Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hpv-hsv

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

hpv-hsv

bir de genital herpes diye bir şey varmış arkadaşlar. aradaki fark nedir ki? bunu kapıp kapmadığımızı doktorumuz muayenede anlar mıydı? hipokondriyak zihnim ya bunu da kaptıysam diye endişe krizleri geçiriyor. şaka gibi...

Durum
    Virüs2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: hpv-hsv

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de genital herpes diye bir şey varmış arkadaşlar. aradaki fark nedir ki? bunu kapıp kapmadığımızı doktorumuz muayenede anlar mıydı? hipokondriyak zihnim ya bunu da kaptıysam diye endişe krizleri geçiriyor. şaka gibi...
    heralde anlardı doktırun sivilce gibi oluyor ateş almış gibi yanar aslında googleden bakarsan siğilden çok daha farklı birşey ama hpv gibi üzerimizden atabileceğimiz bir hastalık değil herpes kalıcı malesef bağışıklık düştüğünde çıkıyor ve vücudun başka yerlerinde de çıkabiliyor hsv 1 oral hsv 2 genital dudağımızın kenarında çıkar bazen uçuk dediğimiz şeydir aslında hpv ve ile alakasız fakat birbirne bağlantılı olabiliyor bazen mesela hpv olan biri bunuda yaşayabiliyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Herpes zaten ucuk demektir. Hpv ile hsv(herpes) anlaşılır bence. Ben de hsv olmadıgı ıcın bılemıyorum ama biri ucuk öbürü sigil, fark belli yani.

Hsv omur boyu kalıyor dıyorlar ama dogru duzgun arastrmadıgım ıcın bilemiyorum.

Durum
    Kıdemli Üye

belki kaptım farkında değilim, yarın gidip kan tahlili yaptırıcam, dua edin benim için. allahım umarım bir de bununla sınanmam. psikolojim yerlerde, umarım güzel haberler alırım yarın...

Durum
    Admin

belki kaptım farkında değilim, yarın gidip kan tahlili yaptırıcam, dua edin benim için. allahım umarım bir de bununla sınanmam. psikolojim yerlerde, umarım güzel haberler alırım yarın...
    Hadi bakalım korkunun ecele faydası yok. Hepimizin yaptıgı gibi eger varsa; guclu kalıp savasacaksın.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım korkunun ecele faydası yok. Hepimizin yaptıgı gibi eger varsa; guclu kalıp savasacaksın.
    gittim kan verdim, cumartesi sabahı çıkar dediler. jinekoloğuma sordum kapmış olsaydım şimdiye kadar muayenelerde belli olur muydu diye, hayır dedi. dün 3 saat ya uyudum ya uyumadım. cumartesiye kadar resmen çin işkencesi yaşayacağım. bir de bu testlerde false positive de çıkabiliyormuş... bir de kbbye gittim bugün, daha önce de aile doktoruna gitmiştim, ikisi de ağzın gayet temiz, siğil miğil yok dedi. şimdilik gelişmeler bu kadar...

Durum
    Admin

gittim kan verdim, cumartesi sabahı çıkar dediler. jinekoloğuma sordum kapmış olsaydım şimdiye kadar muayenelerde belli olur muydu diye, hayır dedi. dün 3 saat ya uyudum ya uyumadım. cumartesiye kadar resmen çin işkencesi yaşayacağım. bir de bu testlerde false positive de çıkabiliyormuş... bir de kbbye gittim bugün, daha önce de aile doktoruna gitmiştim, ikisi de ağzın gayet temiz, siğil miğil yok dedi. şimdilik gelişmeler bu kadar...
    Ağzında sigil olması oyle kolay kolay olan bir şey degil zaten kaygılanma.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağzında sigil olması oyle kolay kolay olan bir şey degil zaten kaygılanma.
    sen hiç hsv2 testi yaptırdın mı peki?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Sen hiç ucuk cıkarmadın mı ya ? Bu da onun gibi birşey uyur vücutta ama hiç kendini belli etmemesi gibi bir durum yok illaki genitalinde olsa cıkardı .neye hayır demiş doktorun anlayamadım birde doktoraların her dedigine inansaydık Zaten hiç birimiz negatif olamıyorduk buraya girmemize de gerek yoktu

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen hiç ucuk cıkarmadın mı ya ? Bu da onun gibi birşey uyur vücutta ama hiç kendini belli etmemesi gibi bir durum yok illaki genitalinde olsa cıkardı .neye hayır demiş doktorun anlayamadım birde doktoraların her dedigine inansaydık Zaten hiç birimiz negatif olamıyorduk buraya girmemize de gerek yoktu
    bir de ben vajinamı çok kurcalayan biri değilim, siğili bile geç fark ettim. ama bünyem siğil çıkaracak kadar zayıf düştüyse uçuk da çıkarırdı herhalde, kadın da görürdü. ışık altında şeyimi yakan oydu yani. inan hastanelerden de doktorlardan da, ilaç sektöründen de gına geldi bana. her şey ticaret olmuş, şeytan diyor bu saatten sonra gir tıp oku, milletin derdine derman ol. adeta bir vajina savaşçısı gibi ahahahaha. off yarabbim, akıl sağlığım zaten iyi değildi hepten gitti.

Bu Konu için Etiketler