Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hadi herkes kimden hpv kaptığını anlatsın

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptığını anlatsın

Alıntı ispear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Türkçe websitelerine girip moralinizi bozmayın çok. Amerika'da hvp'ye soğuk algınlığı gibi yaklaşıyorlar. Moralinizi yüksek tutun. Bende seksi çok seven biriydim ancak şimdi resmen bi anda bitirdim. Kimsenin günahına giremem. Vicdanım rahat olsun gerisi kolay. Bu arada ben bir erkeğim ve hayatımda tek gecelik ilişkim hiç olmadı. Kadere bak ki çölde kutup ayısına rastgeldim.
    Yine İngilizce kaynaklardan okuduğuma göre vücut 2 yıl içinde %90 oranında hvp den kurtuluyormuş. Tanı konulduktan sonra iki yıl. Ama mutlaka doktor kontrolünde kalın.

Sevgiler.

Hepimize geçmiş olsun
    Tesekkürler zaten hepimizin korktugu 2sene sonunda atlatamama olayı,siğil cıkarmı hücre degişikliği olurmu vs ..kendine daha dikkatli bakmalısın bundan sonra

Durum
    krep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptığıni anlatsın

Alıntı NedenBen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben (erkeğim bu arada) evlenmenden önce cinsel ilişikiye girmedim. Evlendikten sonra da eşimden başkasıyla birlikte olmadım. Eşimde sıkıntı yok. Çok düşündüm galiba gerizekalılığımdan kaptım. İşyerinde bizim duş alma yerlerimiz var. Bir gün duş jelim bitmiş baktım kenarda kullanılmayan bir sabun var sürekli görüyordum aylarca orda duruyordu. Ben aldım yıkadım sonra kullandım. Yani sabun sonuçta üstündeki eski tabaka gittikten sonra geriye kalan kısmı temiz olur diye düşündüm. Üşengeçlikten o sabunu bir iki hafta kullandım. Aklıma bundan başka birşey gelmiyor.
    Merhaba bende (erkeğim bu arada) tek eşliyim, evlendikten sonra eşimden başkası ile birlikte olmadım hoş öncesinde de oldum denilmez ya neyse, ilk gittiğim doktor hpv olduğunu söylemişti, 2. gittiğim doktor molluskum olduğumu söyledi kryoterapi yapıldı şimdi gene aralarda beyaz sivilce gibi olanları görüyorum geçmezse tekrar yapılacak.

Demem o ki doktor gitmeden önce önemli bir şey olmadığını düşündüğüm ve kendiliğinden geçer olduğunu düşündüğüm için erteledim o arada coştu ve traş olurken biçimleri değişti belki ilk gittiğim doktor o yüzden hpv benzetti sizdede öyle bir durum olmuş olabilir mi acaba.

bu arada bende haftanın 4 günü sporda geçiririm sauna, havuz, fin hamamı, ortak kullanılan duş yerleri %90 bu ortamlardan birinden kaptığımı düşünüyorum

Durum
    NedenBen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    istanbul

Cevap: Hadi herkes kimden hpv kaptığıni anlatsın

Yok dostum bende öyle umut ettim . Tip 6 çıktı. Eşimin smear testi temiz çıktı. Hpv için örnek verdi. Temiz çıkarsa aşı olacak. Bir tek tip 6 çıkması beni biraz daha rahatlattı. Şimdi tipini .... virusü yok etmek için odaklanacağım.

Alıntı krep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende (erkeğim bu arada) tek eşliyim, evlendikten sonra eşimden başkası ile birlikte olmadım hoş öncesinde de oldum denilmez ya neyse, ilk gittiğim doktor hpv olduğunu söylemişti, 2. gittiğim doktor molluskum olduğumu söyledi kryoterapi yapıldı şimdi gene aralarda beyaz sivilce gibi olanları görüyorum geçmezse tekrar yapılacak.

