Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cubar kardesim sana sorularim var

Durum
    Gunes0408 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cubar kardesim sana sorularim var

Yaptigin yorumlari verdigin bilgileri okudum. Ister istemez kafamda soru isaretleri oldu. Oncelikle kendi sigillerini yok etmek icin neler yaptin? Immutor ve propolisi nasil kullandin? Mesela sigilin uzerine propolis surdun mu? Ibrahim saracoglunun sitesinden alicam bende propolisi birtane su bazli var birde etanol bazli var yanlis hatirlamiyosam kendisi suda cozuneni oneriyordu? Suda cozunenle su bazlı ayni sey mi? Hpv konusunda ki goruslerin hosuma gitti. Yani cok kafama takmiyorum hatunla falan hersekilde atlatiriz bilincli bir sekilde diye dusunuyorum. Ama forumu okudukta arastirdikca kendimi vebali gibi hissetmeye basladim. Benim sigiller cok cok kucuk. Devlete gittim uroloji cildiyeye git dedi cildiyeci hanimda 2 mt oteden bakti penise (sigili görmesine imkan yok o kadar mesafeden) baslangici olabilir dedi verrutol verdi. Ama ben ilk basta asitle kriyola ve ya koterle baslamak istemiyorum. Yani ilk once propolis immutor olmazsa ahcc denemek istiyorum hani hic hic olmadi baktim daha kotuye gidiyor , giderim ozele yaktiririm. Arastirmalarim sonucunda yakmak = bolgenin bagisikligini dusurmek olarak gordum. Suan ki durumun nasil mesela? Kac aydir sigil cikmiyor? Neler yaptin bu surede lutfen yardimci ol.

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Cubar kardesim sana sorularim var

Cubar bende merak ettim Gunes0408 in sormuş olduklarını 😊

Durum
    Cubar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Dostum elimden geldiğince yardımcı olayım. Hpv overrated bir virüs bunu milyon kere anlatmaya çalıştım. Özel hastahanelerde seans başına 300-500 arası miktarlar isteniyor. Gardasil vb koruyucu aşının fiyatları ortada. İnsanı öldürmeyen ancak süründüren bir virüs ilaç firmaları ve sağlık sektörü için güzel bir kar kapısı.

Kafana takmalısınız dememin sebebi istatistikler. Ben 3-5 yazı okuyup gelip yorum yapmak yerine istatistiklere bakıyorum kendi kendine bile geçmeyen insan sayısı çok düşük. Öyle ya da böyle atlatacaksın.

Evet bağışıklık sistemi çok önemli ancak iyi bir bağışıklık sistemi için öncelikle stres hormonunun ideal seviyede olması gerekiyor.

Tedavisi için bir çok kombine immün booster yerine daha komplike ürünleri deneyebilirsin.

Çoğu kişi bilmez ancak çok sık tekrar eden durumlarda bildiğimiz roaccutane kullanılır.

Yok havluda var yok tuvaletten geçti gibi hurafelere inanma doktor dahi olsa çünkü ortada bir tane resmileşmiş kanıt yok. Zaten bu durum sadece bizim ülkemizde yaygın. İnspire, reddit gibi forumlarda bunu soran, şüphelenen bile yok. Ahlak yargıları yüksek toplumlarda böyle hurafeler olur.

Kesinlikle jilet kullanma. Doktorunla konuş önerim lazer epilasyondur. Ömür boyu kurtulmuş olursun. Hpv geçtikten sonra bile jiletin oluşturacağı mikro kesikler bir çok hastalığı vücuduna altın tepsiyle sokar.

Benim önerim propolis’in alkolde çözünenidir. Propolis A diye geçer, daha iyi emilir. Yanında immutor kullanabilirsin. Çok stres yaptığın zamanlarda bağışıklığın için Kedi otu ve Sarı kantaron öneririm. Bu virüsün vücuduna verdiği zarar çok küçük asıl savaş kısmı psikolojinle ilgili. Ahcc uzun vadeli çözüm allokin alpha kısa vadeli çözüm. Ancak Rus ilacı olduğu için Avrupa ve abd pazarına giremiyor tabii ki. Ukrayna ve Rusya’ya gitme fırsatın varsa hpv düşmanı bir aşı.

Şahsen verrutol, aldara gibi kremler bana en başından itibaren saçma geldi. Görebildiğin lezyonların dışında bir sürü lezyon çıkabilir. En iyisi koter ve kriyo heyecan aramaya gerek yok yani.

Özet olarak için rahat olsun ve bu sana ders olsun. Basit ama inatçı bir virüs kaptın.

Kız arkadaşınla da siğillerin nüks ettiği dönemde boxer+kondom yöntemi ile birlikte olabilirsin. Boşver felaket senaryosu kuranlara 6 aydır böyle birlikte oluyorum 2 kere test yaptırdı negatif.

Büyütme gözünde ama önlemini de al.

Hoşçakal

Durum
    Gunes0408 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Cubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum elimden geldiğince yardımcı olayım. Hpv overrated bir virüs bunu milyon kere anlatmaya çalıştım. Özel hastahanelerde seans başına 300-500 arası miktarlar isteniyor. Gardasil vb koruyucu aşının fiyatları ortada. İnsanı öldürmeyen ancak süründüren bir virüs ilaç firmaları ve sağlık sektörü için güzel bir kar kapısı.

Kafana takmalısınız dememin sebebi istatistikler. Ben 3-5 yazı okuyup gelip yorum yapmak yerine istatistiklere bakıyorum kendi kendine bile geçmeyen insan sayısı çok düşük. Öyle ya da böyle atlatacaksın.

