Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ek takviyeler

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ek takviyeler

Herkese selam . Arkadaşlar hepiniz gibi bende ek takviyeler (multivitamin+ vitamin, mineral, bağışıklık artırıcı tabletler vs , .) Kullaniyorum. Ama bilinçsiz kullanıyorum bir çoğumuz gibi. Mesalağa bağzı vitaminler ve kalsiyum fazla alındığında böbrekte taş yapıyor yada karaciğeri yorup fonksiyonlarını bozuyor bağzılarinin fazlası kanama pihtilasma zamanını uzatıp kisaltiyor vs.vs bir çok sıkıntı. Kaş yaparken göz çıkarmamak gerek. Konuyla ilgili bilgili arkadaşlar neleri
    hangi saatte ?
    Aç mı tok mu ?
    Hangi dozda ?
    Neye göre kime göre kullanmalıyız
    ( ben günlük meyvemi yiyorum yeterince ama tabletlerini - mulrivitaminleride aliyorum fazla mi olmuş oluyor gibi..) Herkesin yeniden eski sağlığına kavuşması dileği ile teşekkürler..

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ek takviyeler

öncelikle "Multivitaminleri" değil zaten 1 tane multivitamin takviye bulun onu alın. abartmayın. içeriğinde olmayan başka bir takviyeyi de ayrıca alabilirsiniz ama bazı ilaçlar mesela çinko gibi, her gün içilmez.

şahsen ben bağışıklık destekleyiciyi gün aşırı kullanıyorum. ek olarak propolis alıp onu da aynı şekilde gün aşırı kullanacağım. böylece her güne 1 takviye olacak.

aynı anda ve her gün kullanmayı düşünmüyorum şahsen.

Bu Konu için Etiketler