Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bakire birinde CIN olurmu ?

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bakire birinde CIN olurmu ?

Selam arklar bakıreyım herkes cın 1,2,3 vs yazmış bende sığıl çoğalmadı olan halledıldı suan sıgıl tekrarlamıyor sorun yok bana ne tıpleme yaptı doktor ne smear bakıre olduğum ıcın sızce bendede cın falan varmıdır ??

Durum
    Deniz ylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Bakire birinde CIN olurmu ?

Evet bakire oldugun icin yapamaz cunku sivi aliyor rahim icinden. Sende de smear yapilsa cin evleri cikacaktir tabi.

Durum
    Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

neden ogle emin konushuyorsun ve soru sorani tedirgin ediyorsun ? her hpv olanda cin cikar ? bilip bilmeden konusmayin lutfen

Durum
    Tecrübeli Üye

Cin hepsi kotu degilki. Ama hpv olanlarin coguda 1.evre oluyor. Korkutmak tedirgin edici bi cumle kurmadim. Sonucta cin olsa bile bu sitede gerilemis olanlar var. Arkadas zaten bakire oldugu surece bilemicek. Insallah atlaticaz ve hepimiz normal olucaz. Arkadasm sebi incittiysm ozur dilerm oyle bi amacim yoktu. Bu site yardimlasma icin. Siz hemen kavga tavrina büründünüz. Daha ilimli bi tavirla beni uyarabilirdiniz. Neyse herkese saglikli gunler

Durum
    Bu son olsun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Deniz ylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cin hepsi kotu degilki. Ama hpv olanlarin coguda 1.evre oluyor. Korkutmak tedirgin edici bi cumle kurmadim. Sonucta cin olsa bile bu sitede gerilemis olanlar var. Arkadas zaten bakire oldugu surece bilemicek. Insallah atlaticaz ve hepimiz normal olucaz. Arkadasm sebi incittiysm ozur dilerm oyle bi amacim yoktu. Bu site yardimlasma icin. Siz hemen kavga tavrina büründünüz. Daha ilimli bi tavirla beni uyarabilirdiniz. Neyse herkese saglikli gunler
    Birkaç tane siğili olan herkeste cin evreleri mi goruluyor.bence de yanlis bir bilgi.

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kafam karşıtı sımdı arkadaşlar ben nasıl öğrenecem sımdı belkıdr cın var bende ama bakıreyım kımı bakırede olmaz dıyo kımı olur

Durum
    Tecrübeli Üye

Oncelikle bu kadar moralinizi bozmayin sizi cok iyi anliyorum. Bende cin1 var mesela. Biz taktikca kabus olacaktir.
    Baska bi yerde okudugum seyi aktariyorum dilerseniz bi doktora danisin bunu. " Bakire olman bir engel değil yani. sürüntü örneği alıyorlar kulak çubuğu gibi bir şeyle çok zorlamadan örnek alıp DNA testi yapıyorlar." Muayne oldugunu hekime danisin isterseniz. Boyle bisey mumkunse hem iciniz rahat etmis olur

Durum
    Sansa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşım şimdi benim sana tavsiyem sen önce git bir hpv genotipleme yaptır yani hangi hpv tipine sahip olduğunu öğren. Eğer sonuc olarak yüksek tipli bir hpv çeşidi taşıyorsan evet risk altındasın. Kesin vardır demiyorum ama bak sadece kaynaklarda nadir de olsa bakirelerde de görülebildiği yazıyor. Ancak düşük riskli bir hpv çeşidi taşıyorsan korkmana gerek yok bu tipler sadece siğile sebep olur. Ama yine de yaktırma işlemini fakan ihmal etme çünkü onlar yaktırmadıkça çoğalıyormuş öyle diyorlar vajinanın içine doğru çoğalabilir bilmiyorum bunu şimdi ben düşündüm ama. Yine bakire olduğun için bu konuda sıkıntı çekmeni istemem. Ayrıca bakireler için özel bir smear testi yapıldığını da duymuştum onu da başka bir doktora gidip sor internetten de araştır istersen. Sağlıcakla

Bu Konu için Etiketler