Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tanışalım kaynaşalım

Durum
    Virüs mikrobu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tanışalım kaynaşalım

Birlikten kuvvet doğar gençler, yalnız değilsiniz. Hpv herkese anlatamayacağınız 1 sorun bu yüzden burada tanıdıklar arasındasınız. Aynı eşşekten düştük birbirimizin halinden biz anlarız.

Durum
    Hepseninle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Tanışalım kaynaşalım

Merhaba,
    ben bir dostum için buradayım.Onu daha iyi anlayabilmek için.
    Onu tanıyana kadar HPV nedir haberim yoktu. Ne kadar bilinçsiz ve ne kadar başımıza gelenler kadar yaşıyoruz hayatı. Evet belki yaşamayan kadar anlayamam ama kendimi onun yerine koymayı deneyebiliyorum.Evet bunu çok sık yapıyorum.Ona belli etmeden uykumun kaçtığı günler de oldu ona destek verip bitecek bu lanet şey dediğimde..Bu durumu kendim yaşamamama rağmen sadece empati kurarak bile ben içinden çıkamazken, onun inanılmaz güçlü oluşuna,hayata karşı dimdik duruşuna,sürekli çözümler peşinde oluşuna,pes etmemesine,hayatın kendine sunduğu güzel şeylerden keyif almasına,bazen umutsuz baksa da ardından patlattığı o güzel kahkahaya hayranım..
    Asla üzülüp durumu kabullenmeyin,üzerine gidin ve onu yenin! Güzel günleri görmeniz dileğiyle..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hepseninle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    ben bir dostum için buradayım.Onu daha iyi anlayabilmek için.
    Onu tanıyana kadar HPV nedir haberim yoktu. Ne kadar bilinçsiz ve ne kadar başımıza gelenler kadar yaşıyoruz hayatı. Evet belki yaşamayan kadar anlayamam ama kendimi onun yerine koymayı deneyebiliyorum.Evet bunu çok sık yapıyorum.Ona belli etmeden uykumun kaçtığı günler de oldu ona destek verip bitecek bu lanet şey dediğimde..Bu durumu kendim yaşamamama rağmen sadece empati kurarak bile ben içinden çıkamazken, onun inanılmaz güçlü oluşuna,hayata karşı dimdik duruşuna,sürekli çözümler peşinde oluşuna,pes etmemesine,hayatın kendine sunduğu güzel şeylerden keyif almasına,bazen umutsuz baksa da ardından patlattığı o güzel kahkahaya hayranım..
    Asla üzülüp durumu kabullenmeyin,üzerine gidin ve onu yenin! Güzel günleri görmeniz dileğiyle..
    @hepseninle Yaaa bebeğim benim canım kardeşim, teşekkür ederim bu konudaki desteğini hiçbir zaman unutmayacağım. Herkes benim kadar talihsiz olmayabilir bence sadece siğil ile mücadele edip, hpv tipi kanser riski düşük olanlar kendilerini çok şanslı hissetmeli

Durum
    Taniquetil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arya harikasin. Cok tesekkurler boyle bir forum actigin icin. Hic hpvli tanidigim yok ve kimseyle bunu konusamiyorum. Kendimi cok yalniz ve korkak hissediyorum. Cok sagol gercekten.. senin yazilarini okuyup guc aliyorum.

Durum
    Admin

Alıntı Taniquetil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya harikasin. Cok tesekkurler boyle bir forum actigin icin. Hic hpvli tanidigim yok ve kimseyle bunu konusamiyorum. Kendimi cok yalniz ve korkak hissediyorum. Cok sagol gercekten.. senin yazilarini okuyup guc aliyorum.
    Ya taniquetil, teşekkür ederim gerçekten yardımcı oldugumu düşündükçe mutlu oluyorum, burada bizimle konuşabilirsin, her şeyi paylaşıp sorabilirsin çekinmene gerek yok. Henüz 15 kişiyiz forumda ancak daha da çoğalacağız. Umarım yardımcı olabiliyorumdur yazılarla.

Durum
    alineor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Selam, bana da HPV tanısı 17 Aralık'ta kondu. Sevinmeliyiz ki hastalığımızın farkındayız ve bilinçliyiz. Arya 'ya teşekkür ediyoruz.

Durum
    Admin

Alıntı alineor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam, bana da HPV tanısı 17 Aralık'ta kondu. Sevinmeliyiz ki hastalığımızın farkındayız ve bilinçliyiz. Arya 'ya teşekkür ediyoruz.
    Alineor teşekkür ederim, hepimizin problemi bu. Evet farkında oldugumuz icin zor zamanlar yasasak da önemli olan bilincinde olmak ki ileride daha buyuk sıkıntılar yasamayalım.

Durum
    purplexed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba,
    Araniza yeni katildim. Gecen hafta teshis kondu bugun smear sonucum temiz cikti
    Cok sevindim aldara kullanmam sigili kucultmus yakilacakti bugun doktor bir hafta daha kullan kaybolacak gibi sanki belki yakmamiza gerek kalmayacak dedi. Genital herpes mi yoksa aldaraya bagli lezyonlar mi olusmus emin olamadi bi de herpes ilaci yazdi. Herpes olsa agridan duramam bence..
    Kendimi vebali gibi hissedisim gecti Arya cok tesrkkurler buradaki yazilari okumak tedavimin bi parcasiydi adeta. Bagisikligi yukseltelim mood on arkadaslar 😘

Durum
    Admin

Alıntı purplexed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Araniza yeni katildim. Gecen hafta teshis kondu bugun smear sonucum temiz cikti
    Cok sevindim aldara kullanmam sigili kucultmus yakilacakti bugun doktor bir hafta daha kullan kaybolacak gibi sanki belki yakmamiza gerek kalmayacak dedi. Genital herpes mi yoksa aldaraya bagli lezyonlar mi olusmus emin olamadi bi de herpes ilaci yazdi. Herpes olsa agridan duramam bence..
    Kendimi vebali gibi hissedisim gecti Arya cok tesrkkurler buradaki yazilari okumak tedavimin bi parcasiydi adeta. Bagisikligi yukseltelim mood on arkadaslar 😘
    @purplexed, hoşgeldin aramıza ) Naber? Hahaha. Siğil küçüldüyse kaybolabilir evet, herpes ya da hpv önemi yok, aramızdasın.

Bu Konu için Etiketler