Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ile yeni tanıştım

Durum
    Gizem4534 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv ile yeni tanıştım

Merhaba arkadaşlar hpv ile Temmuz ayında tanıştım. İlk olarak Mayıs gibi vajinada et benine benzer bir şey gördüm bir çok kişi gibi ben de et beni sandım. Bir kaç ay sonra çoğalmaya başladığını farkedince siğil olabileceği aklıma geldi. İlk defa Temmuz sonunda doktora gittim siğil olduğunu doğruladı. Smear testi temiz çıktı. İlk başta 6 tane koter ile yaktı. Tiplerdirmede 6-84 iki tipi çıktı. Bir ay sonra siğiller tekrarladı Eylül başında 10 tane kadar daha koterle yaktı. 2. Koterden on gün kadar sonda alerji gelişti kaşıntı şişlik kızarıklık yanma koterle alınan yerler su topladı. Doktorum mantar tedavisi uyguladı. Alerji düzeldikten sonra siğil yine çıktı ekim başında da 3 tane daha koterle alındı bir hafta sonra tekrar alerji oldu artık çıkmaz diye umut ederken şu anda yine siğile benzer şeyler görüyorum sayısı da fazla. Artık psikolojik olarak çöktüm moralimi bozmamaya çalışıyorum ama olmuyor. Düşünmeyeyim dedikçe aklımdan çıkaramıyorum artık rüyalarımda bile siğillerle uğraşıyorum ((( tecrübeli arkadaşlar başka yapabileceğim bir şey var mı bana yardımcı olun lütfen ( bu arada 2 aydır da AHCC kullanıyorum acaba dozumu az geliyor yoksa bende mi işe yaramıyor((

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv ile yeni tanıştım

Alıntı Gizem4534 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar hpv ile Temmuz ayında tanıştım. İlk olarak Mayıs gibi vajinada et benine benzer bir şey gördüm bir çok kişi gibi ben de et beni sandım. Bir kaç ay sonra çoğalmaya başladığını farkedince siğil olabileceği aklıma geldi. İlk defa Temmuz sonunda doktora gittim siğil olduğunu doğruladı. Smear testi temiz çıktı. İlk başta 6 tane koter ile yaktı. Tiplerdirmede 6-84 iki tipi çıktı. Bir ay sonra siğiller tekrarladı Eylül başında 10 tane kadar daha koterle yaktı. 2. Koterden on gün kadar sonda alerji gelişti kaşıntı şişlik kızarıklık yanma koterle alınan yerler su topladı. Doktorum mantar tedavisi uyguladı. Alerji düzeldikten sonra siğil yine çıktı ekim başında da 3 tane daha koterle alındı bir hafta sonra tekrar alerji oldu artık çıkmaz diye umut ederken şu anda yine siğile benzer şeyler görüyorum sayısı da fazla. Artık psikolojik olarak çöktüm moralimi bozmamaya çalışıyorum ama olmuyor. Düşünmeyeyim dedikçe aklımdan çıkaramıyorum artık rüyalarımda bile siğillerle uğraşıyorum ((( tecrübeli arkadaşlar başka yapabileceğim bir şey var mı bana yardımcı olun lütfen ( bu arada 2 aydır da AHCC kullanıyorum acaba dozumu az geliyor yoksa bende mi işe yaramıyor((
    ahcc bildiğim kadarıyla zaten 3 aydan sonra etki etmeye başlıyor, 6 ay hatta bir yıla kadar yolu var. moralini bozmamaya çalış, yaktırdıktan sonra nüksetmesi sık karşılaşılan bir durum bence. beslenmene dikkat et, spor yap, aklını boşaltmaya çalış...

Durum
    Zavallibenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sirke tedavisi dene canim

Durum
    Yeni Üye

Daha alışamadım sanırım bu duruma kısa sürede toparlarım umarım teşekkür ederim 😊

Durum
    Yeni Üye

Sirkeyi duydum ama cesaret edemedim. Bir de çok alerjik bir cildim var o yüzden de korkuyorum her şeyi denemeye. Sirkeyi nasıl kullanabilirim?

Durum
    Zavallibenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Siğil olan bölgeye sirkeli pamuk kapatıp bantla sabaha kadar bekle çıkar banyo yap

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim 🙏🏻
    Alıntı Zavallibenhpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siğil olan bölgeye sirkeli pamuk kapatıp bantla sabaha kadar bekle çıkar banyo yap

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Doktora git kriyo yaptır. Ve tüm yüzeylere aldara sürülecek tedaviye başla.

Durum
    Yeni Üye

Doktora gidiyorum benim doktorum koterle yakıyor 3 kez yaktırdım ama yine çıkmaya başladılar
    Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktora git kriyo yaptır. Ve tüm yüzeylere aldara sürülecek tedaviye başla.

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Dermatolojiye gidersen kriyo yapar sanırım kadın doğuma gidiyosun

Bu Konu için Etiketler