Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 789
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: allokin alpha

Durum
    MrCem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: allokin alpha

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben Rus Dili bölümündeyim. Aşıyı araştırmaya başlayacağım. Zaten Ağustosun sonunda Rusya'da olacağım. Aşı nedir ne değildir, yan etkileri var mı kullanıcı yorumlarına falan hepsine bakacağım. Bu aşıyla ilgili bana bulduğunuz makaleleri, yazıları gönderebilirseniz onları okuyup çevirip size geri dönüş yapabilirim. Ukrayna'ya gitmeyi düşünenler de bilmeden gitmesinler her yeri Türkler için güvenli değil dikkatli olun derim.

Durum
    MrCem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Şu an baktığım kadarı ile sadece reçete ile satılıyor yani yurtdışından getirtemezsiniz.

Durum
    sammadag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben Rusya'da yaşıyorum. İnternetteki kullanıcı yorumlarında çoğu kişi 2-3 ayda negatif sonuç aldıklarını yazmış. Ancak kimisi de hiçbir etki göstermediğini yazmış.

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı sammadag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Rusya'da yaşıyorum. İnternetteki kullanıcı yorumlarında çoğu kişi 2-3 ayda negatif sonuç aldıklarını yazmış. Ancak kimisi de hiçbir etki göstermediğini yazmış.
    eğer Rusya'da yaşıyorsanız size zahmet araştırıp yan etkileri hakkında bilgi verebilir misiniz?
    zira yan etkileri gardasil aşısı gibiyse hiç riske girmeye gerek yok kanımca. çok geçmiş olsun size de umarım en kısa zamanda atlatırsınız.

Durum
    turkrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhablar öncellikle ben Rusyada yaşıyorum, allokin alpha şuan bana doktorum tavsiye etti, 6 tüp vuracaklar ben PCR testi sonucunda gördüler, Sonuçlarını sizlere paylaşağım.

Durum
    Zigana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Mutlaka paylasin bizimle

Durum
    BluePhoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı turkrus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhablar öncellikle ben Rusyada yaşıyorum, allokin alpha şuan bana doktorum tavsiye etti, 6 tüp vuracaklar ben PCR testi sonucunda gördüler, Sonuçlarını sizlere paylaşağım.
    Merhaba. Sonucu paylasabilirseniz mutlu oluruz. Tesekkurler.

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@BluePhoenix arkadaş uye olmus o mesaji atmis ve sanirim bi daha da hic uğramamış. Keske birileri aydinlatsa ama Bu aşı meselesi bana cok sıkıntılı geliyor. Sadece allokin degil digerleri icin de bayağı görüş ayrılıkları olması beni endiselendiriyor

Durum
    BluePhoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @BluePhoenix arkadaş uye olmus o mesaji atmis ve sanirim bi daha da hic uğramamış. Keske birileri aydinlatsa ama Bu aşı meselesi bana cok sıkıntılı geliyor. Sadece allokin degil digerleri icin de bayağı görüş ayrılıkları olması beni endiselendiriyor
    Forumda baska bir baslik altinda Ukraynada yasayan bir arkadas bu asiyi denemis gorunuyor. Kendisi 6, esi 3 doz asi yaptirmislar.
    22 subatta baslayip 3 martta bitirmis. Onun herhangi bir yan etki gorup gormeyecegine bakacagiz. Ukraynada karantina kalkinca, ortalik guvenli olunca test yaptirip negatif olup olmadigina bakacak. Karantina olmasaydi Haziran basinda test sonucunu almis olacakti.
    http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...1s%C4%B1/page7

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet evet diger baslikta gordum yorumu. Bunlari bizimle paylasmasi cok onemli ve cok guzel

Bu Konu için Etiketler