Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Durum
    umutýþýðý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz.

5 aylýk hpv serüvenimde çok þey öðrendim.Gitmediðim doktor kalmadý okumadýðým makale.Eðer merak ettiðiniz biþey varsa sorabilirsiniz.Elimden geldiðince yardýmcý olmak isterim.Zor günler atlattým benim çektiklerimi bir baþkasý çeksin istemem.Her türlü yardým için bende bu sitedeyim artýk...Ýyi forumlar

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz.

''Hayýr en çok bana sorun ben 10 aylýk hpv'yim'' diyormuþum hahahahaha

Durum
    Yeni Üye

Evet sizin için burdayýz arkadaþlar

Durum
    Admin

Alýntý umutýþýðý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet sizin için burdayýz arkadaþlar
    Bir grup kimliði belirlenemeyen hpvli yardýmcý olmak için can atýyordu. Site sakinleri bu durumu yurdun dört bir yanýnda sevinç ilen karþýladý

Durum
    hepeve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Moderatör

benim þöyle bir sorum olacak bu siðilleri farkettiðimiz andan berimi hpvli oluyoruz mesela ?hani 5 aydýr hpvliyim diyorsun ya @umutýþýðý

Durum
    Admin

Alýntý hepeve Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benim þöyle bir sorum olacak bu siðilleri farkettiðimiz andan berimi hpvli oluyoruz mesela ?hani 5 aydýr hpvliyim diyorsun ya @umutýþýðý
    Umut ýþýðý bekleniyorsunuz, ismini gayet de veren bir seyircimizden soru geldi Ayrýca salça olayým sorunun cevabýna: Bence hem evet hem hayýr.

Durum
    Yeni Üye

Siðilin olmadan da hpvli olabilirsin hpvnin bazý tipleri siðil yapýyor bazýlarý yapmýyor.Eðer siðil yapan türlerinden birini kaptýysan vücudunda 2ay ila 8 ay (bu süre kiþiye göre uzayýp kýsalabiliyor bende 1yýl sonra çýktý) bu dönemde kuluçka süresinde kalýyor.Sonrasýnda aktif siðillerin çýkýyor.

Eðer siðil yapmayan bir türünü taþýyosan gene belirli bir kuluçka süresi sonrada aktif oluyor virüs.Virüs aktifken bulaþtýrýcýlýk en yüksek seviyede oluyor.

Durum
    Admin

Alýntý umutýþýðý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Siðilin olmadan da hpvli olabilirsin hpvnin bazý tipleri siðil yapýyor bazýlarý yapmýyor.Eðer siðil yapan türlerinden birini kaptýysan vücudunda 2ay ila 8 ay (bu süre kiþiye göre uzayýp kýsalabiliyor bende 1yýl sonra çýktý) bu dönemde kuluçka süresinde kalýyor.Sonrasýnda aktif siðillerin çýkýyor.

Eðer siðil yapmayan bir türünü taþýyosan gene belirli bir kuluçka süresi sonrada aktif oluyor virüs.Virüs aktifken bulaþtýrýcýlýk en yüksek seviyede oluyor.
    Umut ýþýðý, benimki normalde aðýrlýklý olarak siðil yapmayan bir tip çünkü yüksek riskli tip 56, ama yine de sigil cýktý. Bence hiç belli olmuyor ama þunu bilimsel olarak söyleyebilirim ki (isterseniz siz de arastýrýn) eðer bulaþtýysa %60'ýmýzda dediði gibi 1-2 ay ile 6 ay arasýnda siðil çýkýyor. Yani son iliþkilere bakmak daha doðru bir þey.

Durum
    Taniquetil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Peki sizce son birlikte oldugumuz yani bulastirdigimizi dusundugumuz kisiye Merhaba hpv varmis bende haberin olsun demeli miyiz? Diyen var mi? Nasil bir tepki aldi?

Durum
    Admin

Alýntý Taniquetil Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Peki sizce son birlikte oldugumuz yani bulastirdigimizi dusundugumuz kisiye Merhaba hpv varmis bende haberin olsun demeli miyiz? Diyen var mi? Nasil bir tepki aldi?
    Valla ben merhaba ben de hpv varmýþ haberin olsun demedim, benim seçenek skalam çok az hani belli gibi zaten.. direkt ''allah senin belaný versiiiiin'' diyerekten olaya girdim ben. @gnaruma adlý üyemiz bu konuda belki bir þey söyleyebilir. O benzeri bir þey yapmýþ çünkü.

Bu Konu için Etiketler