Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv Öldürmez

Durum
    eros - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv Öldürmez

deðerli arkadaþlar ben 33 yaþýnda bir erkeðim yaklaþýk 1 sene oldu bu siðiller ile mücadelem. her boku denedim çörek otundan sarýmsak soðan sirkesine kadar. esasen ben eþcinselim ve bunu açýkça da ifade ediyorum.Çaresini çözümünü bi araþtýrayým dedým, her kulaktan her doktardan farklý bir ses çýkýyor, doðru düzgün bilen doktor dahi bulmak tesadüf herkes iþ olsun para kazanalým bilincinde, onlarda biliyorki bu hasta sürekli gelsin sürekli para dönsün felsefesi oldu..

Bir kez doktorum koterle yakalým dedi ama sonrasýnda yine tekrarladý. forumda bazý arkadaþlar defalarca yaktýrmýþ ve defalarca çýkmýþtýr..
    Derinizi yakarak asitle( elma sirkesi vb..) denediðim için yazýyorum.! yada cerrahi ile (sözde yok etme) bir iþe yaramýyor, sadece yaktýðýnýz bölgenin anotomisini (direncini) zayýflatýyorsunuz ve her defasýnda yenileri çýkýyor.

Peki bu hastalýk hiç geçmeyecek mi elbette geçiyor. Ýnsan hücre yapýsý her türlü hastalýk ile ( gerekse kanser) savaþmak için var edilen 4. kromozondan oluþan süper yapýda bir zincirdir. Sizi hayatýnýz boyunca koruyan ve bilmediðiniz milyonlarca kýymetli hücreleriniz vardýr ki mesela (CD47-97) gibi..
    Þunu da ifade etmek isterim.

bir rahatsýzlýðýn var ve bu sürekli devam ediyorsa vücudunuz bu hastalýk için ( sadece bu rahatsýzlýk için ) antikor üretir... yani savaþmasý için o hastalýkla mücadele edecek hücreler....

Bazý bilimsel japon/abd/ru.. araþtýrmalarýna ve deneysel kanýtlara göre %5 'in de altýnda kortizon tedavisi kendiliðinden yok olan siðilleri ispat etmiþtir.
    henüz ilaç olarak piyasaya sürülmüyor ( tam olarak onaylanmadý) test aþamalarý sürüyor ve 500.000'den fazla üzerinde deneyler yapýldý.

Aslýnda hiçbirimiz çok ama çok kötü bir hastalýða kapýlmadýk mesela AIDS gibi hoþ onunda çaresi var ama ilaç tüccarlarý niye ilacýný yapsýn deðil mi, koca bir servet dönüyor insan DNA'sýnýn %90'ý çözen týbba iltifat niteliðinde

Ýþin kýsasý Vücüt bu kadar nahoþ bir hastalýkla uðraþýp yok edecek kadar sizden baðýmsýz
    Biraz zaman ve ilgiliye ihiyacý var

Bunun içinde kendinize iyi bakýn gözünüzde asla büyütmeyin sisteminiz bunu belki 1 yýlda belki 2 yýlda çökertecek kadar akýllý.

Yorumlara açýðým bu arada AHCC kullanmaya baþladým herþey yolunda, bünyenizi güçlendirince hiçbir bok olmaz )

sevgiler

Durum
    NedenBen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    istanbul

Cevap: Hpv Öldürmez

Hpv tabi öldürmez . ilk yakalandýðýnýz zaman moral bozuyor ama kabullenip savaþmak gerekiyor. Yazdiginla ilgili eleþtirim var ama sadece seninle ilgili degil. Þimdi bir dr ayný hasta sürekli gelsin iyileþmesin para dönsün diye bir düþüncede olmasý çok zor. Yeteri kadar hasta var. Yani Dr tedavisini gercekten yapabilse yapar. Hemen geçmeyeceðini ve senin tekrar geleceðini biliyorlar o ayrý. Kimse zaten tek seferde iyileþirsin demiyor. Virus bu. Virusun nasil oluþtuðunu ilk virusun nasil varoldugunu bilen mi var ? Ilac tüccarlarý var doðru. Ama tuccarda olsa aids in ilaci bulunsa hemen surerdi piyasaya para kazanacak sonuçta. Týp bilimi herþeyi çözmüþ te söylemiyor düþüncesi bana komik geliyor. Ýnsan oðlunun daha öðreneceði kesfedecegi çok þey var.