Evet bağışıklık sistemi çok önemli ancak iyi bir bağışıklık sistemi için öncelikle stres hormonunun ideal seviyede olması gerekiyor.

Tedavisi için bir çok kombine immün booster yerine daha komplike ürünleri deneyebilirsin.

Çoğu kişi bilmez ancak çok sık tekrar eden durumlarda bildiğimiz roaccutane kullanılır.

Yok havluda var yok tuvaletten geçti gibi hurafelere inanma doktor dahi olsa çünkü ortada bir tane resmileşmiş kanıt yok. Zaten bu durum sadece bizim ülkemizde yaygın. İnspire, reddit gibi forumlarda bunu soran, şüphelenen bile yok. Ahlak yargıları yüksek toplumlarda böyle hurafeler olur.

Kesinlikle jilet kullanma. Doktorunla konuş önerim lazer epilasyondur. Ömür boyu kurtulmuş olursun. Hpv geçtikten sonra bile jiletin oluşturacağı mikro kesikler bir çok hastalığı vücuduna altın tepsiyle sokar.

Benim önerim propolis’in alkolde çözünenidir. Propolis A diye geçer, daha iyi emilir. Yanında immutor kullanabilirsin. Çok stres yaptığın zamanlarda bağışıklığın için Kedi otu ve Sarı kantaron öneririm. Bu virüsün vücuduna verdiği zarar çok küçük asıl savaş kısmı psikolojinle ilgili. Ahcc uzun vadeli çözüm allokin alpha kısa vadeli çözüm. Ancak Rus ilacı olduğu için Avrupa ve abd pazarına giremiyor tabii ki. Ukrayna ve Rusya’ya gitme fırsatın varsa hpv düşmanı bir aşı.

Şahsen verrutol, aldara gibi kremler bana en başından itibaren saçma geldi. Görebildiğin lezyonların dışında bir sürü lezyon çıkabilir. En iyisi koter ve kriyo heyecan aramaya gerek yok yani.

Özet olarak için rahat olsun ve bu sana ders olsun. Basit ama inatçı bir virüs kaptın.

Kız arkadaşınla da siğillerin nüks ettiği dönemde boxer+kondom yöntemi ile birlikte olabilirsin. Boşver felaket senaryosu kuranlara 6 aydır böyle birlikte oluyorum 2 kere test yaptırdı negatif.

Hoşçakal
    Adamsin kardesim. Sende hala.sigil varmi?

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hoşçakal
    ahcc kullandınız mı?

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Cok mantikli buldum👍Ama Hayatimizin her ani stres... bu stres hormonu yaymamaya nasil ozen gosterebiliriz ki..

Durum
    Kıdemli Üye

Bir çok teknik var ilgilenenler için kitap önerebilirim, şarkı önerebilirim ancak bunların devamlılığı ve uygulabilirliği düşük o yüzden sarı kantaron ve kedi otu mükemmel bence.

Depresyon’a girenler bilirler dünyanın en ağır hastasıymış gibi sadece uyumak isterler, çabuk yorulurlar. Sağlıklı bir bağışıklık sisteminin ilk kuralı psikoloji. Komutanınız kötüyse er’ler o savaşı kazanamaz.

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok mantikli buldum👍Ama Hayatimizin her ani stres... bu stres hormonu yaymamaya nasil ozen gosterebiliriz ki..

Durum
    Kıdemli Üye

1 kutu kullandım denemek için. Ancak benim zaten çok az siğilim vardı 3-5 aralığındaydı hep. Çok nüks etmedi yani.

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahcc kullandınız mı?

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Onlari denemedim ama bi ara arastirip denemeyi isterim. Agir depresyon halini burda herhalde en agir atlatan benimdir. Zaten 1 yili askin sureyle de 30mg lik antidepresan kullandim. Haziran basindan beri de icmiyorum biraktim.
    Bu arada sigara alkol var mi siz bunlari yaparken?
    Bi de sigilim cok az cikti demissiniz tipiniz neydi biliyomusunuz acaba

Bir çok teknik var ilgilenenler için kitap önerebilirim, şarkı önerebilirim ancak bunların devamlılığı ve uygulabilirliği düşük o yüzden sarı kantaron ve kedi otu mükemmel bence.

Depresyon’a girenler bilirler dünyanın en ağır hastasıymış gibi sadece uyumak isterler, çabuk yorulurlar. Sağlıklı bir bağışıklık sisteminin ilk kuralı psikoloji. Komutanınız kötüyse er’ler o savaşı kazanamaz.

Durum
    Kıdemli Üye

Tiplendirme hiç yapmadım öyle veya böyle mücadele aynı olacağı için.

Sigara var alkol çok sık olmasa da var evet.

Benim tüm ilaçlar içerisinde en sıcak baktığım ilaçlar anti-depresanlar son 5 senede acayip geliştiler gerçekten.

Siğil sayısı olarak da yani en çok olduğu zaman bile 5’di. 3-4-5 civarıydı hep. En son 3 taneye kriyo yapıldı.

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlari denemedim ama bi ara arastirip denemeyi isterim. Agir depresyon halini burda herhalde en agir atlatan benimdir. Zaten 1 yili askin sureyle de 30mg lik antidepresan kullandim. Haziran basindan beri de icmiyorum biraktim.
    Bu arada sigara alkol var mi siz bunlari yaparken?
    Bi de sigilim cok az cikti demissiniz tipiniz neydi biliyomusunuz acaba

Bu Konu için Etiketler