Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HAYAT HİKAYEM + dan - ye Sonsuz dönüş

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

HAYAT HİKAYEM + dan - ye Sonsuz dönüş

merhaba arkadaşlar öncelikle daha öncede hikayemin belli kısmını anlattım 1 yıl 4 aydır siğil ve benzeri şeylerden kurtuldum öncelikle bu forum olmasaydı bu psikolojiyi atlatamazdım diye düşünüyorum konuyla alakalı 1.5 sene önce tanıştım defalarca doktora gittim 10 dan fazla genel cerrah 5 6 kez cildiye erkek olmamam rağmen makat bölgemde olması can sıkıcıydı ayrıca olaya bu yönden değil insan olarak bakmalıyız kız arkadaşımda vardı 1.5 senedir ilişkiye girmedim makat kısmımı doktorumun yazdığı reçeteyle ilaç yaptırıp bi kaç ilaçladım sanırım %50 podofilinliydi ama sonrası can sıkıcı tuvallette inanılmaz zorlanmalar kan vs. içime şüphe acaba içte var mı belki burdan kimsenin cesaret edemeyeceği şeyi kolonoskopi yaptırdım 50 cm bakıldı ama doğrusu 10 cm anüs içi bakılması sakın aklınızda şöyle sorular oluşmasın dışta yoksa içte var mı böyle korkulara kapılmayın ben gözümde sivilce çıksa hpv sanan bi psikolojiye sahipken şimdi bu durumdayım 5 ay geçti kendime sürekli hpv aradım 6 ay geçti bakıyorum yok vücüdümda bu sefer dedim makatı hallettik ama kesin ağzımda vardır 10 kez doktora gittim kbb a ağzımda varmı bunlar ne doktorlara guvenmeme vs 1 yıl geçti fakat makat ıcerısıne baktırmama rağmen ıcımde gereksız kusku tuvaletımı zor yapma kesın ıcerde bı sey var duygusu en son 1 yıl 4 ay geçti arkadaşlar hiç çıkmadı dedimki ben defalarca gittim ama son kez gidicem ve yoksa bu işi burda bitiricem bi abi vesile oldu gittim dedim cok kasıntı var kendime sebep neden bulucam ya tekrar bakıldı dedi hiç bir şey yok ama sen bi cikdiye görün oraya gittim bu sefer doktor dediki hiç bir şeyin yok senin bu saatten sonra psikolojik olmus oradan cıkıp dedımkı evet galiba artık aptallastım ve buna inandım artık ne kasıntım kaldı ne tuvalette zorlama insanların neye inanırsa öyle yaşar arkadaşlar önce psikoloji sonrası temiz bi sayfa diyerek veda etmek istiyorum bu arada diyodum 2007 forum 2003 forum acaba bu insanlar hpv^den öldümü niye yazmamışlar adamların dertleri bitmiş çünkü ha sen neden buradasın diyenler olabilir çok zor günler yaşadım inanın hayatımın dönüm noktası sayılır ben bu aileyi ve aryayı unutmak istedim sevgilerle..

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: HAYAT HİKAYEM + dan - ye Sonsuz dönüş

Merhaba kız Arkın nasıl bır yol ızledı

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Inşallah bir daha + olmazsın Ankarali kardeşim . Geçmiş olmuş

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Kac ay surdu hpv?

Bu Konu için Etiketler