Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hadi herkes kimden hpv kaptığını anlatsın

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptığıni anlatsın

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle, 30'dan fazla adamla birlikte olan kız tanıyorum, ne hpv kaptı ne bir şey. şans biraz da ve korunmak önemli tabii ama bu meret sürtünmeyle de bulaşıyor. bakire olup da hpv kapan var. ilişkiden önce test istemek lazım ama millet de deli muamelesi yapıyor o zaman. offf ki ne offf.
    GENEL olarak burda okudugum öykülerde erkeklere bu durumu söylediginizde kadınlar kadar takmadıkları ,bırakın test yapmayı vs. ,ilişkiye korunmasız yada korunmalı devam etmek istedigi ,,bu anlatılanlar onlara bos geliyor gayet kendi öykümdende biliyorum eski erkek arkadasıma söylediğimde tek dedigi bende bişey yok nerden cıkarıyosun bunları psikolojin bozulmus senin iyice ,,benle konusmak için bunları mı söylüyosun falan gibi seyler oldu.

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptığıni anlatsın

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GENEL olarak burda okudugum öykülerde erkeklere bu durumu söylediginizde kadınlar kadar takmadıkları ,bırakın test yapmayı vs. ,ilişkiye korunmasız yada korunmalı devam etmek istedigi ,,bu anlatılanlar onlara bos geliyor gayet kendi öykümdende biliyorum eski erkek arkadasıma söylediğimde tek dedigi bende bişey yok nerden cıkarıyosun bunları psikolojin bozulmus senin iyice ,,benle konusmak için bunları mı söylüyosun falan gibi seyler oldu.
    kesinlikle, bir de hpv kadınlarda kansere neden olduğu için daha rahatlar... bencil penislerin hepsine ölümmm ahahahaha! offf şaka bir yana hpv sağ olsun resmen tohuma kaçtım... abazalıktan ölsem de herkesin dünya ahiret bacısıyım!

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptığını anlatsın

Erkek arkadasimin cevresinde de varmis hpvli erkek arkadaslari. Adamlar surekli of yine cikti biktim yaktirmaktan yada aman cikarsa ciksin kafasindalarmis. Tabi dusurdugu hatunlara da bulastiriyolar. Benimki onlara gore cok pimpirikli ve hayati boyunca da hep korkmus aklinin bi kosesindeymis bi cinsel hastalik kaparmiyim acaba diye. Ayrica uzuluyo sigil gorunce bitmicek bu omru hayatimiz boyunca bizimle kalicak alistik artik diyo. Ben artik herkese pislik gozuyle bakiyorum bu hpv kotunun iyisi ya hiv olsaydim yada hala olablrim kimseyle birlikte olmak istemiyorum sen haric diyo. Bi yandan benim tedavi sureclerime uzuluyo. Bizi birbirimizden en uzaklastiran ve de en yakinlastiran seyin ayni konu olmasi garip bu olayi partnerle atlatmak daha mi kolay yoksa zor mu cozemedim hala

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

düşündükçe cıldıracakmıssın gibi aynen ama birgüb herkes ettiğini bulacak buluyorda arkadaslar resmen kadınlar kulubü lafı ettim burda ahshhsjd bu saatten sonra kendinize nasıl daha iyi bakarsınız bunu düşünün bir rutininiz olsun hergün uygulayacagınız.herkese bol sans ve saglıklı günler diliyorum
    kadınlar kulübü lafı sjfkhlsjf seviyorum seni <3

Durum
    Moderatör

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kadınlar kulübü lafı sjfkhlsjf seviyorum seni <3
    Canım psikologum ve kalplerr<3

