Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV 51 Taşıyıcıları

Durum
    umutumutumut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV 51 Taşıyıcıları

Ben ve eşim hpv 51 taşıdığımızı öğrendik. Ben de siğiller var, eşim de ise CIN-1 seviyesinde hücre bozulması var.
    HPV 51 taşıyıp, iyileşme sürecini anlatmak isteyenlerden tavsiye bekliyorum. Eylül ayında ahcc kullanmaya başladık.
    Bunun dışında önerileri olanlar varsa, önerileriniz dinlemekten, HPV 51 bazında tavsiyelerini almaktan mutluluk duyarım.

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: HPV 51 Taşıyıcıları

selamlar. hpv 51'in yüksek kanser riski taşıma özelliği harici, sadece siğil yapan tiplerden bir farkı yok, kaldı ki burda çoğumuz da yüksek riskli, seçilmiş gruptayız zaten, paniğe gerek yok bağışıklık güçlendirmeyle, cinsel ilişki nasıl devam ettirilir, epilasyon bu dönemde nasıl olur vs. gibi konularla ilgili forumda birçok alt başlık var, biraz karıştırırsanız kafanıza takılan sorulara cevap bulacağınıza eminim.

Durum
    umutumutumut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkür ederim. İşin garibi bende siğil var ancak eşimde yok. Doktor eşimde CIN-1 seviyesi hücre bozulması var dedi. Tedaviye ilişkin doktorun tek söylediği moralinizi güçlü tutun demek oldu.

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

eşinizin bağışıklığı engelliyor olabilir siğili, ne güzel işte bağışıklığı düşürmemek açısından strese girmemek önemli. gerekli kontroller yapıldığı sürece hpv abartılacak bir hastalık değil, doktorların eksik ya da yanlış bilgilendirmesi yüzünden insanlar gereksiz strese giriyor sadece.

Durum
    mavii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bizde de aynı durum vardı. Eşimde sigil vardı bende yok. Tedavi olduktan sonra bidaha çıkmadı 7 aydır. (umarım çıkmaz bir daha) benim biyopsi ve kolposkopi de temiz çıkmıştı. smear sonuçları da temiz çıkıyor. 2 aydır ahcc kullanıyoruz imutor kefir vs. moral , sabır , iyi beslenme ile umarım hepimiz aşariz

Bu Konu için Etiketler