Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 49 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    05.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptn anlatsn

Tek gecelik bir ilikiden bulat 3 yln sonunda atlattm fakat hala kzlara dnya ahiret bacm gzyle bakyorum baZen kendimden tiksiniyorum kullandm vitaminler ahcc vs kendimi at gibi hissediyorum ama ne fayda 27 yandaym kimseye alamiyorum sanrm artk forumdan evlenirim

Yeni ye
    yelik tarihi
    13.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    0

eimden kaptm 1 buuk yllk evliyim daha

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.ubat.2020
    Tecrbe Puan
    0

Ekim aynda hadi bir smear yaptraym bakalm diyerek yaptrdm ve sonu tip52 pozitif. Kimden ne zaman kaptm hi bilmiyorum. Ahcc ararken buray buldum.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    22.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

Oncesinde yuzeysel seyler yasamistim tam bir iliskiye girmemistim kimseyle ve hpv den haberdardim. Ilk tam iliskimi bana bulastiran kisiden kaptim ve bekaret durumunu astigim icin ketemde hpv testi oldum, negatifti. Daha sonra bu kisi disinda kimseyle birlikte olmadim yaklasik 9 ay sonra smear sonucum lsil geldi, evet korktugum olmustu bu kisi( sevgilim) hpv tasiyicisi idi. Korunmamiza gerek yok dedi ve salak gibi guvendim. Ustune beni evlilik laflari ederken terk etti ve ondan bulasmadigini iddia ediyor. Ben eminim. Allah buyuktur. Beni bu pislikle bu kirik kalple basbasa birakti ve hayatina mutlulukla devam ediyor.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptni anlatsn

Alnt sude Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Attm resim. Deiik bisey insan kendisinden tiksiniyor
    merhaba. dilerim atlatmnzdr yazal da baya olmu fakat resim duruyorsa benimle de paylaabilir misiniz. ben azmda hpv olmasndan pheleniyorum

Yeni ye
    yelik tarihi
    26.Mays.2018
    Tecrbe Puan
    0

Alnt rhcp Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Oncesinde yuzeysel seyler yasamistim tam bir iliskiye girmemistim kimseyle ve hpv den haberdardim. Ilk tam iliskimi bana bulastiran kisiden kaptim ve bekaret durumunu astigim icin ketemde hpv testi oldum, negatifti. Daha sonra bu kisi disinda kimseyle birlikte olmadim yaklasik 9 ay sonra smear sonucum lsil geldi, evet korktugum olmustu bu kisi( sevgilim) hpv tasiyicisi idi. Korunmamiza gerek yok dedi ve salak gibi guvendim. Ustune beni evlilik laflari ederken terk etti ve ondan bulasmadigini iddia ediyor. Ben eminim. Allah buyuktur. Beni bu pislikle bu kirik kalple basbasa birakti ve hayatina mutlulukla devam ediyor.
    Insallah bu gunleri atlatacaksin. Bir gun elbet negatif olacaksin. Sadece sabirla o zamani beklemeliyiz.
    HPV senin icin gecici. Ama o yanlis kisi hayatinda kalsaydi cok daha kotu bir durumda da seni terkedebilirdi. Neler var bu hayatta.
    O nedenle, seni yanlis insandan uzaklastirmasi acisindan HPVnin bir faydasi dokunmus gibi dusunurdum ben olsam. Ha, 1 yil olmaz 2 yil olur ama HPV biter. Yeterki dogru adimlari atalim.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    02.Mart.2020
    Tecrbe Puan
    1

Anmak bile istemiyorum. ki dnyada yz grmesin.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    15.Mart.2020
    Tecrbe Puan
    1

Alnt Tip 6 Bay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Anmak bile istemiyorum. ki dnyada yz grmesin.
    Ben de bilmiyorduysa bise diyemem ama biliyor ve yine de yaptiysa atei bol olsun inallah.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    1

Ben de ilk defa iliki yaadm kiiden kaptm. Kendisi ok esliymis yle olunca olan bana oldu !! Dilerim bana yasattiklarini Allah ona yaatr da can yanmak nasl olurmu anlasn .. bende o kadar ksa sre ierisinde siil kt ki anlam veremedim bu duruma demek ki benden hemen nce bakasyla olmu ki direkt bana bulastirdi bunu yle dnyorum.. tek gecelik grt kiilerle korunmas bu kadar pis biriymi .. Allah benden uzak etsin ona da bu yaptklarnn hesabn sorsun inallah baka bir ey istemiyorum..

Bu Konu iin Etiketler