Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bağışıklık yükseltmek için kullandığınız doğal bitkisel vs yollar (ahcc hariç)

Durum
    Zavallibenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bağışıklık yükseltmek için kullandığınız doğal bitkisel vs yollar (ahcc hariç)

Arkadaşlar herkes bağışıklıgini nasıl yüksek tutmaya çalıştığını anlatabilir mi lütfen ben çörek otu yiyorum kefir ve zerdeçal önermişti bir üye onu içiyorum ve yeşil çay siz neler yapıyorsunuz lütfen yazın ise yariyormu bilgi verin lutfen

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Bağışıklık yükseltmek için kullandığınız doğal bitkisel vs yollar (ahcc hariç)

Alıntı Zavallibenhpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkes bağışıklıgini nasıl yüksek tutmaya çalıştığını anlatabilir mi lütfen ben çörek otu yiyorum kefir ve zerdeçal önermişti bir üye onu içiyorum ve yeşil çay siz neler yapıyorsunuz lütfen yazın ise yariyormu bilgi verin lutfen
    buğday çimlendiriyorum ben şimdi, olunca suyunu sıkıp içicem, kansere bile iyi geliyor diyorlar. kansere iyi gelen hpvye de iyi gelir herhalde...

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Bağışıklık yükseltmek için kullandığınız doğal bitkisel vs yollar (ahcc hariç)

Hergün multivitamin ve çörekotu kapsülü içiyorum yeni öğrendiğimde bi süre zerdeçal ekstratı da içmiştim kutu bitince bıraktım düzenli olmasada yeşil çay içiyorum bal-polen-propolis-arısütü karışımı yaptım ondanda bi tatlı kaşığı yemeğe çalışıyorum ama çok düzenli ve istikrarlı olduğum söylenemez sigarayı da bırakamadım maalesef bende siğil olmadığından bi iyileşme gerileme yaşayıp yaşamadığımı bilmiyorum ama bağışıklığı hep düşük olan her ay mutlaka antiyotiklik derecede hasta olan biri olarak henüz hasta olmadım bide ilk biyopsimde cın2ydim 3ay sonra yapılan leepte cin1 olmuştum bi işe yaramış yani yaptıklarım bide nasıl çimliyosunuz buğdayı acaba ???

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Melekkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hergün multivitamin ve çörekotu kapsülü içiyorum yeni öğrendiğimde bi süre zerdeçal ekstratı da içmiştim kutu bitince bıraktım düzenli olmasada yeşil çay içiyorum bal-polen-propolis-arısütü karışımı yaptım ondanda bi tatlı kaşığı yemeğe çalışıyorum ama çok düzenli ve istikrarlı olduğum söylenemez sigarayı da bırakamadım maalesef bende siğil olmadığından bi iyileşme gerileme yaşayıp yaşamadığımı bilmiyorum ama bağışıklığı hep düşük olan her ay mutlaka antiyotiklik derecede hasta olan biri olarak henüz hasta olmadım bide ilk biyopsimde cın2ydim 3ay sonra yapılan leepte cin1 olmuştum bi işe yaramış yani yaptıklarım bide nasıl çimliyosunuz buğdayı acaba ???
    Melek hanım youtubede detaylı anlatım var ben tıp bilmiyorum bakire olduğum için korkuyorum bende de olurmu bu cin falan diye

Durum
    Tecrübeli Üye

YouTubedan bi bakayım madem onu da yapayım cın3te bile iyileşme oranı %40ı buluyor o yüzden bağışıklığını yüksek tut şu süreçte yapacağın başka bişey yok bi sıkıntın oluştuysa bile gerileme iyileşme moduna geçsin

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

çimlendirme aşurelik buğdaydan olmuyor, çimlendirilecek buğdy alman lazım ki pahalı değil. ben bir saksı çimlendiriyorum şimdi bi posta daha buğday alıp çimlendiricem. c vitamini deposu ve antioksidan bombası. ben de tipleme yaptırmadım ama akıntım var, kokusuz ve de sarı bu hpv ile başladı, bıktım, canımdan bezdim...

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çimlendirme aşurelik buğdaydan olmuyor, çimlendirilecek buğdy alman lazım ki pahalı değil. ben bir saksı çimlendiriyorum şimdi bi posta daha buğday alıp çimlendiricem. c vitamini deposu ve antioksidan bombası. ben de tipleme yaptırmadım ama akıntım var, kokusuz ve de sarı bu hpv ile başladı, bıktım, canımdan bezdim...
    Neler almadık içmedik ki bu lanet virüs için bunu da deneyelim bakalım tipleme yaptır ya düşmanın numarasını öğren ben öğrenmeden duramamıştım.benim akıntı kokuntu gibi şikayetlerim hiç olmadı sana da buna yönelik bi tedavi başlanmalı bence çok geçmiş olsun #dirençaresiz bu günlerde geçecek ��

Durum
    Lanethpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kudret narın duydunuz mu hiç? Her derde devaymış. 40 gün kullaniyormussun vücudunda ne hastalığın varsa ona iyi geliyormuş 😕

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Lanethpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kudret narın duydunuz mu hiç? Her derde devaymış. 40 gün kullaniyormussun vücudunda ne hastalığın varsa ona iyi geliyormuş ��

İlk kez duydum nereden bilgi edindiniz

Durum
    krep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba bende molluscum var. Aslında bu rahatsızlığı 2 hafta önce fark ettim, bu sürede içinde bağışıklık güçlendirmek için daha önceden de kullandığım imuneks q10 ve plus vardı bağışıklığım düşmeye başladığı zamanlarda kullanıyordum. Gene tam Imuneksleri alma zamanı geldi diye düşünmeye başladığım zamanda bu rahatsızlığı fark ettim ama artık geç oldu tabi.

Bir gün immuneks q10 alıp bir gün plus alıyorum plus aldığım günler sabah akşam yapıyorum. Artık q10 hergün mü kullansam diyorum ama bu seferde vücut alışmasın diye emin olamadım. O yüzden q10 bitene kadar kullanıp sonrasında Imutor Beta Glukan alıp onla devam etmekte seçeneklerim arasında. Aslında beni iten imuneks q10 biraz fiyat açısında tuzlu olması

Bunların dışında çörek otu aldım onu yoğurtla karıştırıp yiyorum ama onunda Balen Çörekotu Yağı diye kapsül olanı varmış onu almayı planlıyorum.

Bir an önce kurtulmam gerekli bu illetten çünkü çok bulaşıcı bir şeymiş.

Bu arada ekşide yazan bir bilgiye göre bu şekilde yazılmış.

imuneks plus; grip, soğuk algınlığı, alerji, üsye, aft, uçuk ve stomatitlerde ve benzeri durumlardan korunmak ve medikal tedaviye destek olarak, beta glukan 1,3/1,6 doğal c vitamini içeriğinin sinerjisi ile profilaktik ve tedaviye destek olarak yetişkinlerde yıl boyu, kullanım kısıtlaması olmadan kullanılabilen doğal bağışıklık güçlendirici bir biyolojik ajandır.

imuneks q10; antioksidan, anti-ageing, bağışıklık güçlendirici, enerji üretimi artırıcı, genel kalp sağlığı, fiziksel performans artırıcı, kilo yönetimi, erkek sağlığı desteği olarak, dişeti hastalıkları ve hipertansiyon endikasyonlarında, beta-glukan 1,3/1,6, coq10 içeriğinin tamamlayıcı etkileri ile, yıl boyu kullanılabilen hücreler için zorunlu yaşamsal enerjiyi artıran doğal bir biyolojik ajandır.

Bu Konu için Etiketler