Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sorunum büyük yardım :(

Durum
    sude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sorunum büyük yardım :(

Siteye yeni üye oldum herkese merhabalar öncelikle.
    Genital bölgemde hpv vardı bir kaç siğil vardı bazen artar bazen azalırdı içe dönük olduğu için sanırım idrar bu konuda etkiliydi (azalmasinda)
    Ama ben inkar ettim küçük şeylerdi siğil benim bildiğim karnıbahar görüntüsünde olurdu. Doktor yakalım dedi yok dedim ne var ki
    Sonra internette resimlere bakınca bir eyvah ettim oturdum ağladım vs sirkeyi denedim çok faydasını gördüm su an bir iki tane var devam ediyorum biticek inşallah.
    Fakat en büyük sorunum dil de. Nasıl bulaştı bilmiyorum dilimde var.
    Biraz salaklık yaptım 6 tane falandı elma sirkesini dilimde denedim. Evet aptalım. 4 tanesi düştü karardı bisiler oldu ben de anlamadım 3 tane geri çıktı. Kanama da olmadı sadece tahriş oldu oda çabuk geçti. Dil kolay onarıyormuş kendisini. Ben doktora gidemem su an için çalışmıyorum ve maddi durumum yok. Devlet hastanesine giden arkadaşım vardı ama pek memnun olmadi. Genital olsa neyse de dil çok çok çok zor ben napicam biri bitmeden diğeri geliyor savaş açtılar bana bide sinirlendiler kafirler 4 ü öldü 3 ü dirildi of çok sinirliyim
    Bide ankara da özel için dil hpv konusunda doktora giden var mı memnun olan isim belirtebilir mi önümüzdeki ay bi şekilde gitmem lazım

Durum
    Zavallibenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Sorunum büyük yardım :(

Dilindekilerin siğil olduğuna emin misin norm yapisida olabilir

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ağzındakilerin siğil olduğunu doktor mu söyledi? bence yanılıyor olabilirsin. önce doktora git, dilini boşuna telef etme.

Durum
    Yeni Üye

Bugün sordum yani resim ile gönderdim bir doktor arkadaşıma o da kbb doktoruna sormuş evet siğil zaten fark ediyorum yenileri çıkıyor küçük küçük çok azdılar bu dönem

Durum
    Banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ağız spreyi şeklinde propolisler satılıyor. doktor tedavisinin yanında bir de ondan alıp kullanın bence. Ama iyi bir ürün olsun.

Durum
    Yeni Üye

Alayim yarın bulabilirim inşallah. Iyi geliyor mu ?

Durum
    Banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı sude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alayim yarın bulabilirim inşallah. Iyi geliyor mu ?
    Propolisin iyi geldiğini söyleyenler var ama ağız spreyini sanırım daha önce kimse kullanmadı çünkü bu forumda ağzında siğil olan biri olmadı diye biliyorum. Ben de normal damla şeklinde kullanmaya henüz dün başladım. Ama denemekte fayda var diye düşünüyorum

Durum
    elektrikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

ilaç tedavisinden ziyade siğili direkt imha etmek daha etkili oluyor. koter veya lazer ile.

maddi olarak bir arkadaşınızdan yardım alıp yaktırmanızı tavsiye ederim. ömür boyu siğil çıkartan insan da yok, eninde sonunda kurtulacaksınız.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Banu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Propolisin iyi geldiğini söyleyenler var ama ağız spreyini sanırım daha önce kimse kullanmadı çünkü bu forumda ağzında siğil olan biri olmadı diye biliyorum. Ben de normal damla şeklinde kullanmaya henüz dün başladım. Ama denemekte fayda var diye düşünüyorum
    Bulmaya çalışıyorum bakalım inşallah faydası olur

Durum
    Yeni Üye

Alıntı elektrikci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilaç tedavisinden ziyade siğili direkt imha etmek daha etkili oluyor. koter veya lazer ile.

maddi olarak bir arkadaşınızdan yardım alıp yaktırmanızı tavsiye ederim. ömür boyu siğil çıkartan insan da yok, eninde sonunda kurtulacaksınız.
    Yaptıklarım sadece geriye atıyor ama bitiremiyor yani yakılması şart gibi öyle yapmam lazım

Bu Konu için Etiketler