Sayfa 11 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ARYA HPV NEGATiF OLDU!

Durum
    hope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: ARYA HPV NEGATiF OLDU!

Sonucu çok merak ediyorum bunca zaman kullandım, aslında para umurumda değil ahcc ye para döküyorum zaten yurt dışından kinoko alıyorum birde onun gümrük vergileri falan var test daha ucuza geliyor ama eğer negatif çıkmazsa perişan olurum, yemediğim içmediğim kalmadı hpv yüzünden.
    Sormak istediğim bir şey var test sonuçları negatif olanlar başkalarına hpv bulaştırma ihtimalleri tamamen ortadan kalkıyor mu? Yani hiç hpv taşımamış biri gibi mi oluyorlar?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı hope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonucu çok merak ediyorum bunca zaman kullandım, aslında para umurumda değil ahcc ye para döküyorum zaten yurt dışından kinoko alıyorum birde onun gümrük vergileri falan var test daha ucuza geliyor ama eğer negatif çıkmazsa perişan olurum, yemediğim içmediğim kalmadı hpv yüzünden.
    Sormak istediğim bir şey var test sonuçları negatif olanlar başkalarına hpv bulaştırma ihtimalleri tamamen ortadan kalkıyor mu? Yani hiç hpv taşımamış biri gibi mi oluyorlar?
    Korunmak önemli oluyor.bence 12 aya tamamla eger elinde varsa parayı düşünmüyorsan o yüzden demiştim eger negatif cıkarsan psikolojik olarak etkilenirsin

Durum
    hope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

12 ay kullanmanın her hangi bir zararı olur mu? valla yüzlerce hap yuttum, normalde ağrı kesici bile kullanmayan biriyim. bu ahcc nin herhangi bir yan etki oluyor mu vücudumuza, bir yeri düzeltirken başka yeri bozmayalım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Valla 12 ay uzun bır sure ama neden olmasın cunku ben de 9 ay kullanmıstım yuksek rısklı bır tıp tasıyorum dıye. Ahcc nın yan etkısı yoktur dıyelim

Durum
    Gleen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ya çok sevindim tip arkadaşım benim! Darısı hepimizin başına 😘😘

Durum
    Lehrer48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben de yaklaşık 3 yıldır hpv ile uğraşıyorum. AHCC temin etmek istiyorum yardımcı olabilecek var mı ?

Durum
    Hepeveli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar ahcc için hangisini almalıyım görseli modeli bişeyi yok mu ? Bir kaç çeşit var time healt için advance var 60 lık 120 lik ?

Durum
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Hepeveli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ahcc için hangisini almalıyım görseli modeli bişeyi yok mu ? Bir kaç çeşit var time healt için advance var 60 lık 120 lik ?
    Söylenildiği gibi gerçekten de günde 3 gr alınması gerekiyor ise ki bu yüksek bir miktar, tane başına en yüksek gramaj, kutu başına da en yüksek adet en mantıklı seçim. Örnek vermek gerekirse ben olsam 250mg'lık 60 kapsül içeren kutudansa 750 mg'lık 100 kapsül içeren kutuyu tercih ederdim. Markalar konusunda ise hiçbir fikrim yok bilgisi olan arkadaşlar bana da yazsınlar önerilerini.

Durum
    Berke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Carlsberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylenildiği gibi gerçekten de günde 3 gr alınması gerekiyor ise ki bu yüksek bir miktar, tane başına en yüksek gramaj, kutu başına da en yüksek adet en mantıklı seçim. Örnek vermek gerekirse ben olsam 250mg'lık 60 kapsül içeren kutudansa 750 mg'lık 100 kapsül içeren kutuyu tercih ederdim. Markalar konusunda ise hiçbir fikrim yok bilgisi olan arkadaşlar bana da yazsınlar önerilerini.
    Marka olarak direkt olarak birşey söylemek mantıksız, çünkü zaten hammadde temini tek bir firmadan yapılıyor. Ancak şunu belirteyim fiyat kıyaslaması yapın örneğin x markası 500 mg 60 adet 300 tl olsun, y markası 750mg 60 adet 200 tl olsun atıyorum. Şimdi böyle düşündüğünüzde biri neden fazla fiyata satıyor diye ucuz olan markanın araştırmasıa girmenizi tavsiye ederim.

Durum
    BluePhoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Hepeveli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir fikrin olmasi acisindan ben kendi kullandigim markayi yazacagim. Kinoko Platinum (Quality of Life) 750mg lik 60 kapsul. Gunde 4 tane aliyorum. 3gr ediyor. Bir sisesi 15 gunde bitiyor.
    Kinoko Gold olani var, onlarda her kapsul 500gr, yani 3gr alabilmek icin gunde 6 kapsul tuketmen gerekir, bu da 60 kapsulluk bir sisenin 10 gun yetecegi anlamina geliyor.

Ayrica duymadiysan Propolis Egricayir da kullanmani tavsiye ederim. Propolis ile butun sigillerini temizleyen doktor birisi vardi bu forumda. genital bolgeye surmesen bile her gun 15-20 damla icecegine/suya damlatip icersen bagisikligini guclendirecektir.

Bu Konu için Etiketler