Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ahcc ile mutlu son

Durum
    eylul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ahcc ile mutlu son

merhaba arkadaşlar hpv ile 2016 yılının ilk aylarında tanıştım.cin 3 çıktı hemen konizasyon leep işlemi yapıldı tabi moralim sıfır bu illeti nasıl bitirebilirim diye çok uğraştım yediklerime içtiklerime çok dikkat ettim.sarımsak,zerdeçal, kefir, yeşil çay hergün bir bardak portakal suyu tükettim.sigara ve alkol hayatımdan çıkarttım. imutor ve imuneks kullandım ahcc yi tedarik ettim. ben enn dirençli tip 16-tip39 taşıyordum 3 aydır ahcc kapsul kullanıyorum hpv dna yaptırdım ve sonuç HPV NEGATİF inanamadım hala şoktayım yanılma payı varmı bilmiyorum ama çok mutluyum

Durum
    Bu son olsun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: ahcc ile mutlu son

Alıntı eylul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar hpv ile 2016 yılının ilk aylarında tanıştım.cin 3 çıktı hemen konizasyon leep işlemi yapıldı tabi moralim sıfır bu illeti nasıl bitirebilirim diye çok uğraştım yediklerime içtiklerime çok dikkat ettim.sarımsak,zerdeçal, kefir, yeşil çay hergün bir bardak portakal suyu tükettim.sigara ve alkol hayatımdan çıkarttım. imutor ve imuneks kullandım ahcc yi tedarik ettim. ben enn dirençli tip 16-tip39 taşıyordum 3 aydır ahcc kapsul kullanıyorum hpv dna yaptırdım ve sonuç HPV NEGATİF inanamadım hala şoktayım yanılma payı varmı bilmiyorum ama çok mutluyum
    Peki smear sonucunuz nasil?

Durum
    eylul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

temiz çıktı lezyon negatif komponenti yok

Durum
    Bu son olsun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı eylul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    temiz çıktı lezyon negatif komponenti yok
    Geçmiş olsun çok sevindim sizin adiniza

Durum
    Busit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Geçmiş olsun ben de çok sevindim 😀 Benim de aynı tip 16 ve 39 acaba 3 ay ahcc kullanımı mı kesin negatife döndürdü yoksa diğer yaptıklarınız da yardımcı oldu mu?Ben ahcc kullanamıyorum otoimmun hastalığım olduğu için ama diğer söylediklerinizin hepsini yapıyorum

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Çok geçmiş olsun eylül AHCC yi 3ay 3mg olarak mı kullandın ?

Durum
    hpvend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok geçmiş olsun biz de 3 ay ahcc 3gr ile negatif e döndük dün yeniden smear verdik emin olmak İçin o da negatif gelirse bu bir mucize. Tip 39 su bu arada

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Busit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ben de çok sevindim �� Benim de aynı tip 16 ve 39 acaba 3 ay ahcc kullanımı mı kesin negatife döndürdü yoksa diğer yaptıklarınız da yardımcı oldu mu?Ben ahcc kullanamıyorum otoimmun hastalığım olduğu için ama diğer söylediklerinizin hepsini yapıyorum
    Tip16 3ayda gecebilecegii pek sanmıyorum arya tip56 için 9 ay yedi nerdeyse bu kendi tercihiydi biraz tabi ama 3 ay kısa bi sre ...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhaba eylulcum cok ama cok sevindim Daha dün gibi aklımda seni ahcc için yönlendirdiğim zaman

@Hepeve, yapılan arastırmalar ve deneylerde 3 ay yapılmıstır ama 6 ay kullanılması öngörülüyor. Ben 9 ay kullandım ama 9 ay boyunca da sıgıl cıkarmadım. Belki ben de 3. veya 4.ayda negatif oldum? Bilemeyiz.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tip16 3ayda gecebilecegii pek sanmıyorum arya tip56 için 9 ay yedi nerdeyse bu kendi tercihiydi biraz tabi ama 3 ay kısa bi sre ...
    Katılıyorum ben de 2,5 ay kullanmıştım ancak bir etkisi olmamıştı. O dönem arya, 3 aydan sonra etki etmeye başlayacağını söylemişti.

Bu Konu için Etiketler