Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bakire olup hpv den nasıl bir yol izleyerek kurtuldunuz

Durum
    Zavallibenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bakire olup hpv den nasıl bir yol izleyerek kurtuldunuz

Arkadaşlar selam ben bakireyim sürtünme yolu ile hpv virüsü kaptim 3 doktor gezdim smear yapılmadı sadece donduruldu iki adettir düştü başka oluşmadı size sorum bakire olup benim gibi bu virüsü vücudunuzdan atmak için neler yaptınız leep çin 1-2-3 diyorlar bazıları ama doktor bunu söylediğimde beni sallamadi bakire olduğum için napmaliyim

Durum
    Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Bakire olup hpv den nasıl bir yol izleyerek kurtuldunuz

bende bakireyim hic bir sey yapmiyorum sadece vitamin aliyorum ne yapa bilirimki baska sende sallama artik dusundukce degisen bir sey olmayacak

Durum
    Zavallibenhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Bade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bakireyim hic bir sey yapmiyorum sadece vitamin aliyorum ne yapa bilirimki baska sende sallama artik dusundukce degisen bir sey olmayacak
    Haklısınız galiba elimden birşey gelmiyor artık

Durum
    Gzmnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende bakireyim.Benim doktrum sigilden parca alip hpv tipini ogrenebilcegimizi soyledi ben kabul ettim. Tabii biraz pahali bu test. En azindan iciniz rahat eder bana kalirsa yaptirin derim.uzun sure 4 doktor degistirdim hic birinde fayda bulamadim. Pskolojim bozuldu kendimi caresiz hissettimm. Aylarca git gide cogaldim.. en sonunda interntte gordum gntsiiltem diye bir bitkisel ilac kullandim.sigil benim genital bolgemde cok yaygin sekilde vardi hepsini o losyon seklindeki ilacla yaktim.suan hic sigil yok yaktigim sigillerin yerinde cikmadi.sadece izler kaldi.Deneyebilirsiniz ben careyi onda buldum.moralim super.Simdilik Bunu tavsiye edebilirim size

Bu Konu için Etiketler