Durum
    Cubar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Yazdýklarýnýn bir çok kýsmý doðru iken siðillerin yakýlmamasý, bölgenin direncini düþürmesi tamamen yanlýþ dostum.

Siðilleri ne kadar sýk ortadan kaldýrýrsan o kadar viral yükü azaltýrsýn.

Hpv’nin tedavisi var zaten ancak bir Rus ilacý olduðu için Avrupa ve Amerika pazarýna sokmuyorlar. Rusya ve Ukrayna’ya gitme þansý olanlar 1 haftalýk tatil yapýp Allokin Alpha aþýlarýný olup tertemiz bir þekilde geri gelebilirler.

Ýngilizce araþtýrýldýðý zaman sonuca ulaþamazsýnýz, Rusça bilen bir tanýdýðýnýz var ise veya Rusya’da bulunan bir polikinlik ile mailleþirseniz size gerekli bütün bilgiyi vereceklerdir.

Ayrýca AHCC’de tedavisidir, allokin alpha daha hýzlý hali diyelim.

Saygýlarýmla

Alýntý eros Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    deðerli arkadaþlar ben 33 yaþýnda bir erkeðim yaklaþýk 1 sene oldu bu siðiller ile mücadelem. her boku denedim çörek otundan sarýmsak soðan sirkesine kadar. esasen ben eþcinselim ve bunu açýkça da ifade ediyorum.Çaresini çözümünü bi araþtýrayým dedým, her kulaktan her doktardan farklý bir ses çýkýyor, doðru düzgün bilen doktor dahi bulmak tesadüf herkes iþ olsun para kazanalým bilincinde, onlarda biliyorki bu hasta sürekli gelsin sürekli para dönsün felsefesi oldu..

Bir kez doktorum koterle yakalým dedi ama sonrasýnda yine tekrarladý. forumda bazý arkadaþlar defalarca yaktýrmýþ ve defalarca çýkmýþtýr..
    Derinizi yakarak asitle( elma sirkesi vb..) denediðim için yazýyorum.! yada cerrahi ile (sözde yok etme) bir iþe yaramýyor, sadece yaktýðýnýz bölgenin anotomisini (direncini) zayýflatýyorsunuz ve her defasýnda yenileri çýkýyor.

Peki bu hastalýk hiç geçmeyecek mi elbette geçiyor. Ýnsan hücre yapýsý her türlü hastalýk ile ( gerekse kanser) savaþmak için var edilen 4. kromozondan oluþan süper yapýda bir zincirdir. Sizi hayatýnýz boyunca koruyan ve bilmediðiniz milyonlarca kýymetli hücreleriniz vardýr ki mesela (CD47-97) gibi..
    Þunu da ifade etmek isterim.

bir rahatsýzlýðýn var ve bu sürekli devam ediyorsa vücudunuz bu hastalýk için ( sadece bu rahatsýzlýk için ) antikor üretir... yani savaþmasý için o hastalýkla mücadele edecek hücreler....

Bazý bilimsel japon/abd/ru.. araþtýrmalarýna ve deneysel kanýtlara göre %5 'in de altýnda kortizon tedavisi kendiliðinden yok olan siðilleri ispat etmiþtir.
    henüz ilaç olarak piyasaya sürülmüyor ( tam olarak onaylanmadý) test aþamalarý sürüyor ve 500.000'den fazla üzerinde deneyler yapýldý.

Aslýnda hiçbirimiz çok ama çok kötü bir hastalýða kapýlmadýk mesela AIDS gibi hoþ onunda çaresi var ama ilaç tüccarlarý niye ilacýný yapsýn deðil mi, koca bir servet dönüyor insan DNA'sýnýn %90'ý çözen týbba iltifat niteliðinde

Ýþin kýsasý Vücüt bu kadar nahoþ bir hastalýkla uðraþýp yok edecek kadar sizden baðýmsýz
    Biraz zaman ve ilgiliye ihiyacý var

Bunun içinde kendinize iyi bakýn gözünüzde asla büyütmeyin sisteminiz bunu belki 1 yýlda belki 2 yýlda çökertecek kadar akýllý.

Yorumlara açýðým bu arada AHCC kullanmaya baþladým herþey yolunda, bünyenizi güçlendirince hiçbir bok olmaz )

sevgiler

Durum
    Nova - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

öldürmez ama süründürür.

Durum
    caresiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Alýntý Nova Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    öldürmez ama süründürür.
    kesinlikle fena süründürüyor... napalým rusya'ya mý gidelim??

Bu Konu için Etiketler