Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neler İyi Gelir

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Neler İyi Gelir

Fark etmez açıkçası 2-3 poşet sallama içebilirsin günde. Ancak ekinezya devamlı kullanma 2 hafta kullan 2 hafta ara ver gibi.

Alıntı Lokumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cubar küçüklü büyüklü saydığımız zaman evet 100 tane gibi.. yanlız benimkiler et beni gibi değil beyaz et parçası gibi var su kabarcığı gibi var. Dediğim gibi iç kısımda çok gözümle görmeseydim inanmazdım. Hiç böyle bişey yaşayan varmı acaba ??
    Ekinezyayı hazır sallama poşetlerdemi yoksa demleme olarakmı tüketmek gerek ?

Durum
    Kültür Mantarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Çok teşekkür ederim.. pazartesi işlem yapılacak gelişmelerden haberdar edicem sizi

Durum
    Bu son olsun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Lokumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok telkin ettiler.. bunun en kötü yönü siğillerdir en geç 3 yıl içinde kurtulursun..sadece bu bi süreç kendşne dikkat et beslenmene yaşam tarzına kurtulucaksın bu günlerine gülüp geçersin dediler..
    Çok güzel bak söylemisler.Deneyimlerini paylasirsan seviniriz.Geçmiş olsun

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ben de korktum şimdi, adet olduktan sonra hakan beye gitmeyi düşünüyorum, kesin bende de çıkar bi 100 tane... muayenede canım yanar mı acaba?

Durum
    Kültür Mantarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Hayır muayene can yakan birşey değil ..o cihaz da tepegöz gşbi ama kalem inceliğinde.. öyle bi şüpheniz varsa bencede bi görünün ..

Durum
    Hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Geçenlerde bende hakan bey’e muayne olmuştum. Hemen yaktırma işlemi yaptım 800tl gibi bir ücret ödedim 15 adet siğil vardı. Adam diğer doktorlar gibi sığ bir insan değil. Bilimsel gelişmeleri yakından takip ediyor. ayrıca ikinci kez yaktırmaya gelirsen yarı fiyatına yapacağım dedi sen bugünlerde gördüğüm en hafif şiddetli hastasın dedi. Psikolojimden bahsettim bana dediği şuydu lezyon yokken bulaşma ihtimali yok denecek kadar az. Ayrıca evlenebilirsin çocuğun olabilir sevgilinde veya eşinde hpv olmayacağı ne malum ? Araştırmalarıma göre 10 kişide 6 kişi hayatının bir döneminde bunu yaşamış. Sadece kontrol altında tut dedi ve bir nebze olsun içimi rahatlattı siz yinede negatif olana kadar pinpon etkisi yaşamamak için uzak durun arkadaşlar.

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çok zaman geçmiş ama, sonuc ne oldu acaba? Kurtuldunuz mu? Hakan beye gitmeyi düsünüyorum

Bu Konu için Etiketler