Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 56 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ahcc ile mutlu son

Durum
    Azproduct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: ahcc ile mutlu son

Alıntı Pescador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dna olayi benim canimi cok sıktı evin icinde dort donuyrm bn de bu vurus tahmini 4senedir var galiba cunku sigil yok ucunda kahverengi lekeler var duz cildiye urulog normal diyor. Ama son zamanlarda penis ucunda garip bir aci var aklima cok kotu seyler geliyor erkek ardaslarda boyle bi aci yasaniyormu?
    Negatif olmak icin ahcc immunitor mattca cayi iciyrm 25gundur. 6,16,58,59 hpv membaasi gibiyim nys. Dna yerlestiyse negatif olamiycam mi yada negatif oldum. Ilerde yine cikcakmi bu meret..
    bide kiz arkadasimada test yaptik o negatif cikti ama biz smer de yaptircaz. Ilerde sorun yasamasi icin negatifken ahcc icse canimiz cigerimiz nk dostlarimiz o uyku halindeki virusleri yada vurus yumurtasimimisir nedir her ne ne lanet seyse nk lar onlari taniyip yok edebilme becerisi varmidir? Yada ahcc yapmaz ama allokin bu isi cozer diyen varmi? tecrubeli yoldaslarin cvplarini bekliyrm. Simdiden Tesekkurler
    Seninle aynı durumdayım. Bir gelişme oldu mu?

Durum
    hasbelkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ne durumdasınız? Ben allokin alfa getirecek birini buldum fakat tam güveneniyorum, onun yerine ahcc mi almalıyım bilmiyorum.. Bana şu an için ahcc daha mantıklı geliyor fakat sizin HPV durumunuz nasıl? Negatif oldunuz mu? Öğrenirsem sevinirim.

Durum
    ulvi2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alkolin alfa asisi olanlar geri donusleri yaparmisiniz nasil etki gostedi var olan sigiller gittimi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı hasbelkader Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne durumdasınız? Ben allokin alfa getirecek birini buldum fakat tam güveneniyorum, onun yerine ahcc mi almalıyım bilmiyorum.. Bana şu an için ahcc daha mantıklı geliyor fakat sizin HPV durumunuz nasıl? Negatif oldunuz mu? Öğrenirsem sevinirim.
    Alkolin alfayı getirmeyin, kendiniz gidip aşıyı olun.
    O aşının gelmesi çok tehlikeli. Forumda @Berk adlı üyemiz ukraynada yaşıyor ve alkolin alfa oldu biliyorsunuzdur, ve hpv'yi atlattı. Yalnız o aşının kaç derecede saklanacağı ve bazı prosedürleri var ve bunların çok önemli olduğunu söyledi. Ordaki doktorlar kaç doz oluncağına kadar karar veriyormuş yani atıyorum sana 3 doz isterler bana 2 doz vs. gibi düşün. Bir ara ''aşıyı getirtelim'' dediler soğuk tutan kaplarda ama berk bu ve buna benzer açıklamalar yaptı. Ben de çok tehlikeli buluyorum, o aşı yapıldıktan sonra bile ''2 yıl çocuk sahibi olmamak'' gibi şartları var. Yani öyle basit bir aşı gibi gözükmüyor.
    Kendiniz gitmeniz çok daha sağlıklı olur, orada uygulanan bir aşı zaten bazı tetkikler yapmadan size, o aşıyı yapacaklarını sanmıyorum.

Durum
    Mucadele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar,ben İngiltere'de yaşıyorum,hangi tip AHHC ürünü almalıyım lütfen yardımcı olun ,birsuru ürün var time healt web sitesinde

Durum
    Suzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AHCC Time Health'i kaö tablet ve hangi oranlarda kullanmıstınız?

Bu Konu için Etiketler