Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc 4. Ayim!

Durum
    Yenitanışan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc 4. Ayim!

Hpv taşıdığımı öğrendiğimde 4 hazırandı dermatoloğa göründüm hpv olduğunu söyledi test yaptırmaya gerek görmedi tedavı seklı degısmeyecek nasıl olsa dedı ve tıpleme testı yaptırmadım yakma yada dondurma işlemi yaptırmadım çok zor günlerdi sonra araştırma yaptım ahcc yi teymin ettim 6 Haziran’da kullanmaya başladım araştırmalar yapmaya devam ettım ve kendi kendıne karar aldım madem vücudum bunu bağışıklığım dusuk olduğu için yenemedi bende bagısıklıgımı guclendırıp yenmesını sağlayacağım dedım ve ahcc kullanmaya başladıktan bır buçuk ay sonra siğiller gecmeye başladı bugün 4,5 ay oldu ve bende yırmıye yakın siğilden nokta kadar sadece uç tane iz kaldı onlarında gececegıne emınım ve bu son üç aydır hıc Yenı sığil çıkmadı 😊bu surecte çörek otu ve bal karışımı nı bır gün bile ihmal etmedım yedkm ıkı ay ekınazya cayı içtim çinko açısından zengın olan kabak çekırdegı yerım ve günde iki bardak Yeşilçay içtim doktor d vıtamınımın çok düşük olduğunu soyledı ve devıd verdı ıkı ay onu kullandım sonucta 4 kılo almış olabılırım ama ben guzel sona çok az kaldığına inanıyorum ve ne bır yakma nede dondurma işlemi yapmadan şükürler olsun ahcc ye devam edıyorum 6 ayı tamamlamayı düşünüyorum

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Ahcc 4. Ayim!

Alıntı Yenitanışan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv taşıdığımı öğrendiğimde 4 hazırandı dermatoloğa göründüm hpv olduğunu söyledi test yaptırmaya gerek görmedi tedavı seklı degısmeyecek nasıl olsa dedı ve tıpleme testı yaptırmadım yakma yada dondurma işlemi yaptırmadım çok zor günlerdi sonra araştırma yaptım ahcc yi teymin ettim 6 Haziran’da kullanmaya başladım araştırmalar yapmaya devam ettım ve kendi kendıne karar aldım madem vücudum bunu bağışıklığım dusuk olduğu için yenemedi bende bagısıklıgımı guclendırıp yenmesını sağlayacağım dedım ve ahcc kullanmaya başladıktan bır buçuk ay sonra siğiller gecmeye başladı bugün 4,5 ay oldu ve bende yırmıye yakın siğilden nokta kadar sadece uç tane iz kaldı onlarında gececegıne emınım ve bu son üç aydır hıc Yenı sığil çıkmadı 😊bu surecte çörek otu ve bal karışımı nı bır gün bile ihmal etmedım yedkm ıkı ay ekınazya cayı içtim çinko açısından zengın olan kabak çekırdegı yerım ve günde iki bardak Yeşilçay içtim doktor d vıtamınımın çok düşük olduğunu soyledı ve devıd verdı ıkı ay onu kullandım sonucta 4 kılo almış olabılırım ama ben guzel sona çok az kaldığına inanıyorum ve ne bır yakma nede dondurma işlemi yapmadan şükürler olsun ahcc ye devam edıyorum 6 ayı tamamlamayı düşünüyorum
    Siğillerin bu şekilde kendiliginden gecmesi mucize olmus gerçekten cünkü ahccnin siğil gwcirme gibi bi etkisini duymamıstım simdiye kadar .genelde siğiller bitince kullanıyorlar yada işte tedaviyle birlikte (kriyo koter yaptırırken ) . çıkmamasıda güzel bişey ne yapıyorsan işe yarıyor demekki devam et rutinine .geçmiş olsun

Durum
    Yeni Üye

Aynen 😊mucızelere tanık oldum ilk zamanlar çok zordu sonra takmamaya başladım ve gececegıne inandım be inanıyorum 😊

Durum
    Virüs2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

hangi marka ahcc kullandın

Durum
    sude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Herhangi bir yakma ve dondurma işlemi olmadan geçirmesi muhteşem bir şey

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@vine, hepimiz ayni markayi kullandik ve kullaniyoruz. Benim yonlendirdigim marka time health.

Bu arada butun arkadaslara soyluyorum: 1 2 gundur siteye giremedim. Aksam tum ozel mesajlara bakacagim hepinize cevap verecegim ozellikle ahcc icin olanlar sabirsiz olmasinlar donus yapacagim.

Durum
    Yeni Üye

Aynen çok şükür aryanın da dediği gibi hepsini aynı markayı kullanıyoruz

Bu Konu için Etiketler