Demem o ki doktor gitmeden önce önemli bir şey olmadığını düşündüğüm ve kendiliğinden geçer olduğunu düşündüğüm için erteledim o arada coştu ve traş olurken biçimleri değişti belki ilk gittiğim doktor o yüzden hpv benzetti sizdede öyle bir durum olmuş olabilir mi acaba.

bu arada bende haftanın 4 günü sporda geçiririm sauna, havuz, fin hamamı, ortak kullanılan duş yerleri %90 bu ortamlardan birinden kaptığımı düşünüyorum

Durum
    zeusunkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yahu nasil bi sey ise ben de nerden kaptığımı bilmiyorum tek esliyim erkek arkadasimda boyle bir durum yok ve kendisi hemsire sordurmadigim doktor kalmadi nerden gelmis olabileceğine dair. 1 yıla yakin birlikteyiz ve ne olduysa 4ay öncesinde ortaya çıktı hadi ben bilmiyorum anlamiyorum desem daha öncesinde o fark ederdi. Tanidigi bi kac doktora sordu. Kuaforde agda yaptiriyo ise ordan yada ortak kullanilan tuvaletlerden almıştır dedi.

Durum
    Thatguye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Oncelikle merhaba
    Bu forumdaki ilk yazim olacak o yuzden kusura bakmayin.
    31 yasindayim erkegim. Hayatim boyunca sadece bir tane kiz arkadasim oldu. 5 yildir birlikteyiz birbirimizi seviyoruz. Abartmiyorum sadece onun elini tuttum sadece onu optum sadece onunla sevistim. Kiz arkadasim benimle tanismadan yaklasik 3 yil once yine uzun suredir beraber oldugu erkek arkadasiyla cinsel iliski yasamis. Bekaret takintisi olan bir insan degilim kesinlikle ama cok sevdigim cok istedigim icin kiskaniyordum. Bu arada kiz arkadasimin ailesi bana gore biraz tutucu ve son 2
    3 yildir rahat gorusemiyorduk. Evlilige zorlandigimi dusundugum icin evlilikten korktum. Yasadiklarimiz sacma geliyordu. Simdi hala beraberiz ama iyi ki evlenmemisiz. Cunku 2017 subat ayinda hpv tip 6 sahibi oldugumu ogrendim. Sonrasi kavga gurultu surekli fakat hala bir sekilde beraberiz. 9 aydir ugrasiyorum bu hastalikla. 4 hastane 5 doktor gezdim simdiki doktorumdan memnunum. Biseyin yok diyip basindan savan doktorlar da oldu aldara kriyo uygulayip gecti artik biseyin yok diye gonderen de. Ben bu surecte yalniz kaldim. Son doktorum haziran ayinda kiz arkadasima da test yapti. Pozitif tabi ki. Lazer tedavisi sonrasi bir daha sigili cikmadi. Ben en son bir ay once yaktirdim.5 aydir ahcc kullaniyorum. Bu gun bir sigilim ciktigini hissediyorum ve penisimin icinde de disinda da yanma hissediyorum. Yine kavga ettik yine yalnizim. Bazen ben baska bi yerden mi kaptim bu hastaligi diye dusunuyorum ama hijyen konusunda fazla titizim. Yuzme havuzu bile kullanmamaya ozen gosteririm. Kiz arkadasimi seviyorum. Sevildigimi hissediyorum. Ama onumuzu goremiyoruz artik. Daha once de cinsel iliski yasayabilirdim fakat sevmedigim insanla yasamamayi tercih ettim. Cinsel yolla bulasan hastalik sahibi olabilecegim ihtimali hic aklimda yoktu. Zaten cinsel hayatimiz bitti. Bundan sonra da olacagini sanmiyorum. Hayatimda baska biri olsun istemyorum. Kendimden tiksinir hale geldim.

