Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hastalığımızla dalga geçerek akıl sağlığımıza koruma yöntemleri 101

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

hastalığımızla dalga geçerek akıl sağlığımıza koruma yöntemleri 101

merhaba arkadaşlar. son zamanlarda hastalığımla baş edebilmek için bu yöntemi gerçekleştirdim. dalga geçiyorum, kendimle, düştüğüm durumla ve hastalığımla. olmayan siğillerimle sohbet ediyorum mesela. sizi gidi hınzır tomurcuklar sizi, derdiniz evime ateşler salmak, cinselliğime incir ağacı dikmek di mi? ama yooook, ben ben yaşar usta, izin vermeyeceğim buna!
    sonra vajinamı sevip okşuyorum, ah yazık sana, başına neler nerler geldi, kimin gözü kaldı sende, gözü kalanın gözü çıksın! diyorum. öbür dünyada dile gelip beni cehennem çukurlarına yollamasan bari.
    yürüyen karnıbahar olmak kolay değil. biri beni kızdırdıysa siğillerime konuş diyorum mesela. böyle böyle uzar gider, absurt durumlar. kara mizahın dibine vurdum, coen kardeşler halt etmiş. arada şarkı yazdığım da oluyor, son bestem hpvli yarim mesela. sizden de yaratıcı hpv manileri, şiirleri ya da şarkı sözleri bekliyorum sevgili hpvli kardeşlerim. siğil kardeşliği kurup, bu musibetleri mordorun lavlarında beraber yakalım, yapabiliriz!!

Durum
    yorgundemokrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: hastalığımızla dalga geçerek akıl sağlığımıza koruma yöntemleri 101

Ben de genital bölgemde oluşan siğiller yüzünden kafayı yemek üzereydim. Ancak bazı sebeblerden ötürü doktora bir süre görünemedim. Taaa ki jiletle keserken birisini kanatım iyice yayana kadar. Ardından bugun dermatologa görünme fırsatım oldu. Kadın indir bakalım dedi. İndirdim lezyonları olduğunca göstermeye çalıştım ve sordum hpv'li miyim acaba diye. Kadın da dedi ki hpv'den daha çok '' molluskum '' gibi görünüyor dedi. Ben kendimi direk hpv'li olarak hazırlamıştım halbuki oraya giderken. Bunu demesi beni çok şaşırttı. Acaba doktor yanlış teşhis koymuş olabilir mi acaba diye de düşünmeden edemiyorum. Çünkü baktı siğillere ve hpv'ye çok benzemiyor bunlar dedi ardından da '' Molusk '' diye bi solüsyon yazıp; '' 2 hafta bunu kullan geçecekler olacaklık, eğer kalanlar olursa kriyo yaparız '' dedi ve bir kan testi istedi yolladı beni. Hastane ise Ankara Atatürk eğitim ve araştırma hastanesi. Doktor ise uzman bir doktor. Son bir haftadır kafayı yemek üzereyim, mühendislik öğrencisiyim derslerime çalışamıyorum, sosyal/ psikolojik hayatım alt üst olmus durumda.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı yorgundemokrat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de genital bölgemde oluşan siğiller yüzünden kafayı yemek üzereydim. Ancak bazı sebeblerden ötürü doktora bir süre görünemedim. Taaa ki jiletle keserken birisini kanatım iyice yayana kadar. Ardından bugun dermatologa görünme fırsatım oldu. Kadın indir bakalım dedi. İndirdim lezyonları olduğunca göstermeye çalıştım ve sordum hpv'li miyim acaba diye. Kadın da dedi ki hpv'den daha çok '' molluskum '' gibi görünüyor dedi. Ben kendimi direk hpv'li olarak hazırlamıştım halbuki oraya giderken. Bunu demesi beni çok şaşırttı. Acaba doktor yanlış teşhis koymuş olabilir mi acaba diye de düşünmeden edemiyorum. Çünkü baktı siğillere ve hpv'ye çok benzemiyor bunlar dedi ardından da '' Molusk '' diye bi solüsyon yazıp; '' 2 hafta bunu kullan geçecekler olacaklık, eğer kalanlar olursa kriyo yaparız '' dedi ve bir kan testi istedi yolladı beni. Hastane ise Ankara Atatürk eğitim ve araştırma hastanesi. Doktor ise uzman bir doktor. Son bir haftadır kafayı yemek üzereyim, mühendislik öğrencisiyim derslerime çalışamıyorum, sosyal/ psikolojik hayatım alt üst olmus durumda.
    kendini rahatlatmak için başka bir doktora daha görün bence. ilk zamanlar depresyona girmek, paniklemek, dibe vurmak çok doğal. hpv kesinlikle yenilebilen bir hastalık sadece daha fazla zaman alıyor. grip gibi düşün sadece daha uzun süreni. kaldı ki doktorun hpv olmayabilir de demiş. başka bir doktora daha görün sadece, sonrasına bakarsın.

