyuk ihtimal tabi inşallah geriler. Şimdi başka doktor araştırıyorum. Hpv den değil de bu stresten ölücem valla.
    Lsil olabilirsin bu kendi kendine de gerileyebilir gerçekten ,, ama daha önemlisi o tiplerin nerden cıktıgı bence ya işini dogru yapmamıs olmaları ihtimalinden baska bisey aklıma gelmiyor..test yaptırıyoruz sonra pat diye baska bir sonuc cıkıyor bu hepimizin basına gelebilir yani

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lsil olabilirsin bu kendi kendine de gerileyebilir gerçekten ,, ama daha önemlisi o tiplerin nerden cıktıgı bence ya işini dogru yapmamıs olmaları ihtimalinden baska bisey aklıma gelmiyor..test yaptırıyoruz sonra pat diye baska bir sonuc cıkıyor bu hepimizin basına gelebilir yani
    Kesinlikle öyle. Saçmalıktan başka birşey değil. Başka bir yerde daha test yaptircagım. Her işte bir yanlışlık payı olabilir.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Kesinlikle öyle. Saçmalıktan başka birşey değil. Başka bir yerde daha test yaptircagım. Her işte bir yanlışlık payı olabilir.
    yaptır mutlaka umarım bu sefer hepsi negatif gelir

Durum
    l0laden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

HSIL'in(CIN3) kansere dönüşmesi en kötü ihtimalle 15-20 yılı bulur arkadaşlar. O da çok kötü bir yaşam döngünüzün olması gerekir. Doktorlarımızın piyasa doktorluğunu bırakması lazım.

Kesip biçip para almak en kolay şey. Takip önemli. Önleyici hekimlik önemli. Yokedici değil.

Durum
    kalinda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hangi hastanede test yaptirdiniz? Ona gore biz de dikkat edelim. Cok gecmis olsun...

Bu Konu için Etiketler