Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 65 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kaç yaşındasınız?

Durum
    sammadag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Kaç yaşındasınız?

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    farklı kişilerle birlikte olmaya devam ederseniz bu yaygın virüsü tekrar kapma sansınız cok yüksek.pozitif olma ihtimali yüksek bu yüzden
    Cinselliği bir daha yaşama cesareti gösteremem sanırım. Yani negatif olduktan sonra, herhangi bir cinsellik yaşanmasa da bir gün tekrar siğillerle karşılaşma ihtimalimiz var mı? Anüs çevremdeki siğiller hiç geçmeyecekmiş gibi hissediyorum, daha yeni kriyo yaptırdım. Hemen yine çıktı, gerçi stresten çıkmıştır diye düşünüyorum. Anüs çevresindeki siğillerden kurtulabilen var mıdır acaba?

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı sammadag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cinselliği bir daha yaşama cesareti gösteremem sanırım. Yani negatif olduktan sonra, herhangi bir cinsellik yaşanmasa da bir gün tekrar siğillerle karşılaşma ihtimalimiz var mı? Anüs çevremdeki siğiller hiç geçmeyecekmiş gibi hissediyorum, daha yeni kriyo yaptırdım. Hemen yine çıktı, gerçi stresten çıkmıştır diye düşünüyorum. Anüs çevresindeki siğillerden kurtulabilen var mıdır acaba?
    bi arkadaş vardı ankaralı adıyla buradaydı onun da makat siğilleri vardı o atlattı sen neden atlatamayasın ki?! bak benim bağışıklık sistemim çökük durumda immünoloji bölümü üzerimde çalışıyor ona rağmen vücut savaşıyor sende atlatabilirsin sadece cinsel hayatı bi müddet askıya alacaksın yine yeniden virüs almayıp yükü azaltacaksın çıktıkça yaktıracaksın veya dondurtacaksın yemene içmene uykuna stres seviyene dikkat edecek ve atlatacaksın. evet durumun zor uğraştıran bi illet maalesef ama kendini kurtulamıcam bi daha kimseyle birlikte olamıcam şeklinde motive edemezsin bu iş için. inan ve savaş, kazanacaksın.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

sanırım onlar daha inatcı oluyor tuvalet esnasında kanıyor vs olabilir.peki siz anüs içine baktırdınız mı hiç ?

Durum
    sammadag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben hiç anüs içine baktırmadım, ancak Türkiye'ye döndüğümde baktıracağım. Daha yeni kriyo yaptırdım. 1 hafta sonra yine pütürtüler gelmeye başladı elime. Benim siğillerim nedense hiç kanama yapmadı jilet dışında. Ben hiç dikkat etmiyormuşum onu farkettim. Artık jilet kullanmak yok zaten, tıraş makinesi ile alacağım bundan sonra. Başarabileceğime inanmak istiyorum ama çok zor.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Ben hiç anüs içine baktırmadım, ancak Türkiye'ye döndüğümde baktıracağım. Daha yeni kriyo yaptırdım. 1 hafta sonra yine pütürtüler gelmeye başladı elime. Benim siğillerim nedense hiç kanama yapmadı jilet dışında. Ben hiç dikkat etmiyormuşum onu farkettim. Artık jilet kullanmak yok zaten, tıraş makinesi ile alacağım bundan sonra. Başarabileceğime inanmak istiyorum ama çok zor.
    Ben ilk gördügümde elimle bu neymiş lan diye kanatmıstım bi güzelde yaymıstım tabi kriyo esnasında anlasılıyordu yayıldıgı..anus cevresinde sigil varlen içeri bakılması içeri taraflara virüsü itebilir gibi bişeyler hatırlıyorum ama emin degilim doktorunuza danısabilirsiniz bu konuyu gecmiş olsun tekrar...

Bu Konu için Etiketler