Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV için tedavi yöntemimi seçmek aşamasındayım.

Durum
    Gunes0408 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV için tedavi yöntemimi seçmek aşamasındayım.

Bugün ilk üroloji sonrasında cildiyeye gittim sağ olsun doktorlar o kadar çok ilgisizler ki , ben kriyo falan yaparlar diye bekliyordum üroloji çok önemli bir şeye benzemiyor dedi cildiyeye gittim başlangıcı olabilir dedi bende ne olursa olsun kriyo istiyorum dedim 5mm çapından küçük olanlara maalesef uygulamıyoruz dedi. bende o asidi kullanmak istemiyorum. Araştırmalarım sonucun da proposili buldum onu sürüp ayrıca içmeyi deneyeceğim. Bu konuda sizlerin fikirlerini almak ve kullanan arkadaşlar varsa tavsiye edip etmediklerini öğrenmek isterim.

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: HPV için tedavi yöntemimi seçmek aşamasındayım.

siğil olmadan da tipleme testi yaparlar mı? pap smearda çıkar mı yani? bir de yaktırmadan sonra genelde ne kadar sürede nüksediyor siğiller??

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Siğil varsa kriyo yaptır

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Gunes0408 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün ilk üroloji sonrasında cildiyeye gittim sağ olsun doktorlar o kadar çok ilgisizler ki , ben kriyo falan yaparlar diye bekliyordum üroloji çok önemli bir şeye benzemiyor dedi cildiyeye gittim başlangıcı olabilir dedi bende ne olursa olsun kriyo istiyorum dedim 5mm çapından küçük olanlara maalesef uygulamıyoruz dedi. bende o asidi kullanmak istemiyorum. Araştırmalarım sonucun da proposili buldum onu sürüp ayrıca içmeyi deneyeceğim. Bu konuda sizlerin fikirlerini almak ve kullanan arkadaşlar varsa tavsiye edip etmediklerini öğrenmek isterim.
    Cok küçükse derini boşa tahriş edeceksin yani haklı olabilir bu konuda takip et büyürse git yaptır bence

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Abimin arkadaşı bi ürolog var ona sordurttum adam demiş ki koterde tekrarlıyor kriyo yaptirsin diye ama kimilerinede koter iyi geliyor. Bence sen şöyle yap @Gunes0408 keçeli kalemle işaret koy sigillere muayeneye girer girmez sigil dondurulacak dediğinde alıp tüpü başlıyorlar onların da İşi ne geliyor böyle olunca

Bu Konu için Etiketler