Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    08.Ocak.2017
    Tecrbe Puan
    5

HAYAT HKAYEM + dan - ye Sonsuz dn

merhaba arkadalar ncelikle daha ncede hikayemin belli ksmn anlattm 1 yl 4 aydr siil ve benzeri eylerden kurtuldum ncelikle bu forum olmasayd bu psikolojiyi atlatamazdm diye dnyorum konuyla alakal 1.5 sene nce tantm defalarca doktora gittim 10 dan fazla genel cerrah 5 6 kez cildiye erkek olmamam ramen makat blgemde olmas can skcyd ayrca olaya bu ynden deil insan olarak bakmalyz kz arkadamda vard 1.5 senedir ilikiye girmedim makat ksmm doktorumun yazd reeteyle ila yaptrp bi ka ilaladm sanrm %50 podofilinliydi ama sonras can skc tuvallette inanlmaz zorlanmalar kan vs. iime phe acaba ite var m belki burdan kimsenin cesaret edemeyecei eyi kolonoskopi yaptrdm 50 cm bakld ama dorusu 10 cm ans ii baklmas sakn aklnzda yle sorular olumasn dta yoksa ite var m byle korkulara kaplmayn ben gzmde sivilce ksa hpv sanan bi psikolojiye sahipken imdi bu durumdaym 5 ay geti kendime srekli hpv aradm 6 ay geti bakyorum yok vcdmda bu sefer dedim makat hallettik ama kesin azmda vardr 10 kez doktora gittim kbb a azmda varm bunlar ne doktorlara guvenmeme vs 1 yl geti fakat makat cersne baktrmama ramen cmde gereksz kusku tuvaletm zor yapma kesn cerde b sey var duygusu en son 1 yl 4 ay geti arkadalar hi kmad dedimki ben defalarca gittim ama son kez gidicem ve yoksa bu ii burda bitiricem bi abi vesile oldu gittim dedim cok kasnt var kendime sebep neden bulucam ya tekrar bakld dedi hi bir ey yok ama sen bi cikdiye grn oraya gittim bu sefer doktor dediki hi bir eyin yok senin bu saatten sonra psikolojik olmus oradan ckp dedmk evet galiba artk aptallastm ve buna inandm artk ne kasntm kald ne tuvalette zorlama insanlarn neye inanrsa yle yaar arkadalar nce psikoloji sonras temiz bi sayfa diyerek veda etmek istiyorum bu arada diyodum 2007 forum 2003 forum acaba bu insanlar hpv^den ldm niye yazmamlar adamlarn dertleri bitmi nk ha sen neden buradasn diyenler olabilir ok zor gnler yaadm inann hayatmn dnm noktas saylr ben bu aileyi ve aryay unutmak istedim sevgilerle..

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Ekim.2017
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: HAYAT HKAYEM + dan - ye Sonsuz dn

Merhaba kz Arkn nasl br yol zled

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    09.Ekim.2017
    Tecrbe Puan
    4

Inallah bir daha + olmazsn Ankarali kardeim . Gemi olmu

zel ye elturco - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.Nisan.2017
    Nereden
    ankara
    Tecrbe Puan
    5

Kac ay surdu hpv?

Bu Konu iin Etiketler