Durum
    Sudesunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Thatguye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle merhaba
    Bu forumdaki ilk yazim olacak o yuzden kusura bakmayin.
    31 yasindayim erkegim. Hayatim boyunca sadece bir tane kiz arkadasim oldu. 5 yildir birlikteyiz birbirimizi seviyoruz. Abartmiyorum sadece onun elini tuttum sadece onu optum sadece onunla sevistim. Kiz arkadasim benimle tanismadan yaklasik 3 yil once yine uzun suredir beraber oldugu erkek arkadasiyla cinsel iliski yasamis. Bekaret takintisi olan bir insan degilim kesinlikle ama cok sevdigim cok istedigim icin kiskaniyordum. Bu arada kiz arkadasimin ailesi bana gore biraz tutucu ve son 2
    3 yildir rahat gorusemiyorduk. Evlilige zorlandigimi dusundugum icin evlilikten korktum. Yasadiklarimiz sacma geliyordu. Simdi hala beraberiz ama iyi ki evlenmemisiz. Cunku 2017 subat ayinda hpv tip 6 sahibi oldugumu ogrendim. Sonrasi kavga gurultu surekli fakat hala bir sekilde beraberiz. 9 aydir ugrasiyorum bu hastalikla. 4 hastane 5 doktor gezdim simdiki doktorumdan memnunum. Biseyin yok diyip basindan savan doktorlar da oldu aldara kriyo uygulayip gecti artik biseyin yok diye gonderen de. Ben bu surecte yalniz kaldim. Son doktorum haziran ayinda kiz arkadasima da test yapti. Pozitif tabi ki. Lazer tedavisi sonrasi bir daha sigili cikmadi. Ben en son bir ay once yaktirdim.5 aydir ahcc kullaniyorum. Bu gun bir sigilim ciktigini hissediyorum ve penisimin icinde de disinda da yanma hissediyorum. Yine kavga ettik yine yalnizim. Bazen ben baska bi yerden mi kaptim bu hastaligi diye dusunuyorum ama hijyen konusunda fazla titizim. Yuzme havuzu bile kullanmamaya ozen gosteririm. Kiz arkadasimi seviyorum. Sevildigimi hissediyorum. Ama onumuzu goremiyoruz artik. Daha once de cinsel iliski yasayabilirdim fakat sevmedigim insanla yasamamayi tercih ettim. Cinsel yolla bulasan hastalik sahibi olabilecegim ihtimali hic aklimda yoktu. Zaten cinsel hayatimiz bitti. Bundan sonra da olacagini sanmiyorum. Hayatimda baska biri olsun istemyorum. Kendimden tiksinir hale geldim.

İlla başkası olması şart degıl tek eşliler dede bu hastalık oluyor dünyanın sonu degıl

Durum
    Gleen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

1 sene önce canim sevgilimden kapmış bulunuyorum. kendisinin de bu hastalığı taşıdığının farkında olmadığından ve herhangi bir sigil vs seyler olmadigindan hastalık düşüncesi aklıma bile gelmemisti, keza onunda. zaten öğrenince bi şok yaşadık. Tesadüfen doktor kontrol sırasın da doktorumun sana smear testi yanında yapılması gereken bi test daha var onuda yapicam demesiyle öğrendim. Bende siğil hiç çıkmadi, smear testlerim temiz umarım böyle gider. 1 sene sonra tekrar baktirdigim da gitmiş olur umarım.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı zeusunkizi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu nasil bi sey ise ben de nerden kaptığımı bilmiyorum tek esliyim erkek arkadasimda boyle bir durum yok ve kendisi hemsire sordurmadigim doktor kalmadi nerden gelmis olabileceğine dair. 1 yıla yakin birlikteyiz ve ne olduysa 4ay öncesinde ortaya çıktı hadi ben bilmiyorum anlamiyorum desem daha öncesinde o fark ederdi. Tanidigi bi kac doktora sordu. Kuaforde agda yaptiriyo ise ordan yada ortak kullanilan tuvaletlerden almıştır dedi.
    Sigil cikarma suren kulucka suresiyle ayni zamanlara denk gelmis bir tildan once erkek arkadasin yasadigi olaylardan dolayi suan sende sigil olmus olabilir, benimde soniliskimde gorunurde sigil yoktu ve zamanlama tamda bu sekilde oldu maalesef

Durum
    Talya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Aynen arkadaşım bence mesele kimden kapıldığıda değil ruhsal olarak insanı bitiriyor bu şey beni mahvetti sabahlara kadar ağladım kendimi pislikmiş gibi hissettim ama yapılacak bir şey yok geçecek başka çaresi yok

Durum
    Almeda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Mayıs ayında cikan sigillerimin virüsünü ne zaman kaptım bilmiyorum erkek arkadaşım bir senedir sigili olduğunu söyledi smear ascuc çıkınca kolposkopi oldum cin 1 cin 2 cıktı cin 2 ye vardıysa durum bende de yaklaşık bir senedir vardır herhalde. Erkek arkadaşımdan bulaştı ve bana hiç bişey söylemedi onu hala seviyorum aptal gibi. Ama asla ilişkiye girmem

Bu Konu için Etiketler