Durum
    Moderatör

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkek arkadasimin cevresinde de varmis hpvli erkek arkadaslari. Adamlar surekli of yine cikti biktim yaktirmaktan yada aman cikarsa ciksin kafasindalarmis. Tabi dusurdugu hatunlara da bulastiriyolar. Benimki onlara gore cok pimpirikli ve hayati boyunca da hep korkmus aklinin bi kosesindeymis bi cinsel hastalik kaparmiyim acaba diye. Ayrica uzuluyo sigil gorunce bitmicek bu omru hayatimiz boyunca bizimle kalicak alistik artik diyo. Ben artik herkese pislik gozuyle bakiyorum bu hpv kotunun iyisi ya hiv olsaydim yada hala olablrim kimseyle birlikte olmak istemiyorum sen haric diyo. Bi yandan benim tedavi sureclerime uzuluyo. Bizi birbirimizden en uzaklastiran ve de en yakinlastiran seyin ayni konu olmasi garip bu olayi partnerle atlatmak daha mi kolay yoksa zor mu cozemedim hala
    Atlatacaksınız inşallah ya inanın buna ..sana güven veriyor en azından biliyosun ne oldugunu ne bittigini . bittiğinde de yanyana olacagınız günleri düşün gıcık

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

insanların çoğu çok bencil ve acımasız. hpvli olduğunu bile bile başkasıyla olan kişinin yatacak yeri yok. ben hpvli olduğumu öğrendiğimden beri bırak yatmayı flörtleşmeye bile korkar oldum. allah düzgün insanları çıkarır karşımıza inşallah.

Durum
    ispear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insanların çoğu çok bencil ve acımasız. hpvli olduğunu bile bile başkasıyla olan kişinin yatacak yeri yok. ben hpvli olduğumu öğrendiğimden beri bırak yatmayı flörtleşmeye bile korkar oldum. allah düzgün insanları çıkarır karşımıza inşallah.
    Arkadaşlar, Türkçe websitelerine girip moralinizi bozmayın çok. Amerika'da hvp'ye soğuk algınlığı gibi yaklaşıyorlar. Moralinizi yüksek tutun. Bende seksi çok seven biriydim ancak şimdi resmen bi anda bitirdim. Kimsenin günahına giremem. Vicdanım rahat olsun gerisi kolay. Bu arada ben bir erkeğim ve hayatımda tek gecelik ilişkim hiç olmadı. Kadere bak ki çölde kutup ayısına rastgeldim.
    Yine İngilizce kaynaklardan okuduğuma göre vücut 2 yıl içinde %90 oranında hvp den kurtuluyormuş. Tanı konulduktan sonra iki yıl. Ama mutlaka doktor kontrolünde kalın.

Sevgiler.

Hepimize geçmiş olsun

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Atlatacaksınız inşallah ya inanın buna ..sana güven veriyor en azından biliyosun ne oldugunu ne bittigini . bittiğinde de yanyana olacagınız günleri düşün gıcık
    Kesinlikle zaten aramizdaki tek sorun bu hpv yoksa oyle biseyler icin surekli kavga eden triplesen ciftlerden degiliz. Tartismayi sevmeyiz ikimiz de sakin ve huzur arayan insanlariz ustelik Evlilik de dusunuyoruz. Bundan daha kotu hastaliklar var ilerde allah korusun bisey olur da yataklara dusersek aramizdaki bu vefa herseyin ustesinden gelmeye yeter diye dusunuyorum hep🙂

Durum
    Moderatör

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle zaten aramizdaki tek sorun bu hpv yoksa oyle biseyler icin surekli kavga eden triplesen ciftlerden degiliz. Tartismayi sevmeyiz ikimiz de sakin ve huzur arayan insanlariz ustelik Evlilik de dusunuyoruz. Bundan daha kotu hastaliklar var ilerde allah korusun bisey olur da yataklara dusersek aramizdaki bu vefa herseyin ustesinden gelmeye yeter diye dusunuyorum hep��
    Senin adına baya sevindim gıcık Hadi bakalım aramızdan ilk evlenen kim olacak ajsjsjdjd bekliyorum

Bu Konu için Etiketler