Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: allokin alpha

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

allokin alpha

merhaba arkadaşlar, bu aşı hakkında bilgisi olan ya da yaptırmış olan var mı? ciddi ciddi rusya'ya gidip bu aşıyı yaptırmayı düşünüyorum... ama ne kadar güvenilir emin değilim ve iyi bir klinik nasıl bulabilirim bu konularda yardıma ihtiyacım var. bir de rusçam yok, ingilizcem ana dilim gibidir, anlaşabilir miyiz oradaki doktorlarla?? kaç gün orada kalmam gerekecek? bu konuda cidden yardıma ihtiyacım var, yorumlarınızı bekliyorum...

Durum
    byasar6983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: allokin alpha

Bu aşı ne işe yarıyor ?

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bende araştırdım biraz internette yorumlar kullananlar var bilindik bişey demekki bi öncü lazım bize Rusya’ya gidip aşıyı olacak yada getirtip burda yaptıracak umarım işe yarar birşeydir ya umutlandım şimdi

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cubar bahsetmişti kısa olsada. Biliyosa o biliyodur 😁

Durum
    Tecrübeli Üye

Sevgili cubar kardeşimiz engin bilgilerinle aydınlat bizi organize olalım birimiz gitsin alsın gelsin bari ya

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benim vereceğim bilgiden ziyade İngilizceniz varsa Rusya’daki özel bir klinik ile konuşabilirsiniz, çok var. Fiyat da gayet uygundu. Ben konuşmuştum bütün bilgileri veriyorlar size.

Aşının ahcc ile aynı mantıkta olduğunu düşünün bağışıklık sisteminizi güçlendirerek virüsü def ediyor.

Durum
    Tecrübeli Üye

Aşıysa orda yaptırmak şart mı verelim parasını alalım burda günaşırı yaptıralım iletişime geçen arkadaşlar bunu da sorabilir mi lütfen

Durum
    Virüs2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Aşıyı burda yapmıyorlar ben araştırdım arkadaşımın kardeşi orda yaşıyor doktorun dediği amaç öncelikle hepatit ve birçok enfeksiyon hastalıkları için geçerli olan bir aşı fakat oranın ikliminde yaşayan insanlar için iyi olduğu bizim için nasıl bir tepki verir bedenimiz onu bilemiyorum türkiyeden bir iki kişi bunu aldı dolaplarında duruyor burdakiler yanaşmıyor bu aşıyı vurmaya fiyatı 350 civarı birşeydi sorduğumda bende düşündüm oraya gitmeyi hatta doktor şöyle demiş türkiye bizden daha ileride onların vardır tedavi yöntemleri

Durum
    kenan006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

bu aşının bahsi daha önce de geçmişti burda ,rusya ve ukraynada baya popüler bir aşıymış ve sanırım hpv için 6 kez her gün deri altına uygulanıyor yüzde 90 virüsü tamamen temizliyormuş ,herhangi öyle aman amanda bir yan etkiside yokmuş bu arada aşı dan önce öyle gözle görülür siğilin olmaması gerekiyormuş zaten fiyat olarakda 350 - 400 tl gibi bir şeymiş.bende denemek istiyorum ama yabancı dil yok bende yoksa ukrayna ya kimlikle dahi gidilebiliyor yani pasaport vize falan gerekmiyor. böyle gitsem diyorum orda nasıl derdimi anlatcam bilemiyorum onun için yanıma bir yol arkadaşı bulsam bu gün gidip denemek istiyorum bu aşıyı

Durum
    Tecrübeli Üye

Dozaşımı olmaz yazıyo yan etkilerinde yazan yan etkiler bi ağrılesicininkiler gibi yaptıracak kişi Riski aldıktan sonra yapmamanın mantığı nedir ki bunun bi olurunu bulmalıyız ya

Bu Konu için Etiketler