Durum
    Yeni Üye

Aynen ben de öyle yapacağım. Umarım herkes bu dertten tez zamanda kurtulur. Allah herkese şifa versin.

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@yorgundemokrat, molluskumsa işin çok daha kolay. hpv'yse de canın sağolsun, yalnız değilsin. o da geçecek.

ben de akıl sağlığımı muhafaza edebilmek için baya taşağa vurmuştum olayı. korkudan biraz da tabi atıyorum arkadaşın canını sıkıyor biri, kanka istersen gidip bulaştırayım falan, bu tarz nükleer başlıkmışım muamelesi gördürüyorum kendime sdjgsf I'm not in the danger, I AM THE DANGER.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @yorgundemokrat, molluskumsa işin çok daha kolay. hpv'yse de canın sağolsun, yalnız değilsin. o da geçecek.

ben de akıl sağlığımı muhafaza edebilmek için baya taşağa vurmuştum olayı. korkudan biraz da tabi atıyorum arkadaşın canını sıkıyor biri, kanka istersen gidip bulaştırayım falan, bu tarz nükleer başlıkmışım muamelesi gördürüyorum kendime sdjgsf I'm not in the danger, I AM THE DANGER.
    ahaha kesinlikle hepimiz kukusunda metlerle dolaşan walter whitelarız aslında ahahaha. aynısını kardeşime demiştim. siğillerim olduğunu öğrendiğimde bir buçuk aylığına yurt dışına çıkmak üzereydim, ailem de dikkatli ol diye tembihliyor falan. dedim şimdi onlar düşünsün, bir ordu gidiyorum oraya, ben ve siğillerim ahahahaha. çocuklar falan yazıyor, içimden diyorum bir bilseniz yürüyen virüsüm topuklarınız götünüze vura vura kaçarsınız. komik harbiden.

Durum
    Yeni Üye

Kardeşim inşallah. Bu arada kullandıgım ilaç (solüsyon) siğillerin bazılarını karartmaya başladı. Kökden alayı düşse de kurtulsak artık.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahaha kesinlikle hepimiz kukusunda metlerle dolaşan walter whitelarız aslında ahahaha. aynısını kardeşime demiştim. siğillerim olduğunu öğrendiğimde bir buçuk aylığına yurt dışına çıkmak üzereydim, ailem de dikkatli ol diye tembihliyor falan. dedim şimdi onlar düşünsün, bir ordu gidiyorum oraya, ben ve siğillerim ahahahaha. çocuklar falan yazıyor, içimden diyorum bir bilseniz yürüyen virüsüm topuklarınız götünüze vura vura kaçarsınız. komik harbiden.
    LOL aynısını ben de düşünüyorum jsdhsbksns

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı yorgundemokrat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim inşallah. Bu arada kullandıgım ilaç (solüsyon) siğillerin bazılarını karartmaya başladı. Kökden alayı düşse de kurtulsak artık.
    işe yarıyosa cidden molluskum demek ki, düşürme modunu bu kadar. BİZ NAPAK DHDNSN

Durum
    Yeni Üye

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işe yarıyosa cidden molluskum demek ki, düşürme modunu bu kadar. BİZ NAPAK DHDNSN
    Hocam öyle ya da böyle kurtulucaz bundan. İnsanlar neler neler yaşıyorlar. Daha yaşanacak bir hayatımız var, pes etmek yok.

Bu Konu için Etiketler